Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ilosc poly, to prekalkulowana waga proxy drzew, jak je daje display as box, to nie ma zle przeciez :) sp3 mzoe wyswietlac nawet jako point wiec wogole juz nie ma problemu z tym czy zwalnia mzoe byc i 500mln poly.

 

TRYBAl chodzi mi o to ze w zakladce environment wskatawiasz jpega ktory w opcjach materialu ma zaznaczone environment spherical mapping - textura musi byc panormaniczna no i minimum 8000pxl szeroka zeby chmury nie zrobily pixelozy;) podkrecasz output i masz normalne odbicia, thats all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ;)

 

Teścik nowych ustawień.. Nad którymi ostatnio się męcze. Ogólnie zrezygnowałem z reinharda na rzecz Exponentiala.. No i zwykła kamerka. A przy okazji powstała mała taka kuchnia ^^ no i wkońcu kuchenke wymodelowałem bo mi sie nigdy nie chciało hehehe.

 

v11c.jpg

Edytowane przez BiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ładnie ale z kąt tak jasno jest w tej kuchni skoro tak szaro za oknem

 

Bo to nie test tego co za oknem a tego co w środku :) To tylko teścik ustawień vryja :) dzieki.

 

Render bardzo przyjemny.

blat na szafkach, a raczej jego brak nie jest jakimś super pomysłem... okruchy i tym podobne będą wpadały do szuflady, szafki etc.

 

dzięki, tak jak wyżej to jest tylko test renderingu. :) A o takie coś to już z zazaleniem do producenta ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiX napisz kto jest producentem tych szafek bo nie wierze.

render fajny, znak wodny mogles sobie darowac bo psuje obrazek.

mam wrazenie ze kaloryfer powinien byc w druga strone (to co jest w strone sciany powinno byc skierowane do wewnatrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa jak trawa :) Najlepszą trawę jaką widziałem zrobił Nvidia. On w temacie (gdzieś w wip na pierwszej stronie) robi trawy i tam pooglądaj trawy. Twoja trawa jest mało realistyczna, ale przypominająca trawę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proboje skalibrowac nowy monitor i na razie wszystko wyglada bardzo dziwnie :/ na presecie srgb wszystko wyblakle.. a inaczej znow zbytnio przesycone kolorami, juz nie iem jak ma byc prawidlowo.. tutaj daje test, jak to wyglada u was ? przesycone czy wyblakle ?

shutter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vega chojaki tomogles chociaz kapke urozmaicic a nie gotowca z onyxa ;)no ale uczysz sie psoko :) - kolor trawy radze zminic, daj ja na override i kolor GI daj ciemny zdechly zielony.

 

 

cfaniak - jet ok ino sosenki sa za rzadkie - jakbys mogl to rozjasnij troche , bo tak ciemno ze malo co widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności