Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kuba_ - dobry jest - drewno b. dobre - metal przyzwoity - calosc trzyma sie kupy :) - na plus, moze troche speca do kurka i spustu dorzucil (tak zeby bardziej jak mosiadz moze wygladalo a nie jak wosk)

 

no i troiche koncepcyjnie lezy - w sensie - moze ta goorna lufa jednak pocienkowac coby wygladalo jak do strzelania normalnymi pociskami a ta dolna faktycznie zostawic taka gruba (jako granatnik :) hehe

 

poka siatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba- brak uszu bo będą plane'y zamiast włosów tylko je dorobię na końcu

Bruneq- czy ja wiem, daje render całości

Ardeni - hmm nie wiem, moim zdaniem z piersiami wszystko ok (jak na model :D) pewnie chciałeś mnie tylko sprowokować żebym wrzucił render bez kratek :D

 

untitled1js9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr 1 obrazek troche odzucajacy, kratka wogle pasuje jak piesc do oka, koncept zawsze mzoan zmienic nagiac czy cokolwiek tak aby postac byla gut, 2 obrazek lepjej ale to przez to ze postac mniejsza i bez kratki i cala, oglnie cialko ma fajne ale do dopracowania, z twarza tez by wypadalo powalczyc choc troche bardziej

 

_kuba_ konik bardzo ładny, nie wiem moze przez ujęcie kojazy mi sie bardziej ze zrebakiem lub kucykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wporzo - metal troche malo metalowy (aczkolwiek to do naprawienie w silniku mam wrazenie) - no i sam design mi troche lezy - w sensie: ten maly element pod rekojescia wyglada jakby mogl sie latwo zlamac a samo to takie wygiecie ostrza kolo rekojesci powoduje ze sie tam ciasno robi i mozna by sie samemu skrzywdzic :)

 

pozatym - dobry jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze kolegen :) Znowu na szybko musiałem nasmarować teksturę do karabinu - obrazek potrzebny na media update Unbound Forces. Jak zwykle nie było rąk do pracy i wypadło na mnie. Model i mapowanie to sprawka kolegi, ja tylko wrzuciłem kolor.

 

pir32tw0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie laserowe działa Empeck ? :d mi sie podoba tylko te działa, nie zapomnij o nich :D

Kuba co ty robisz? chyba nie porzuciłeś postaci?! :D fajny fajny ale jakieś lasery by sie przydały takie małe działko może pod lufa z laserem? :d

a tak na serio to brakuje normala i speculara, dorób koniecznie! chociażby dla samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1ns - a polskich bitew game-artowych to się nie wspiera? :)

póki co za wiele nie ma, ten kioski troszkę za krótki chyba jest... no i pomyśl coś z tą rynną bo ludziom sie po głowach będzie lało, jak bedzie większy deszcz

 

Empeck - gdzie ty upchniesz te kolejne 20K?? aha koło jest zbyt "okrągłe" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model robię na konkurs z game-artist.net. Mam już max poly i nie mam jak zakęcić rynną :( Skalowałem też cały obiekt tak, aby kiosk był większy, ale nie dało rady zachować fajnych (proporcji zbliżonych do oryginału) wymiarów reklamy. Kiosk z teksturką może będzie wyglądał na szerszy - ponoć kolor czarny pogrubia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro mi sie podoba, konar wymiata tylko strasznie rzuca sie w oczy brak krwi :D albo mogłeś domodelowac jedną małą gałązkę, wymiataczem w zb nie jestem wiec technicznie ci nic nie powiem

 

nie czarny wyszczupla , dlatego np. nie robią czarnych prezerwatyw LOL

lol a tak z ciekawości to co działa odwrotnie do czarnego ? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za monotonna ta kora wyszła. Przydało by się jakieś większe zróżnicowanie w zagłębieniach i wypukłościach. Noise wygląda zbyt mechanicznie. Jeszcze pień powinien z jednej strony być pokryty zielonym mchem, od strony północnej jak mniemam. Małe zmiany kosmetyczne i powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności