Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Black Hawk UH60


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

Yo.

Jakiś czas temu (po obejrzeniu kolejny raz Black Hawk Down) naszło mnie na helikopter - a dokładniej na UH60. Wczoraj skończyłem txt dziś robie rendery i printscreeny (muszę jakoś portfolio zapchać). Dziś 2 rendery i pscr z maxa - na dniach wrzuce jeszcze jakieś - może też wrzuce ogólny proces powstawania modelu.

Polycount: 8427

txt : 2(1024x1024)

Pozdro

 

 

BHD1.jpg

 

BHD2.jpg

 

BHDw.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w sumie to co moge powiedziec, zkrytykowac sie nie da, a powtazac w kółko wow to tez nie wypada :D wiec hmmm nie najgorzej :D:D lol joke nie no jest bosko moze tylko napisze ze jesli są normale to ich nie widac a jesli ich nie ma to by sie przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super :) yhm przepraszam ale poprostu no nie moge nie dac fronta przepraszam zazalenia prosze slac na klicek(at)o2.pl;)

 

gratulacje super model, texturka boska :)

 

co do making ofa ... NAUCZAJ! wrzuc koniecznie

 

btw mozesz wrzucic texture ? nie koniecznie w fulresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo.

Dzieki chłopaki za dobre słowo :)

 

- normalek nie ma - nie lubię się w nie bawić :) wyświetlanie w maxie jest beznadziejne i mam do nich uraz - ale czas iść do przodu więc nastepny model już będzie mieć.

- co do mak'a to postaram sie cos posklejac bo dość często zapisywałem w nowym pliku

- uv:

uv2.jpg

 

uv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

- Jeżeli macie namiar na jakiś fajny darmowy engine który na dodatek fajnie wyświetli normale to jestem za i nawet normalne dorobie - czekam na namiary :)

- txt postaram sie wrzucić następnym razem

- zrobiłem kilka printscreenów z etapów modelowania: może komuś się przyda ale nie sądzę :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no fajny - ale wyglada na pomalowany pedzlem i siakas zwykla farba olejna- przecie blackhawki malowane sa fabra matowa i maja raczej gladka powierzchnie- a u ciebie pory jakby ta warstwa grubasna byla - przez to wyglada nieco jak zabawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny modelik +świetna texturka, według mnie kopterk wyglada bardzo realistycznie, co do tego gdzie wrzucic to mozna by najprosciej do gta vc lub troche trudniejsze gta sa, mozna ładne skriny porobic :), lub do batelfilda ale tu akurat nie działałem więc nie wiem jak to się robi możliwosc na pewno jest bo widzialem modele robione do tej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Bro zrob jeszcze makinga odnoscnie textury a ludzie Cie ozloca ;D

 

To będzie raczej trudne do zrobienia :) - bo txt zapisywałem na bieżąco. W skrócie na początku wyrenderowałem sobie LM która potem służyła mi do mixowania kanałów i warstw w PS - Całą txt robiłem w odcieniach szarości potetem dodawałem kolor z górnej warstwy.

 

... jaką metodą mapowane najczęściej ? co byś polecał do czegoś takiego... plane , ? ;D

 

Co do mapowania - to trudno powiedzieć jaką metodą - wszystko mapowałem za pomocą różnych parametrów - a całość składałem już ręcznie

 

kilka nowych screenów - teraz z innych widoków

 

1.jpg

 

11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieeewww, wlasnie wstalem. Widze ze w koncu skonczyles ;) Gratz.

Pobaw sie troche ze scena, ostatnie rendery sa juz lepsze, masz problemy z wyeksponowaniem normali, nie wiem jaki maszuklad tutaj, ale oprocz zwyklych 3 standardowych daj moze jeszcze jekies omni od strony kamery. Aczkolwiek patrzac na ostatnie rendery chyba okej. Daj turnarround'a, bedzie dorbze wygladalo. Mmm bro, moze zloz tez demo reela, w sumie juz moglbys i wtedy smigniem gdzies, wlasnie tylko gdzie ;]. Ja na po nowym reoku mam nadzieje skonczyc pisac dyplom to bym mogl sie juz jakos konkretniej do wysylki ustawic. No nie wazne, do narazie ;) I piwo w Rocku kiedy?XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, widze Bro, ze skill z Toba :) Jeden z najlepszych kopterów i ever seen :) Co do prezentacji- przy pojazdach imo nie ma co świrować. Widać, jakie proporcje, jaki detal- to się liczy. Gratziki- ja chyba nigdy nie będę miał cierpliwości do śrubek :]

Pozdróki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności