Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do siatek. Był kiedyś taki niedobry programik który sczytywał dane z karty grafiki i zapisywał je do maxowej bodajże sceny. Ma ktoś namiary na to? Bardzo chętnie bym popatrzył na siatki z kilku gierek, tak w ramach edukacji. Same obrazki wirefrejmów jakoś za mało mnie stymulują a darmowe modele często mają jakieś babole których nawet ja bym nie popełnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby FC2 też było kompatybilne. Nie wyobrażam sobie za bardzo misji z Ka-50 i A-10C, a maszyny z FC2 by dały fajny klimat w coopie.

KA50, A10 i następny w kolejce AH64 miały być początkowo dodatkami do FC2 z tego co pamietam. Ale już na poziomie KA50 ludzie z Eagla zauważyli że stopień zmian jest zbyt duży i zrobili nową gre. Sam multi tych obu mnie też nie jara, ale jeśli zrobią kompatybilne to i AH64 będzie śmigało z ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie kochać Valve ;)

 

http://store.steampowered.com/video/630/5722

 

W poniedziałek będzie miała premierę darmowa gra Alien Swarm. Jest to remake moda do UT2004, którego autorzy pracują w Valve. Brali udział w tworzeniu L4D2 i Portal 2. Alien Swarm to klon Alien Breed i tym podobnych shooterów. Co ciekawe, z grą będzie opublikowane SDK, śmiga ona na najnoweszej wersji Source.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że w życiu nie kupiłbym u nich np. gry premierowej (50-60 e) - przelicznik dolar/euro 1:1. To jest niby ta tańsza od tradycyjnej cyfrowa dystrybucja :P Też się przeprosiłem ze Steamem, bo wreszcie wykorzystuje w pełni moje łącze. Zazwyczaj kupuję jednak starsze tytuły (np. paczkę Ghost Reconów ostatnio).

 

Btw. AS zrobiło Black Cat Games, ci sami od wersji na UT2004. To również autorzy popularnego w pewnych kręgach "Thiefa multiplayer", czyli ThieveryUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że w życiu nie kupiłbym u nich np. gry premierowej (50-60 e) - przelicznik dolar/euro 1:1. To jest niby ta tańsza od tradycyjnej cyfrowa dystrybucja :P Też się przeprosiłem ze Steamem, bo wreszcie wykorzystuje w pełni moje łącze. Zazwyczaj kupuję jednak starsze tytuły (np. paczkę Ghost Reconów ostatnio).

 

 

Też bym nie kupił premierowej gry na Steamie. Nie nasze ceny :)

 

Btw. AS zrobiło Black Cat Games, ci sami od wersji na UT2004. To również autorzy popularnego w pewnych kręgach "Thiefa multiplayer", czyli ThieveryUT.

 

Zgadza się. Nową wersję AS tworzy trzech byłych członków BCG, którzy teraz pracują w Valve. W sumie to dość smutna wiadomość dla Team17, których nowy Alien Breed nie jest aż tak dobrą grą. Teraz dodatkowo będzie musiał walczyć z darmówką w podobnych klimatach.

 

Ciekaw jestem co maniacy zrobią z SDK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności