Skocz do zawartości

Game Dev Studios - Szukasz pracy ? zajrzyj tu !


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z trzeciej strony niektórzy ludzie po studiach nie prezentują sobą jakiegoś oszałamiającego poziomu intelektualnego. Trzeba dawać rade w temacie i to wystarcza. Szkół wyższych gamedevu w Polszy ni ma.

 

Dobra, spać. Jutro trzeba dupy lizać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko ja tez sie smieje, ale jakos tak jest ze tylko obcokrajowcy przychodza dziwne to :D nie no mamy mamy tylko cos sie tak slabo polaki reklamuja, ze nawet testa nie dostaja, ale swoja droga kazdy by chcial robic postacie... a mesherow to szykamy juz z rok :D

 

 

edit: o szit wizz ty tez postacie robisz hehehe :)

 

edit2: a tam epic to podsyla nam tych co za slabi do nich a do nas ok :D

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to tlumacze: jako ze np ja robie sobie obiekty (klocki scian, rozne obiekty wystroju wnecz zewnecz i czesci budynkow sprzetu itd), mesher dostaje mape w shelu: same BSP ( te takie kwadraty co mozna po nich chodzic i imituja sciany np) z juz wstepnym oskryptowaniem, bierze i zaczyna meshowac uzywac obiektow ktore ma od nas i sklada z nich otoczenie. Jak zabawa klockami LEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to tlumacze: jako ze np ja robie sobie obiekty (klocki scian, rozne obiekty wystroju wnecz zewnecz i czesci budynkow sprzetu itd), mesher dostaje mape w shelu: same BSP ( te takie kwadraty co mozna po nich chodzic i imituja sciany np) z juz wstepnym oskryptowaniem, bierze i zaczyna meshowac uzywac obiektow ktore ma od nas i sklada z nich otoczenie. Jak zabawa klockami LEGO

 

No to czad fucha, brzmi róznie dobrze jak "unwrap artist":p

 

EDIT:

 

Hatred, a tak przy okazji, Wy tam jesteście manufakturą epica czy robicie coś tak jakby niezależnie (czyt. oddzielnie), czy nie możesz powiedzieć?

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie nie moge wiecej niz jest tak wiec:

 

Right now we're pushing the envelope on gameplay innovation for a new IP, co-produced with Epic Games.

 

no i :

 

PEOPLE CAN FLY, EPIC GAMES & EA

have announced that we are working together on a multi-platform title. More information about the title will be made available when we are ready to share it with the world.

 

Hryd:

czy ja wiem? wsumie moze tak ja z foliem z przed 4 lat pewnie bym sie nie dostal , z foliem z obecnych lat pewnie na lajcie, a patrzac na moje czy innych folia od nas to chyba nie jest to jakas wysoka poprzeczka raczej powiedizal wystarczy sie znac na tym co robisz i robic to poprawnie nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Żeby mieć takie folio jak masz trzeba pracować parę lat w dużej, dobrej firmie. Większość składających nie miało takiej szansy. Jak przychodzą świeżaczki to na początku większości gały wypadają ile jest roboty, jakiej i w jakim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie przyznam ze mialem przyjemnosc bycia rekrutowanym wiec to nie tak ze Polacy sa be :P Studio zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrazenie (tez lodowka byla pelna... moze to tak tylko jak goscie przychodza?) a projekt nad ktorym chlopaki siedza jest naprawde odjechany, wiec sie nie ociagac ludzie tylko CV wysylac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z lodówka jest tak, że jak mesher wyrobi dzienną normę ilosci meshy (wszystkko wyliczane na podstawie tzw. meshogodzin), dpiero wtedy przysługuje mu 0.5 litra dowolnego płynu z lodówki (dlatego taka pełna, mało kto się wyrabia). Jak mesher przyjdzie do studia, przypina sie go do krzesła na min 8h aby nie uciekł. A, ta panna co jest na zdjeciach na stronce, to jest firmowy "ekonom", chodzi i chłoszcze cię (nie zdradze czym) jeżeli sie nie wyrabiasz z meshogodzinami... suuuuuuper fucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mesher przyjdzie do studia, przypina sie go do krzesła na min 8h aby nie uciekł. A, ta panna co jest na zdjeciach na stronce, to jest firmowy "ekonom", chodzi i chłoszcze cię (nie zdradze czym) jeżeli sie nie wyrabiasz z meshogodzinami... suuuuuuper fucha :)

 

Ja nie, ale może inni lubią jak sie im czyms tam chłoszcze :P ale skoro tak to faktycznie nie je bajka hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo teraz dopiero zobaczylem nowa stronke pcf. Widze ze wiele sie zmienilo mnostwo nowych geb ale szczerze to chyba 60 ludkow sie nie doliczylem.Czyli w sumie wszystko po staremu ,jedni przychodza drudzy odchodza......Czekam na jakies oficjalne screeny z produkcji bo powoli zapominam o Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa za kolo tysiac dolcow bez zadnych swiadczen :] Chyba nie :P . Tak czy siak to kiepski trend bo niedlugo w chinach to bedziemy mieli fabryki po 1000 osob robiace wszystko taniej :D ,taniej niz jakis 60'cio osobowy PCF np. :] .

Edytowane przez Mr_Hyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności