Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Filmik klasa. Ja tam nic więcej niż Painkillera na ostrych sterydach nie oczekuję. Jedynie co mi się nie podoba to te nachalne napisy przy zabijaniu (Headshot +50 itp.). Mam nadzieję że jakoś będzie się dało je wyłączyć/zmniejszyć. No chyba że to tak na potrzeby trailera tak duże te napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofca oram ale w małym studio robiacym dla CI shity to portfolio nie wyrobie nigdy;]

 

Praca pracą, w firmie rób pieniądze, w domu spełniaj się artystycznie :)

 

Trailer bardzo fajny, gangbang rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, teraz rozumiem co miał na myśli gość na filmiku gdy mówił, że próbował przetłumaczyć ekipie PCF, że nie mogą nadawać każdemu acziwmentowi podtekstu seksualnego :)

 

podoba mi się gameplay, zachęcił mnie do grania, a strasznie wybrzydzam w FPSach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

znaczy ze sarkazm i cos z tym nietak czy jak?^^ nikt sie nie przywalil do naszych postaci? plaskich powierzchni? panowie przestaje w was wierzyc :D

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no super super :) fajnie czytac pozytywne komentarze od grafikow (co naprawde wiele znaczy dla mnie- patrzymy na pewne sprawy pod podobnym kontem, a macie swiezy poglad na ogol jak i szczegol), cieszy mnie taki pozytywny odbior!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no super super :) fajnie czytac pozytywne komentarze od grafikow (co naprawde wiele znaczy dla mnie- patrzymy na pewne sprawy pod podobnym kontem, a macie swiezy poglad na ogol jak i szczegol), cieszy mnie taki pozytywny odbior!

 

Poprostu wiekszosc chce jeszcze kiedys pracowac w PCF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no buletstorm fajne budynki klimat mają pierwsza klasa az szkoda ze to do zwykłej rąbanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie trzeba grac we wszystkie ;)

 

Owszem ,nie trzeba ,ale nie ma za bardzo alternatyw xD . Lubie scrollowane strzelanki , ktorych jak na lekarstwo ,a jak sa to tylko w japonii ,lubie gry muzyczne (nie mowie tu o rockbandach ,guitar hero czy innych tego typu badziewiakach z zachodu :P) ktorych poza beatmania konami i djmax'em praktycznie nie ma . Poza fps'ami mam jeszcze gry z gatunku MMO dla odmiany . Sporo gatunkow wymarlo /umiera . Slawne marki uproszczaja do poziomu kolejnej gry fps :] . Zle sie dzieje IMO xD .

 

Grac oczywiscie nie przestane ,bo to moje najwazniejsze hobby ,ale urozmaicenie musi byc i nie tylko na ryneczku gier indie .

Mam nadzieje ,ze gracze wkoncu zaczna szukac czegos nowego/starego i producenci zaczna wracac do tego co bylo przed laty :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

news sprzed paru dni:

 

odbyła się premiera Steam'a na Mac OS oraz zapowiedziana wersja Linuksowa (!) pod koniec lata

 

wraz z samą platformą udostępnione zostały 62 produkty kompatybilne z makami, gra Portal jest darmowa do pobrania (do 24 maja) zarówno na Mac i PC

 

od teraz wszystkie gry Vavle będzie wydawało również na Maki, dotyczy to portów starych gier (left 4 dead, counter strike, team fortress 2) ale również nowych (portal 2, half-life3), co prawdopodobnie oznacza, że zostanie dodany support MacOSa do silnika Source

 

osobiście bardzo entuzjastycznie podchodzę do tych (rewolucyjnych?) wydarzeń

 

...ale doceniam też humorystyczną krytykę ;) (one-button mouse)

 

500x_zsxg0uhn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dużo gram w gry indie, zarówno w indie 'mainstreamowe' jak Torchlight, czy Trine, w trochę mniej znane - Knytt, Spelunky, czy ten pack Indie Humble Bundle (http://www.wolfire.com/humble - jeszcze 4 godziny promocji) oraz w totalny underground jak różne rougelike. Trochę tego jest, niby gry prostsze graficznie, ale grywalność jest przednia. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł nawet ma sens, ale jest źle przetłumaczony. W źródle jest pokazane porównanie wersji silnika który napędzał GoW2 i GoW3, u nas w temacie artykułu porównują te gry, co jest oczywistą bzdurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł nawet ma sens, ale jest źle przetłumaczony. W źródle jest pokazane porównanie wersji silnika który napędzał GoW2 i GoW3, u nas w temacie artykułu porównują te gry, co jest oczywistą bzdurą.

 

Polska wersja rzadzi, ale w zrodle samo zestawienie screenow tez jest naduzyciem.

Wynika z nich, ze GoW2 byl pochmurny i szarobury, z powodu ograniczen silnika. A w nowym enginie nauczyli sie wlaczac slonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie napisy! bo nie kupie... ;)

A tak na poważne to napisy dodają klimatu specyficznego i nie ruszałbym ich a opcja zmiany to jak się im zachce to można zrobić. Jedynie model laski mnie nie przekonuje, Jest bardzo męska. Chyba mi coś z włosami nie gra najbardziej, Takie jakieś mało kobiece, czoło jakieś wysokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo bomba nareszcie następca Painkillera :D nie mogę się doczekać :) Napisy są spoko przypominają mi się stare platformówki na żetony :) Wygląda miodnie.

 

Nie marudzić laska jest ekstra, ja lobię takie chłopczyce :) bardziej kobiece można znaleźć w japońskich mmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales na mysli w koreanskich mmo :] . Japonczycy w tym aspekcie kuleja :] .

Co do napisow niech sobie beda . NIe wyglada na jakies przeszkadzacze . Mysle wrecz ,ze po jakims czasie gracz nawet na nie uwagi zwracac nie bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności