Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajnie malowane, troszke za dużo czerni jak dla mnie, ale i tak robi pozytywne malarskie wrazenie, w samej postaci twarz bardzo fajny ma charakter, ale przez osadzenie sugeruje, ze koles jest raczej szczupły i jakos nie pasuje mi za bardzo do takiego warhamerowego stylu, w takim pancerzu to jakis gruby kark by mi bardziej pasił, ten efekt szczupłego kolesia tez podkreślają drobne rączki, dolna część z kolej troche jak u kury przez to zakrzywienie nogi i biodra, może lekka perspektywa powietrzna na tą bardziej oddaloną nogę ukryła by to wrażenie. Ogolnie jest moc a sport to zdrowie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie,prawie ze wszystkim sie zgadzam;] Nie brałem na poczatku pod uwage faktu,ze to moze byc chlop przebrany w taką zbroje, raczej taki robot, wiec nie przywiazywalem wiekszego faktu zeby nogi pasowały do tych wysunietych bioder, ale skoro takie uwagi są, to wierze ze mogłem to spizdzic;]

 

Mant-raz, co do Mardiba, on zawsze 'makes it easier' ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pracki super. Szczególnie alienowy enviro robi na mnie wrażenie z jego wymyślnym designem "grzybów" (?). Zauważam, że nie boisz się ostro ciemnych tonów. Czy "ściemniasz" nimi picek na końcu pracy czy na początku? No i jak robisz, żeby z nimi nie przesadzić? A zauważyłem jeden mini zgrzyt, że buty na drzewie (pic 2 i 3)są za duże chyba ale to wszystko :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi !

 

Icecold, Coyote -dzieki. Co do drzew..hmm, no niewiem sam jak to wytlumaczyc, jedynie jako ciekawostke moge powiedziec ze do zadnej ilustracji nie uzylem referki, łatwiej wtedy analizowac kazdy ruch, zaczynasz myslec CO malujesz i JAK. Sporo tez pewnie dała mi mocna baza w postaci wczesniejszego rysowania ołowkiem- pewnie dlatego te wszystkie 'liscie' nie pykam gotowymi brushami,a po prostu maluje...Aha no i polecam Ivana Shiskina -dla mnie guru jezeli chodzi o 'leśne' klimaty.

 

 

ola-f -dzieki wielkie chlopie, niewielu na tym forum potrafi pochwalic kogos kto wczesniej skrytykowal ich prace -wiec twoj komentarz jest wart do ktorejś potęgi ;]

 

 

Varmer, Florian P,KhazadThard,dekiel, - dzieki, i tez mam taka nadzieje;p

 

trebuh - froncik zauwazylem to chyba sprawa znajomosci i wtyków w forum;] hehe, dziex

 

Omen2501, lordbiernac - postac czerstwa, bo w sumie taki stopien 'wykonczenia' chcielismy uzyc w calej animacji- wiec nie mogla byc 'odpicowana' a nie chcielismy robic tez takiej dwu lub trzy gradientowej...wiec wyszło takie pol na poł;/ dziex!

 

Serio- hmmm, ogolnie lubie kontrastowe pracki, ale na poczatku trzymam sie z dala od ostro ciemnych i ostro jasnych plam. Dopiero w dalszych etapach, zaczynam bawic sie delikatnie kontrastem czy kolorem----> nastepnie znowu wracam do malowania no nowo powstałej palecie, potem znowu delikatnie ruszam jezeli to potrzebne kolorem, itd itd. Cały czas staram sie pilnować skali szarosci majac warstwe 'black' w trybie color i sprawdzam co jakis czas jak sie ma sprawa tonów...Wyznaje zasade ze czern czy biel sama w sobie nie jest zła, pod warunkiem ze reszta tonów ładnie sie z nimi komponuje;p Kolor jest zalezny od otoczenia i tyle;]

dziex za koment.

 

 

emmilius,aspenboy -dziex !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobny update:

 

do animacji nieskonczone:

wipa.jpg

 

do jakiejs reklamy jogurtu dla ruskich konsumentów;] (termin gonil wiec wyglada jak wyglada;/)

setrc.jpg

szkice

setmaleo1.jpg

setmale02.jpg

jakies szkice ze szkoły na bazie prostych bryl ze sketchupa:(kilku minutowe szkice)

PS dzi

szkicechoroszczmale.jpg

 

i taki wytwor w ramach cwiczen:

babeczkamala.jpg

 

 

ogolnie to dosc szkicowy update, w sumie nie mam nawykow sypac szkicami,ale z drugiej strony co to za teka bez szkicowych rysów

 

PZdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie pracki z Cgtalka, tamta wczesniejsza wersja wydaje sie byc lepsza. Moze dlatego ze jej wariacja kolorystyczna jest mniej oklepana, a bardziej wybajerowane nie zawsze=lepsze ;]

Szkice na sketchupowych brylach bardzo fajne, musze sprobowac w koncu tego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne sugestie. Raczej nie jestem tym, który powinien radzić :)

Bardzo fajna ta czaledżowa praca. Mi brakuje jakiegoś odcięcia tych wijów na przedzie od tła. Teraz łatwo się pogubić w tym "na co ja patrzę". Przydałby się też jakiś glizd na samym przedzie, bo teraz nie ma pierwszego planu, czy jakiś inny odnośnik, domek czy cuś.

Kolory zrobiłeś bardzo mocne, mimo, że głównie takim standardowym światłem zagrałeś :D Na moje oko szczypta LSD by je idealnie doprawiła, tak coby zwiększyć kontrasty ;) Jakieś drobne przypadkowe zielenie, żółcie itd Taki nibylaserunek digitalowy. Coś, jak robi Ruan Ja. Ogólny kolor sugeruje z czym mamy do czynienia, ale gdzieś tam przebijają się różne inne kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wish69

Cóż, nic konstruktywnego - gdybym gdzieś tą prackę zobaczył, zatrzymałbym się, może walnął na tapetę, zgrał na dysk, żeby sobie czasem na nią popatrzeć. Tak z perspektywy zwykłego widza i odbiorcy ;) Czy coś tam jest nie heja, tego już moje niewprawne oko nie dostrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam wrazenie, ze czegos brakuje. Wszystko jest jednakowo wazne, warto by jakis akcent wrzucic, moze jednego dominujacego potwora, inaczej wzrok lata po roznych elementach nie majac pomyslu jak to czytac. Ciekawe sa te dwie glowki, w prawym gornym rogu i po lewej, ale na akcenty maja zle polozenie. No i cos przestrzeni nie czuc. Jak zaslaniam reką gore obrazka to z przestrzenią jest znacznie lepiej. Moze gora tez powinna lapac troche zoltego, w koncu ten ksztalt na drugim planie chyba jest daleko.

 

Ogolnie kolorystyke chyba daloby sie wzbogacic jeszcze, bo teraz jest jednak dosyc doslowny podzial na dwie barwy. Niby wzbogacane, ale tak naprawde niewiele te wzbogacenia wnosza. Moze zimnego wiecej dac na pierwszym planie, bo teraz calosc pomimo niebieskiego jest bardzo ciepla (pewnie wina fioletów).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za komentarze!

 

leander- no walcze z ta przestrzenią i narazie ponosze klęske;p mi też cały czas czegos brakuje, dzis jeszcze troche podlubie w tym kierunku,najlepiej byloby przemalować pół pracy bo kompo siedzi;/ ale nie wiem czy mam siły na to...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności