Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wątpie że Bulletstorm się sprzeda bo napierd...lanki zawsze się sprzedają- nawet taki Postal ,więc będzie to jakiś sukces ale jakoś na razie nie mogę się przekonać, że cokolwiek w tej grze zrywa beret z głowy. Miejscami świetnie wyglądające lokacje (choć pokazany na gameplay'u fragment poraża liniowością) ale gra zalatuje epicką kiszonką - wstęp "pani producent", która coś czuje, że średnio odnajduje się w klimacie gry mówi wszystko o grze niestety- popylanie i "kreatywne zabijanie" - kruca jakie to świeże :) .Jak na razie to dla mnie Bulletstorm równie dobrze mógłby się nazywać Painkiller 3i1/3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to dodać tylko "lochy zagrodzie", "podziemia stodole" i "jaskinie chacie" i mamy grę trzy razy większą niż diablo I. Poważnie jednak mówiąc - wiedźmin dobry jest i kibicuje drugiej części - cieszą mnie zmiany, które wprowadzono - odpowiadają na opinie i potrzeby graczy. Super! A CG na poziomie, tylko obawiam się wymagań:

 

Procesor: wyj(*&y w kosmos Core2Milion

Pamięć RAM: tyle co 3ds Max w zalecanych

Karta graficzna: ta na którą was nie stać

Miejsce na dysku twardym: zewnętrznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: wyj(*&y w kosmos Core2Milion

Pamięć RAM: tyle co 3ds Max w zalecanych

Karta graficzna: ta na którą was nie stać

Miejsce na dysku twardym: zewnętrznym

 

 

Jak Twoje przewidywania się sprawdzą to mam pograne :p A szkoda bo bardzo wyczekuje premiery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem do tematu półtora półtora miesiąca temu. Nie ponoć tylko większość pismaków z zagranicy i polski bawiło się tą prezentacją. Można było ją przewijać, stopować i w dowolnym momencie zmienić ustawienie kamery.

 

3DS to potwór jeśli chodzi o moc. Aż chce się robić na to gierki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności