Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jedyną gra w którą grałem gdzie trzeba było naciskać przyciski w odpowiednim czasie było shenmue wydane w 1999 XD .

Tam był to ciekawie przedstawiony element dodatkowy ale teraz oprzeć na tym całą grę o0 i to jeszcze w tak nudny i męczący sposób... nie rozumiem jak ten typ gier zdobył taką popularność ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubie guitar hero, najlepiej na perkusji, chcoiaz gitarka tez jet spko :) Nie są to tytul ya godziny grania, ale raczej nigdy do tego nie aspirowaly. A jesli chodzi o modyfikacje typu dj hero, czopin hero i miotła hero to coz... znajdą amatorów, a przecież o to chodzi.. Niby moda na gry muzyczne mija, a nadal costam jak widać robią..

 

Wracając do tematu.. szkoda ze nie pokazali pozostałych poziomów, tak jak ten z podwodnym swiatem albo w lodowej katedrze, ciekaw jestem też jak gra wyglada na "hendheldach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumialem póki nie zagralem. Jak zagralem, to polecialem sobie kupić gitarke;) a granie z ekipa, gry ktoś śpiewa, to dopiero czad;)

 

Jak nie trafiasz z przyciskiem to Twój instrument nie gra, albo fałszuje, co tworzy wrażenie, jakbyś naprawdę grał. Oczywiście zalezy od stopnia trudności, ale na hardzie jest naprawdę hard:) teraz wchodzą instrumenty "prawdziwe", co bedzie dla hardcorowcow i prawdziwych artystów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że Chopin jest ogólnie bardziej doceniany poza naszym krajem- w sensie ma więcej "fanów" - zatem sam pomysł był bardzo dobry tym bardziej że już "Chopin" w nazwie może skusić takich ludzi do zakupu- zobaczymy jak ta straszna grafika wpłynie na potencjalnych odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GH i plastikowymi gitarkami to jest najlepsza zabawa dla tych, którzy już nigdy nie nauczą się grać na gitarze :) Czasem lubię tego typu zabawę, mam GH III i Metallicę, ale dla kogoś, kto plumka na akustyku od 12 roku życia to kompletnie nieintuicyjna zabawa.

 

Widać, że goście, którzy to tworzyli i układali te kulki do utworów nie są muzykami. Przynajmniej ja jako szarpidrut-amator musiałem swoje przyzwyczajenia wsadzić sobie w buty. To tak naprawdę gra rytmiczna, nie mająca wiele wspólnego nawet z "symulacją gry" na instrumencie. Głównie chodzi o niekonsekwencję w układaniu tych kulek, czasem jest ich za mało, czasem wpadają w pauzę pomiędzy dźwiękami, czasem jest inny układ do tych samych riffów, albo np. autorzy wsadzą możliwość grania legato czy tappingu tam, gdzie w utworze w ogóle go nie ma, a nie wszędzie tam, gdzie rzeczywiście ta technika jest stosowana.

 

Zapamiętywanie takich układów i "uczenie się" gry na plastikowej gitarze jest znacznie mniej intuicyjne i "pod górę", w stosunku do grania na gitarze zwykłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poproszony o komentarz i już piszę. Było to wiele razy wałkowane. Moderator dobrze zrobił. Wątek - posty zostały usunięty.

 

Na tym forum nie mogą istnieć czarne listy i nie będą. Wałkowane to już było wielokrotnie.

 

Sorry, ale jeśli chcecie coś takiego tworzyć róbcie to gdzie indziej - na własną odpowiedzialność.

 

Bardzo mi przykro, ale nikt z nas nie jest w stanie tego weryfikować. Od tego są też konkretne instytucje. Niestety tak to działa, nie inaczej.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas - co za nuda... tylko się zrobi ciekawie i już po dyskusji... i znowu usunęli mi posta, eh...

 

Co do gitar bohatera i dj mastera, oraz innych takich wynalazków - nie rozumiem równie jak Fify i NBA... wolę prawdziwe boisko, gitarę podpinam do pieca i to jest coś... Jednak z drugiej strony nie każdy ma możliwość/chęci/chce poświęcać temu tyle czasu - fajna zabawa i tyle.

 

(Bruneq błagam - zostaw mi chociaż tego posta... pliiiiis ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio: proszę skończ ten temat, albo przenieś dyskusję nie wiem na swojego bloga, swój serwer, serwis, irca, komunikator, czat ... ...

 

Proszę o zrozumienie, ale "czarne listy", ani inne "twory" ją przypominające nie mogą tutaj istnieć. My nie jesteśmy w stanie tego weryfikować.

 

Game Art przecież nie jest duży, na pewno się większość z Was zna i na pewno znajdziecie sposób, aby przekazywać sobie pewne informacje poza forum publicznym.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spoko. Już tutaj nie będę. (Blog nienawiści i pustych oszczerstw już w drodze.)

 

2.

My nie jesteśmy w stanie tego weryfikować.

Na takiej podstawie można wykasować zupełnie każdą opinie. Jestem przekonany że najlepiej wszystkie fakty zweryfikować mogą ludzie którzy mieli odczynienia z rzeczoną firmą i dlatego właśnie je tutaj piszą. Ku przestrodze.

Myślę że nikt tutaj nie strzelał z palca jakimiś wymyślonymi rzeczami tylko faktycznie ma dowody i potwierdzenie tego co mówi. Ja mam a co dopiero mówić o MADzie.

Oto jest pytanie, spokój czy prawda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my (serwis) nie jestesmy stroną. To nie jest sąd. Bardzo łatwo kogoś oskarżyć, oczernić, pomówić. Nie chcemy nikogo bronić jak i oskarżać. Po prostu jeśli dzieją się takie rzeczy - są instytucje od tego.

 

Niestety powtórzę jeszcze raz. Wszelkie tego typu posty muszą być usuwane.

 

Myślę że nikt tutaj nie strzelał z palca jakimiś wymyślonymi rzeczami tylko faktycznie ma dowody i potwierdzenie tego co mówi.
No właśnie o to chodzi. Trafiłeś "myślę, że nikt tutaj...". A jeśli jednak będzie ktoś taki? Tak jak powiedziałem. Na podstawie tego co ktoś tutaj napisze nikt z nas nie jest w stanie "wydać wyroku". Zawsze może się znaleźć ktoś, kto się z tym nie zgodzi, napisze coś odwrotnego. To tylko forum. Tak samo nie weryfikujemy przecież tego czy ktoś miał do czynienia z tą firmą czy nie. Za chwilę ktoś się pojawi i napiszę coś zupełnie przeciwnego. Różne mogą być sytuacje. Ktoś może chcieć komuś zrobić na złość, dogryźć (a zdarzały się takie sytuacje)... Nie wchodzimy, nie mieszamy się w konflikty pracodawca - pracownik i takich rzeczy nie powinno załatwiać się na forum publicznym. Można przecież tak w kółko...

 

Proszę o tym pamiętać.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja troche zapozno wszedlem tu ale domyslam sie o jak firme chodzi i co wiecej takich firemek jest sporo co sa nie wyplacalne zatrudniaja ludzi i potem nie placa pod byle pretekstami. Nie wiem kurde co jest lepsze udwawnie ze takich firm nie ma czy pozwolenie im na trwanie.....Pozostaje chyba tylko poczta pantoflowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach branżowych tłumaczy, biura i tłumacze mają swoje profile-wizytówki, można im wystawić ocenę wraz z komentarzem, wręcz można założyć temat pt. "uważajcie na firmę XXX" i po prostu poinformować ludzi — a władze portalu nie mają z tym żadnego problemu. Tyle że tam większość osób podaje swoje dane osobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, jest cała masa tłumaczy nieprzysięgłych (większość), natomiast w profilach ludzie podają swoje imiona, nazwiska, numery telefonów, a firmy praktycznie wszystkie dane — tak jest łatwiej nawiązać kontakt i dostać zlecenie. Gdyby Max3d.pl działało również na zasadzie ogłoszeń o pracę w systemie przetargowym czy aukcyjnym, to pewnie nie byłoby problemu. Wejdźcie sobie na portal typu Globtra.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zakłądam bloga, gdzie pojade Adkowi jak powinien administrowac max3d.pl hehe

tak naprawde koles sie do niczego nie czepił za bardzo z grona spraw będących poza marudzeniem do bety lub własnego zdania. Link wklejonych chyba na potrzeby pozycjonowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla niektórych ta gra może wyglądac dobrze, ale jak jest to AAA to raczej się wymaga niektórych rzeczy, ponad podstawowych, chodź moim zdaniem podstawowe rzeczy w tej grze kuleją.

 

btw. Ola-f jak by tak koleś jakiś się przyczepiał do innych gier lepsze gry by wychodziły. Niektóre firmy mają dobry QA bądź dobrych konsultantów (Patrz PCF/Techland/CDP gdzie chłamu się nie pokazuje) Tutaj chłam pokazano w moim mniemaniu. Swoją drogą poczytaj trochę bloga, bo chyba jestem jedyną osobą w polsce z tej branży, która dzieli się swoimi doświadczeniami publicznie nie dla pozycjonowania, ale po prostu by ktoś mógł się czegoś nauczyć/dowiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wychodze z zalozenia, ze wszystko do czego sie przyj... zabłyśnie dzięki mnie ;) ale w tekscie wrzuciłeś sporo własnych opinii z kategorii "moim zdaniem" - czytajac widac ze nie masz dystansu i Twój odbiór wydaje się bardzo subiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intoxicate - mnie tylko dziwi, czemu Ty im jeszcze bomby nie podłożyłeś? ;) Piszesz subiektywnie, piszesz emocjonalnie - i bardzo dobrze, bo to onegdaj Twoje dziecko było (afterfall etc.) i masz prawo się wkurzyć i przysłowiową "kur*ą" rzucić. Swoją drogą, że sposób prezentacji, ględzenia i to, co na ekranie ma miejsce - nie powala.

 

Fable - 2ga część kicha, trzecia pewnie też - lubię Fable, ale to pierwsze - sweet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności