Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Touch Słuszna uwaga, ale zawczasu się na to przygotowałem i materiał tapety i podłogi przepuściłem przez VrayOverrideMtl gdzie GImaterial dałem biały :) Trochę pomogło zwiększenie przesłony w kamerze i poprawa kontrastu w PS, pokażę renderek jak już bardziej skończe wnętrze.

 

PS. Przez przypadek pierwszy raz w życiu zanimowałem sobie kolor diffuse w materiale, jak to cofnąć? Nie ma żadnych keyframe'ów na pasku animacji :/

Edytowane przez Razer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ile Ci sie liczyło?

 

oświetlenie 1 klasa ;]

 

Jakieś kilka godzin.

 

Co do oświetlenia: sarkazm?

 

 

 

Arti, trochę jak z Tomb Raider 2, próbuj dalej;))

 

A jednak sarkazm... Będę próbował, oświetlenie mam utytłane, aczkolwiek wiem jak poprawić. Pozostaje kwestia papiero-bibuło-plastiko czegoś na lampionach, nie potrafię zyskać zadowalającego efektu ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razer-> Straszne. Wnętrze wygląda poprostu masakrycznie.

Wyszukany wzorek w połączeniu z kanapą w kolorze roztopionych lodów jagodowych dodatkowo doprawiony psychopatycznym wzorkiem i krwistą podłogą naprawdę przyprawia o mdłości. Stary nie odbierz tego jak jakiś atak ale scena wygląda jakbyś się naoglądał różnych wyszukanych wizek, wrzucił je do kociołka, wymieszał i wylał na forum.

O samym renderingu trudno coś powiedzieć, mało co widać. hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - lol... nie jest aż tak źle... fakt że nie trzyma się kupy raczej to pomieszczenie... ale czy koniecznie musi..?? troszkę eklektyzmu i jest przynajmniej na czym oko zawiesić... i wprowadzić się w stan dezorientacji...

 

pozdrawiam.

 

P.S. fiolecik obrzydliwy...;) może jakaś "ferrari-czerwień", albo "rubin"..?? bo jeśli to ma grać z czarnym wzorem na ścianie, to nie wiem jak Ci się udało Razer, ale nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - uśmiałem się czytając twojego posta, ten opis był taki... obrazowy (najlepsze było o roztopionych lodach jagodowych) Na szczęście to wnętrze to nie mój pomysł, tylko projektanta, bo to wizka na zlecenie :) Ja nawet jakbym się starał to bym czegoś takiego nie wymyślił więc jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie lepsze jak na moje oko.

A ode mnie dalsza walka z LWFem i jakoś nie do końca jestem przekonany co do efektu, może dlatego że mój CRT ledwo już dyszy. Pomieszczenie wzorowane na pokoju w hotelu Limes. Pozdro.

 

1454368a3a080977.jpg

 

to łóżko to boConcept? bo troche inny kolor ma w oryginale, (orzech amerykański), smiesznie nieco wyglada takie wielkie wyro w tak im małym pomieszczeniu, ale znam ten ból, tez mam podobne zlecenie teraz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - uśmiałem się czytając twojego posta, ten opis był taki... obrazowy (najlepsze było o roztopionych lodach jagodowych) Na szczęście to wnętrze to nie mój pomysł, tylko projektanta, bo to wizka na zlecenie :) Ja nawet jakbym się starał to bym czegoś takiego nie wymyślił więc jest spoko :)

no to brawa dla projektanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - uśmiałem się czytając twojego posta, ten opis był taki... obrazowy (najlepsze było o roztopionych lodach jagodowych) Na szczęście to wnętrze to nie mój pomysł, tylko projektanta, bo to wizka na zlecenie :) Ja nawet jakbym się starał to bym czegoś takiego nie wymyślił więc jest spoko :)

 

Pozazdrościć projektanta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, walczę z nocnym LWFem i nie wiem skąd te plamy się biorą. irr+lc subdividsy vraylight jako żarówki na 80 tak samo materiał klosza w refract na 80 tak na wszelki wypadek no i kupa. Nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić, może wy macie...

 

05912f4702ececc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, ludkowie, potrzebuję feedbacku. Która opcja oświetlenia podoba się wam bardziej?

whichbetterlr5.jpg

whichbetterlr5.c2e853b1b4.jpg

Pierwsza, druga, czy trzecia, będąca czymś pośrednim?

 

p.s. To co za oknem się nie liczy ;)

p.s.2. Liczy się natomiast zajebista hade podłoga od Lisa, za którą pozwolę sobie złożyć wyrazy uznania i podziękowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności