Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no z tą reedycją mam mieszane uczucia

 

po pierwsze nie podoba mi się okładka ;D

 

z8378512xteamicocollect.th.jpg

 

po drugie mam już obie gry na PS2 (edycje kolekcjonerskie kupione na aukcjach za grosze btw)

 

nie zanosi się na to żeby dodali coś nowego do tych gier (?)

 

dlatego chętniej widziałbym kompatybilność wsteczną dla PS3, żeby móc je sobie odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tą reedycją mam mieszane uczucia

 

po pierwsze nie podoba mi się okładka ;D

 

z8378512xteamicocollect.th.jpg

 

po drugie mam już obie gry na PS2 (edycje kolekcjonerskie kupione na aukcjach za grosze btw)

 

nie zanosi się na to żeby dodali coś nowego do tych gier (?)

 

dlatego chętniej widziałbym kompatybilność wsteczną dla PS3, żeby móc je sobie odpalić

 

Ja nie miałem PS2, nie było okazji pograć, dlatego się cieszę, że wydają taką reedycję. Chciałbym jeszcze dostać MGS i FF z PS2.

 

Wsteczna kompatybilność przydałaby się swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kolosa (no i ff i god of war) kupiłem PS2 - jedna z piękniejszych gier w jakie grałem. Imo reedycja dobra rzecz - bez względu na to, czy się ją ma czy nie. Ktoś, kto już ma i przeszedł ... to ma i przeszedł, a reedycja zachęci tych, którzy "przegapili" ów tytuł za pierwszym razem. Swoją drogą, że brak wsteczności PS3 to lekki dramat. A okładka - bez przesady, nie aż taka zła;)

 

A właśnie - grał ktoś w God Of War III? Dobro to czy zło?

 

(za poniższą treść przeprasza się ludzi o normalnych avatarach oraz moderatorów)

 

prrrszalony - ...

Edytowane przez _-MADMAN-_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny post w razie jakby te inne polecialy ;)

UNITY 3 - ktos juz sprawdzil, jak sie sprawy maja? Czy rzeczywiscie jest tak fajnie jak to przedstawiaja? I pytanie dofachowcow - czy poza cieniami brakuje jeszcze czegos istotnego w darmowej wersji Unity? Brakuje tez wszystkich blurow i innych post procesow ale chyba wszystkie normale i inne rzeczy sa obslugiwane, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbując zmienić temat - grał ktoś w demo WRC 2010? IMO szału nie ma, graficznie przestarzały, ale do przyjęcia (taki spokojniejszy Dirt1, bez tego mega-przepalenia). Model jazdy na padzie dość dziwny, bardziej jakbym po lodzie jeździł, ciekawe jak jest na kierownicy. Za to projektant UI powinien wylecieć z pracy już teraz, menu są obrzydliwie brzydkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście przedzierając się przez 10 stron wątku o dziwnych tematach natrafiłem newsa o DW5. Ja startuje napewno :D

 

Btw. Szkoda, że tylu doświadczonych grafików tu pisze, a wątki poniżej gdzie rady napewno byłby pomocne, świecą pustkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq - masz u mnie kolejnego browara ;) choć ciekawe co mnie ominęło przed czyszczeniem :>

 

Jeśli o Unity chodzi to zaiste wątek jest - mimo to mam nadzieję nikt się nie obrazi jeśli odpowiem już w tym wątku (najwyżej Bruneq miotełką zamiecie w dobre miejsce :>)

 

Tak więc Nezumi - Unity Pro od Free różni się głównie poziomem dostępu ze skryptów - stąd np. postprocess nie działa we Free, bo nie masz jak się dostać natywnie do grafiki (uproszczając mega). Idą jeszcze inne rzeczy, które z pozoru są błache ale jak się zaczyna jakiś projekt realizować to okazują się mega pomocne - np. streaming poziomów w tle (czy w ogóle zarządzanie w locie bazą assetów), generowanie/modyfikowanie gracza w locie i osobnych koszyków rejestrów bla bla. No i splash screen ;) A - i tak, bazowe pixel shadery działają, także nie ma problemu ze specami i normalami czy emissive'ami. Mimo wszystko Unity Pro obsługuje ShaderFusion, w którym na nodach robisz własne materiały (ala Unreal) - także kolejny punkt dla Pro. Siedze na 3.0Pro od pierwszej bety sprzed paru miesięcy (3-2?) i ogólnie rzecz ujmując chwalę sobie bardzo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na rozwiązania portable na ION komercyjne, bo już teraz mozna sobie w sklepach elektronicznych zlożyć coś jak połączenie DSa z IPadem + dowolny OS tylko brak do tego obudowy.

Na pewno zauwaza ze jest polska jak ktos od nas zlamie zabezpieczenia na chipach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, genialny ten line-up. Będzie kusić ta maszynka, będzie. Mam tylko nadzieję, że Nintendo w końcu zauważy, że taki kraj jak Polska istnieje...

http://www.d-serious.pl/?id=30

 

ja czekam na rozwiązania portable na ION komercyjne, bo już teraz mozna sobie w sklepach elektronicznych zlożyć coś jak połączenie DSa z IPadem + dowolny OS tylko brak do tego obudowy.

Na pewno zauwaza ze jest polska jak ktos od nas zlamie zabezpieczenia na chipach ;)

Hi hi hi hi hi... I w co sobie na tym pograsz? Konsola to konsola. Popularność konkretnej marki, sprecyzowany target, support konkretnych developerów (konkretnymi tytułami), zamknięta architektura czyli pewność że gra będzie śmigała tak samo na wszystkich sprzętach. Zupełnie inny rynek. To o czym piszesz nie miałoby racji bytu jako powazna konkurencja dla nintendo i sony. Jakoś komórki z javą (które i tak są całkiem zamkniętą architekturą) nie wyprzedziły samego tylko DSa ogólną jakością lineupu a jest ich powiedzmy jakieś 300 razy więcej na świecie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O, dzięki! Bardzo fajnie, może są szanse na to, by ktoś oficjalnie wydał w Polandii Zeldę, Mario, a może nawet bardziej nieznane tytuły jak Golden Sun, czy Ni No Kuni choćby. Szkoda tylko, że bardziej się nastawiają na Wii, nie DSa, ale trudno, może coś przypadkiem też coś się DSowi dostanie.

 

No i warto by było obniżyć nieco ceny gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DeadlySerious

 

Hoh! Cieszę się, że linki do tego artykułu roznoszą się po sieci - jestem z siebie dumny :).

 

Rzeczywiście, Nintendo zauważyło już taki kraj, jak Polska i cieszy mnie bardzo to, że przenieśli premierę 3DS-a na marzec przyszłego roku - dzięki temu może tym razem załapiemy się na trochę więcej produktu (nie, jak to było z Wii, gdzie do PL doszło 800 sztuk konsoli...)

 

A tak trochę się reklamując - jeżeli temat Nintendo was jako tako interesuje, to zapraszam serdecznie na tę stronę (http://www.d-serious.pl) i nasze forum, staramy się codziennie wrzucać coś nowego i ciekawego - od jakiegoś czasu też z nastawieniem na tematykę około-gier, więc nie bójcie się: przesadnej spamiarni ze screenami z gier z tego nie urządzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba mial nawieksza ucieche jakby i tym razem okazalo sie ze wydanie Duka z jakiegos powodu nie wypalilo i zostalo przelozone na "kiedys" :D

Zastanawiam sie czy gra bedzie czyms innym niz kolejnym shooterem, bo przyznam ze bedzie im ciezko zrobic gre ktora dorosnie do tych 12 lat legend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz eco kazdy w rodzinie ma szwwagra co na weselu rozkręca imprezę. niby nie jest orłem w niczym ale bez niego to nie ta sama biesiada ;)

 

poza tym jest realizm. wiadomo ze jak sie idzie ratowac świat to się trzeba najpierw odlać bo pozniej nie będzie kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach - a czym byl Duke jesli nie kolejnym shooterem z oryginalna postacia i jajcarskimi kawalkami jak te na prezentacji? Bardzo dobrze jest - grafa ok, zaciki smiesza. Co maja jeszcze zrobic. To shooter i tyle.

 

prrrszalony - W razie co zawsze mozesz odpalic sobie szachy na poziomie "Kasparow has nothing on me" a nie takie plebejskie uciechy jak Duke...

Wybacz jesli mylnie odczytalem twojego posta ale zalecialo mi kawiorem i szampanem a w tle uslyszalem Brahmsa.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nezumi, albo żarty o bąkach albo szachy i Brahms (któremu, swoją drogą, zarzucano granie prostej muzyki dla ludu :P)? Lubie Brahmsa, ale dla niego żartów o bąkach się nie wyprę! :P Wybacz, mój świat nie jest taki redukowalny. Nie wszystko się wyklucza.

 

Ktoś grał w Civilization V? Jak wrażenia? Bo ja na początku miałem wrażenie, że dostałem jakiegoś casuala dla dzieci, ale z czasem zaczęło się robić coraz ciekawiej. W pewnym momencie, jedną (z wielu) turę później zdałem sobie sprawę, że czas ją usunąć, bo mi życie zje :D Bardzo duże zmiany, pewnie się zdrowo wahali z nimi, ale wyszło na plus, teraz tylko czekać na dodatki, aż rozgrywka się trochę bardziej rozbuduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, prrrszalony - ale powiedziales to tak jakbys oczekiwal od jajcarskiej strzelaniny cytatow z platonskich dialogow. No przeciez to taka konwencja - to tak jakby ogladac film gore i narzekac ze epatuje bezsensowna przemoca :/

Z reszta mowie - byc moze zle odczytalem twoje intencje - zabrzmialo mi jak ironiczne prychanie na temat upadku poziomu rozrywki ;) No offence. Rozumiem ze mozna smiac sie z pierdzenia, sluchajac opery czy popijajac szampana ;)

 

Co do Cywilizacji to jak slyszalem zabawa zaczyna sie na wyzszych poziomach trudnosci.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic zapowiedział nową konsole przenośną która nastawiona ma być na gierki MMO i Online gaming... i jest paskudna jak noc i opiera sie na linuxie dlatego przeportowanie któregokolwiek z obecnych tytułów byłoby równoznaczne z napisaniem go od początku.

 

http://gameonly.pl/news/dzungla-w-wyobrazni-panasonica

 

Zapowiada się sukces na miarę DSa. Loooooooooooool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich plotek? To, czy przejda okres probny czy nie nie zmienia faktu, ze tam sa. A to, ze ktos nie chce, zeby o tym mowic, jest inna sprawa;)

 

 

ale wiesz, wstyd troche ze sie ktos dostal ale nie przeszedl okresu probnego ;).

Moge tylko powiedziec ze w niedziele sie przeprowadzam do tego ponoc pieknego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności