Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziękuje wam.. w sumie racja jestem jeszcze zresztą bardzo młody[matura w tym roku:D] znajdzie się jeszcze coś... ale porządnie mnie dzisiaj trafiło, chyba cos do Niej czułem/czuje z zasadami; inteligetna; ale na tyle głupia zeby mnie zostawić! :cool:

najgorsze ze nie powiedziała mi tego prosto w twarz napisala sms'a na [na5smsow],,, odpisalem jej 3zdania i nic wiecej; napisalem jej zamiast wyzywać "dziękuje za wszystkie wspólne chwile" chyba z klasą co nie ? :P

slayer2004 - za tydzien pewnie bede myslał podobnie ;) teraz musze to przetrawić.. ;(

dariusz - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joint: ostatnio będąc w podobnej sytuacji gadałem z kumplem, i powiedział mi mniejwięcej tak:

[k]:życie jest jak miriam...

[ja]: czyli?

[k]: wszystko pięknie a tu nagle ****...

 

ale nie martw się, będzie następna ;]

 

a żeby nie było offtopa:

3dd3dc7523ccb3a1.jpg

Sorka za jakość, tylko Kom. mam pod ręką.

 

I żeby nie było- fajka nówka dziś kupiona, jeszcze nie opalona, ale czeka na specjalną jakąś okazję ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wam.. w sumie racja jestem jeszcze zresztą bardzo młody[matura w tym roku] znajdzie się jeszcze coś... ale porządnie mnie dzisiaj trafiło, chyba cos do Niej czułem/czuje z zasadami; inteligetna; ale na tyle głupia zeby mnie zostawić!

najgorsze ze nie powiedziała mi tego prosto w twarz napisala sms'a na [na5smsow],,, odpisalem jej 3zdania i nic wiecej; napisalem jej zamiast wyzywać "dziękuje za wszystkie wspólne chwile" chyba z klasą co nie ? :P

slayer2004 - za tydzien pewnie bede myslał podobnie teraz musze to przetrawić.. ;(

dariusz - niestety

te smsyy...5 w 1 chlip chlip wzruszyłem się, normalnie "Bravo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcy, jak wy się nie znacie i nieznacie...kobiety jak wiadomo z rzadka wiedzą czego chcą, sama pogodziłam pewną parę na imprezce u mnie, na tejże samej właśnie się rozstali, ona zapłakana "ja nie tego chcę", on posępny "o co chodzi ja się bardzo staram", jej powiedziałam,że takiego to ze świecą szukać, jemu żeby trochę wyluzował i wyjął sobie z tylnej części ciała kija od szczotki, bo kobiecie potrzebny jest też luz a nie 15.000sesemesów na dzień:D I są ze sobą szczęśliwi...

PŁENTA: MUSISZ TYLKO DOBRZE ZAGADAĆ, JAK KOBIETA NIE POTRAFI ZARGUMENTOWAĆ ZRYWANIA TO ZNACZY

 

a żeby nie było że off:

jazm6.jpg

Witam:)

 

Mort, maż w oczch mord:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha dlatego ja wysyłam 1 na dwa dni, jak chce sie umówić :D

purple gdzie Ty takie włosy wychodowałaś?

 

na łbie, a gdzie?:D

1 sesemes na dwa dni to za mało,żeby się zakochała, za dużo, żeby miała do Ciebie szacunek :D :D :D

 

Mort jak najbardziej komplement;) a na włosy używam dużych ilości spożywanego alkocholu, forum, papierosów i poczucia humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłem jest Twoja jakaś hiperrealistyczna wizka? :D

 

hmmm, tak chodziło mi o ten budynek, ale proszę się nie naśmiewać z moich prac - wkładam w nie dużo serca. :P

 

Tłem jest Twoja jakaś hiperrealistyczna wizka? :D

 

 

Myślę, że moja siostra ma ze mną całkiem dobrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do niej pisalem bardzo rzadko; prosze mnie nie porownywac do jakiegos bravo; pisalem tylko jak chcialem sie spotkac;/ wnerwia mnie to wlasnie ze przyslala mi durnego smsa a nie powiedziala mi tego prosto w oczy. Moze i foch ale nie bede nic na sile robił;_ bez kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1nS - jakie światło?

Btw wkręć mnie kiedyś na plan:D

 

2,8 - ogólnie fajna. W szoku jestem, bo z 350D łapie ostrość sporo przed obiektem celowanym, a w 400D jest idealnie :)

 

Jak będzie jakis plan to napiszę - ostatnio sam nie pytam ich czy coś kręcą, bo nie mam czasu :(

 

Edit:

A, Ty z Gliwic jesteś :) Za kilka dni będę na Świonach robić fotki na okładkę jak wszystko wypali no i do Gliwic zajadę też może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JA.....WIELKI AG

5fe87ff6c5a6355d.jpg

 

?

 

To ja, Narcyz się nazywam

Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam

Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy

Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy

 

To ja, Narcyz się nazywam

Powodzenia oraz proszę - ja tych słów nie używam

Jestem śliczny jak kwiatuszek, który wabi setki muszek

Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje

 

Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości

Byś mogła się przekonać, jak ona Ci zazdrości

Niech moje słodkie ręce dziś pieszczą innej ciało

Byś mogła się przekonać, jak krzyczy: "Mało, mało!"

 

To ja, Narcyz się nazywam

Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam

Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy

Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy

 

To ja, Narcyz się nazywam

Powodzenia oraz proszę - ja tych słów nie używam

Jestem śliczny jak kwiatuszek, który wabi setki muszek

Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje

 

Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości

Byś mogła się przekonać, jak ona Ci zazdrości

Niech moje słodkie ręce dziś pieszczą innej ciało

Byś mogła się przekonać, jak krzyczy: "Mało, mało!"

 

 

Wszelkie prawa do umieszczonych tekstów mają ich autorzy. Udostępniany tekst jest wyłącznie do celów edukacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności