Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Little Arena


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę...była bardzo emocjonująca.

 

"*"Naturalnie istniały w mieście areny, ale również odbywały się w zaroślach

pojedynki żab z innymi stworzeniami.

Przeciwników wybierano zazwyczaj małych elfów gladiatorów i natychmiast zapędzono na główną arenę. Przed trybuną zjawali sie kibice i król żab, który zwykle zasiadywał na przytulnej karminowej poduszce.

Krótka i bezkrwawa walka wbudziła wielką wesołość wśród przyglądających się takiej walce."*"

 

Rendering:

 

malejestpieknejonaszbj1.jpg

 

Koncept:

 

Myślę, że ten szkic jest dla wszystkich wystarczający czytelny, niż ten z Atlantydy. (Atlantyda musi poczekac, niestety). Więc nie maluję już więcej szczegółów. :p

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Aha I wrzucam inspiracje ;), avatar ziomusa ;) i ze skype, jeden szczególny który oddaje humor lorisa :

avatar520911bl8.gif untitled1xo6.gif

 

littlearenajonaszaa8.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysl super - te zaby sa wyjatkowo smieszne! jedyny problem dla mnie to tlok - jakos za duzo tego w tej kompozycji i fajniej byloby gdyby byj jeden focal point - bo teraz nie wiem na co patrzec - tego ludzika w srodku czy ta malpe jak to inni zwa, choc na moj gust to bardziej lemura przypomina :) Ale zaby sa super i mam nadzieje, ze zostana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy weźmiesz udział w bitwie 2d czy 3d ;) Hehe...

 

Świetny pomysł Jonasz ;) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

andrzejp: Koncept jest jak najbardziej zgodny z tematem :P jest coś małego , jest :P , jest coś pięknego , jest :P (z tym pięknym to zależy juz od gustu ^^)(pamiętajcie piękno to pojęcie względne !! :) )

Jonasz , bardzo fajny pomysł ^^

 

Powodzenia w dalszej pracy !! Pozdro

 

Nie wiem ja tu nie widzę nic co nawiązuje choć by trochę do tematu, może tylko to że całość osadzona jest w trawie i tyle. Ja się trzymam zdania że ten temat bardziej nawiązuje do tematu z poprzedniej bitwy MOMENT KRYTYCZNY. A teraz to jest odgrzewanie jakiegoś starego konceptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja tu nie widzę nic co nawiązuje choć by trochę do tematu, może tylko to że całość osadzona jest w trawie i tyle. Ja się trzymam zdania że ten temat bardziej nawiązuje do tematu z poprzedniej bitwy MOMENT KRYTYCZNY. A teraz to jest odgrzewanie jakiegoś starego konceptu.

 

 

Witam, to chyba pozostaniesz osamotniony w swoim zdaniu, że ta praca nie nawiazuje do tematu...

 

Jonasz_Real - życzę powodzenia, choc osobiscie uwazam, ze powinienes startowac w kategorii 2D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja tu nie widzę nic co nawiązuje choć by trochę do tematu, może tylko to że całość osadzona jest w trawie i tyle. Ja się trzymam zdania że ten temat bardziej nawiązuje do tematu z poprzedniej bitwy MOMENT KRYTYCZNY. A teraz to jest odgrzewanie jakiegoś starego konceptu.

 

 

hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

 

Jonasz jak na razie chyba najlepszy pomysł, życze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że odkurzyłeś temat, już miałem się pytać czy coś się będzie jeszcze działo ;) Świetny koncept i fajnie jakby praca została skończona. Jeśli chodzi o cartoon to chyba bym go odpuścił, ale może dlatego że nie widziałem jeszcze żadnej tego typu pracki, która by mi zapadała w pamięć.

 

pozdrawiam,

makak_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no żabcia full wypas pełna profeska. Fajnie że zająłeś się pracą bo czułem się osamotniony ze swoim płazem na tym forum. No i chyba zapomniał bym na twoim miejscu o cartoonowej żabie. Maszy wypasiony modelik to może już przy tym zaostań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki...plotłem cały czas trawe do areny ;)...dla mnie to była masakra. Nie znalazłem szybkiej metody plecenia...musiałem ręcznie poustawiac. Najżmudniejsze juz za nami.

Jaras podobno chciałesz niewygładzoną żabkę. :)

 

I załączam testową scenkę.

 

frog02qe6.jpg

 

littlearenayp2.jpg

 

Mam banalne pytanko...czy mam zabkę zrigowac i potem ustawic pozę? czy lepiej od razu ustawic pozę modelując ?

 

Pozdrawiam T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no trochę miałeś do plecenia, ale warto było bo bardzo ładnie Ci to wyszło!

ja bym też najpierw zrigował i ustawił, zawsze będziesz miał potem pole manewru przy ewentualnych korektach.

 

pozdro jonasz,

ps. szkoda że nie pogadałem sobie z toba na spotkanku w gliwicach, moze nastepnym razem ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Raffaello - (ps. szkoda że nie pogadałem sobie z toba na spotkanku w gliwicach, moze nastepnym razem ;-))))

 

Ano skoda...nic sie nie stało, najważniejsze ze sie spotkaliśmy ;)

 

JmTm00 > dzięki, bo taka ma byc :p

 

Od jakiegos czasu, modeluje elfickę...pomyslałem, że wrzucę teraz koncept elficki...nie chcę zebyście mysleli o mnie żle, że lubię leniuchowac ;)

Pozę ustawię (niestety) od tyłu :P (nie wiem co się ze mną dzieje ;) )

Przyznam sie szczerze, że jeszcze nie mam pomysłu na naramienniki. pomyslę nad tym w trakcie modelowania.

Póki co, pokazuje dzisiaj tyle. Cya !

 

elfkajonaszav6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności