Skocz do zawartości

[INNE] Lekcje zbrusha ... [zbrush]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

.ai dokladnie tak jak napisales, troche to brzmi tak jakbys to wyrwał prosto z guida do zbrusha :D

 

Tadek no normalnie ze spontan :D

 

Bartus - wrzucam na serwa :)

 

Piotrek - hehe no normalnie ze trzeba czasem pogadac :)

 

ok wrzucam na serwa i dam mirrory za niedlugo

 

 

Wrzucam 3 mirrory albo 4 , i wielkie podziekowanie dla MIRACH'A za troche miejsca i transferu :) thx

 

 

 

zbrush_lesson1_mirror.jpgzbrush_lesson2_mirror.jpgzbrush_lesson3_mirror.jpgzbrush_lesson4_mirror.jpg

 

zbrush_lesson5_mirror.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze ci sie udało klicek, i dzieki za "dzięki" :D

 

Jak człowiek jest zdesperowany zeby zobaczyc tworczosc Klicka to i server znajdzie... :)

 

A, Klicek nie wpisał więc ja wspomne: transfer niestety ograniczony, więc jak przekroczy jakies 100GB będe musiał chwilowo zablokować mirrora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki ! i jeszcze jedna lekcyjka - zaraz obczaje co tam dobrego :D Mam nadzieje ze sie wyrobie nim znowu zblokuja serwer ;)

 

No i ostatnia czesc sie zassala...O stary - za te usta to wieeelkie dzieki. Akurat mi na maksa nie ida usteczka :/

Zasadniczo tutek do nosa i uszu, okolicy oczu.... Tez by mnie ucieszyl :D coz.. WODZU PROWADZ! Najwiecej problemow mam z takimi cymesami jak odstajace uszy i pytanie - czy na przyklad mozna jakos latwo zwiekszac ilosc poligonow dla danego obszaru czy musze po calosci przechodzic na wyzszy level zeby domodelowac uszy na przyklad?

WIELKI RESPEKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, super alien wyszedł :)

I nareszcie poznałem tanją technikę sculptowania ust ;) super!! :D

PS KLICEK - przez Ciebie mi brakuje miejsca na dysku :P trzeba będzie co nieco na dysku pousuwać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzieki chlopaki :** wielkie dzieki

 

Dodałem nowe mirrory dla widotutoriali !!! wielkie dzieki dla vv3k70r za miejsce !

 

Pamietajcie, zeby rozszerzenie txt zmienic na .rar i wtedy rozpakowac archiwum :)

 

 

 

 

jedziemy dalej :)

 

Lekcja 7 : Alien : Oczy

 

co w wideo ? :

 

- poprawianie bryly

- uzywanie maski

- modelowanie oka

 

zbrush_lesson7.jpg

Edytowane przez KLICEK
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sie jedzie rozwijac byle nie zapomnial zamiescic conieco od czasu do czasu :D

Ja zasysam tutoriale siedzac w Meksyku z calkiem rozsadnym transferem 60-90kb/s na 2Mb laczu. Jeszcze raz serdeczne dzieki - powiem tak - wiem ze nie pasuje to do aliena ale blagam - zdradz jak robisz uszyyyyyyyy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super KLICEK !

 

gdyby nie to że są ograniczenia w reputacji to ten pasek już przebił by sie na treść posta :) i forum by sie zawaliło :D

 

jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI KLICEK !!!!

 

i podpisuje sie pod proźbą Nezumi poka poka jak uszy robisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekalem dzisiaj na kolejny odcinek i sie nie zawiodlem, wielkie dzieki za to ze tak systematycznie kontynuujesz produkcje, chociaz na pewno jest ci ciezko.

 

ps. repa nie dostaniesz bo nie moge :( a bym chcial bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzieki wielkie chlopaki :)

 

wrzucam nastepna :

 

 

Lekcja 8 : Alien : Nosek

 

co w wideo ? :

 

- modelowanie nosa

- modelowanie szyji i kregoslupka

- poprawa ogolna

 

zbrush_lesson8.jpg

Edytowane przez KLICEK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Klicuś jak my Ci się odwdzięczymy :)

 

mam takie pytanko/prośbę

czy jak byś miał czas to czy mógłbyś nagrać vt w takiej formie jak wyżej z komentarzem, na spokojnie krok po kroczku vt modelowanie twarzy w wingsie tak jak "popiersie", tylko że w normalnej szybkości i np cutujesz to mówisz po co cutujesz co to da itd, to jest takie pytanko nic na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

hehe jakbym mial twoje zdjecie Klicek to bym sobie w ramke oprawil i na scianie powiesil :D Dzieki wielkie za to ze dzielisz sie z nami swoja wiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem wszystkie i zasysam ostatni - stary, widzialem tone video tutkow do Zbrusha, Gnomon ma niezle itd ale Ty pokazujesz to w sposob tak oczywisty, bez zbednego nawijania makaronu na uszy, pelen spontan, zero nedznej rezyserki, ze na prawde bije czolem w kolano przed toba :D Nawet znalazlem odpowiedz na moje banalne i glupie pytanie z innego postu tutaj i wstd mi za nie lol.

Powodzenia! Mam nadzieje ze bedziesz mial czas doprowadzic aliena do szczesliwego konca (render poteksturowanego w 3ds maxie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko robię myszka, za bardzo sie przyzwyczailem chyba, NIE WIEM :) jakos dobrze mi sie pracuje i nie narzekam, co prawda zacina mi sie niekiedy przycisk (5 lat mycha) ale jest ok

 

Co do nastepnego tutka, podrzuce go tutaj z opoznieniem, poprostu zastanawiam sie czy wydac jeszcze jednego z pokazaniem jak dodaje miesne faldki i zroznicowanie na skorze, czy poprostu juz wydac jednego duzego tutka ktory bedzie zakanczał tworzenie głowy.

 

Niestety bede musiał troche po rezyserowac zeby zmiescic sie w 30 minutach, dlatego mam plan zeby pokazac jak zrobic jedna rzecz, a kazda kopie poprostu juz bym wycinal z wideotutoriala, nie wiem czy by wam to odpowiadało.

 

Ale zeby skonczyc glowe z fajnym detalkiem potrzebowal bym okolo 2h godzin jeszcze.

 

no nic pomysle, piszcie jak byscie woleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, niestety własnie dostałem maila od firmy z ktorej mam server informujący ze transfer ostatnio wykracza duzo ponad normy (80gb w 3 dni) i że zgodnie z jakims punkcikiem regulaminu mają prawo mi przyciąć transfer. Jako że na serverze stoją jeszcze 3 strony na których działaniu mi zalezy jestem zmuszony odciążyć server.

Pomijając marudny wstęp, informuje że jakos jutro mirror przestanie działać. Moze udalo by sie komus uruchomic torrenta z tym ? Skoro tyle osob to sciągnelo to spokojnie powinno się udać to rozprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK zrób tak żeby było jak najdłużej bo fajnie sie ogląda

mirach no właśnie dzisiaj pobiram tą ósemke od rana i nie moge pobrac. raz miałem 91% przestało pobierac potem pobierałem kilka razy i dochodziło do kilku %, i znowu przestawało pobierac(potem zaczelo pobierac tylko okolo 5kb/s) juz chyba nie pobiore, nie darady---szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzylem kilka kont na mm.pl juz nie mam wiecej, wrzuce to co jest do tej pory na ftp bez ograniczen.

 

Jezeli chcecie zrobic torrenta, to niech ktos wrzuci te zrarowane wersje na jakis traker to po seeduje, niestety sam nie potrafie tego zrobic (niechce mi sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie tu torrenta:

 

http://thepiratebay.org/tor/3627398

 

napiszcie koniecznie czy dziala bo roznie to bywa - ja w kazdym razie bede seedowal. JESLI nie bede przez jakis krotki czas - nie martwcie sie - wroce. Po prostu w Meksyku nie zawsze wszystko dziala jakos idealnie :p

 

Mam nadzieje ze da sie zassac - jak nie to powiedzcie. Mam uploadu ledwie 15Kb wiec cierpliwi badzcie. Jak duzo osob poseeduje to bedzie szybciutko sie zasysal.

Btw - niestety nie mam juz orginalnie zrarowanych plikow ale wrzucilem je w rary u siebie. Z poswieceniem wylaczylem inne torrenty i seeduje tylko to :cool:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Klicek - dawaj nastepne ;) Jak idzie o mnie - kiedy juz pokazesz technike to mozesz pominac kolejne powtorki ALE nie mam nic przeciwko dluzszym odcinkom. Mozesz nowe wrzucic na jakis rapidshare czy cos podobnego chyba, nie? A potem sprobujemy machnac torrenta i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - dziwne bo zasysa ode mnie znajomy - pamietaj ze to nie sa TE SAME pliki tylko zrarowane na nowo wiec nie mozesz po prostu podrzucic tamtych do seeda.

 

Niech ktos jeszcze sprobuje i powie czy dziala.

 

PS na razie w statach mam

Seeders: 1 :DLeechers: 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności