Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Małe jest piekne


Elmo22

Rekomendowane odpowiedzi

Rządzi i tyle. Żałuję że nie mam tego rodzaju wyobraźni.

 

Jedno tylko co mi się rzuciło (brońcie bogowie nie związane z jakością) to to że dresy zwykle mają jakoś dziwnie cofniętą dolną szczękę a górna wisi im jak okap- nie wiem czy też zauważyliście, taki koński zgryz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahaha :D pewnie zabrzmi to strasznie lamersko ale az tak dobrze nie znam anatomii dresa. Jakoś niewiele mam z nimi wspolnego, no ale zaintrygowales mnie tym textem i chyba wypuszcze sie na polowanie z aparatem. moze uda mi sie ustrzelić jakis książkowy okaz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam kolorki na szybciora, powiedzcie w ktora strone z kolorami ... no i sorki za jakosc renderow ale na moim sprzecie tesciki robi sie jak najmniejsze ;) geometria motorynki prawie skonczona. plan byl taki zeby dzis kadr ustawic, kompozycje, ale sie nie udalo :/ no coz, zdarza sie, nie dzis to jutro :) taki jest nowy plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

świetny bzyk! :) co do koloru to moze zdecydujesz jak juz bedziesz miał wiecej sceny? tak zeby dobrac pod kolor tego gościa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...korzystajac danego nam wszystkim dodatkowego czau zarzuce kolejne foto z pracek- jak widac meczymy kadr i swiatlo (jak na razie wszystkie elementy podroozuja po scenie i nikt nie wie tak do konca gdzie beda ostatecznie)- oczywiscie czekamy na rady w tej kwestii bo jak mawia przyslowie z dziada pradziada "dobry rad i wszystko piknie sie swieci" - przy okazji powiem ze scenka dorobila sie paru nowych elementow, z ktorych nie wszystkie widac zatem mozna sie by zapytac "po co" :) -wsrod nich jest tez takie cos co sie wiesza na balkonie zeby poudawac ze ta przestrzen 120x140 cm to laczka czy tez ogroodek :) -coczywista foto to test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny tescik materialow... tym razem pokusilem sie o paski do dresika a niedlugo wiecej -> na tapecie czapka pilotka, piesek i gogle

pozdro

 

PS. sorki za przytlaczajaca wielkosc renderow ale moj sprzet jest strasznie konserwatywny w tej materii, jakos nie moge go namowic na nowe pozycje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh KoMic :D prawda jest taka ze prujemy na ryj z ta bitwa ale nie kcemy co chwila wrzucac updatow. wprawdzie ekscytujemy sie kazdym detalem a nie chcemy was znudzic watkiem zamieszczajac np nowy kolor sznurowek w butach :P doszlismy do wniosku z Eco ze teraz prezentowac bedziemy jakies wieksze osiagniecia w scenie - ustawiony kadr na tip top, kompletny model z kompletem shaderów, cos co da sie ocenic i zjechac :D

 

nie spimy, ale finalu jeszcze nie ma, do nominacji chcemy miec progress 75%. malo czasu, prawda, ale jeszcze mniej czasu jest na posiedzenie przy bitwie. praca, dom, rodzina.. i bitwa. staram sie to wszystko pogodzic. ale to nie jest jakies tlumaczenie sie ;) bitwa to wspaniala zabawa, to raczej jedna z moich slabosci :D i obiecuje watek dopniemy do konca, czy tez sie zakwalifikujemy, czy nie. najwyzej poprosze ladnie moderatora zeby nam przerzucili watek do WIPa :)

 

na dowod tego ze sie nie opierniczamy wrzucam maly update motocyklisty. gogle mialy byc na oczkach ale tracil na tym wyraz twarzy wiec przerzucilismy je na czapke. twarz jeszcze nie ma materialu, na razie to tylko kolor ale niedlugo sie zmapuje :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice ;) słyszeliście kiedyś coś takiego jak : "komary w zębach" ? - tak sie mówi jak ktoś gna na motorku ... a on ma tak otwartą japę.. że na bank nałapał by owadów :D .. (coś jak chłodnica samochodowa) ..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
nice ;) słyszeliście kiedyś coś takiego jak : "komary w zębach" ? - tak sie mówi jak ktoś gna na motorku ... a on ma tak otwartą japę.. że na bank nałapał by owadów :D .. (coś jak chłodnica samochodowa) ..

pozdro

 

tez im to proponowalem ale przeszlo bez echa, ja co teraz bym radzil to moze troszeczke dac mu szparek miedzy zembami aby nie byla tak jedolita tafla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh, Raffaello, spokojny - co do komarów to temat jest otwarty :) i przyznaje ze dyskutowalismy sobie z Eco o tym czy te wasze komary dac czy nie i nie zdecydowalismy jeszcze, takze nie chwalilismy sie tym na forum :) pewnie wyjdzie to tak ze jak nam starczy czasu to sie komary wrzuci, a jak nie to bedziemy sie starali oddac ogolny charakter sceny a komary i zgryz sobie darujemy. fakt jest taki ze mamy jeszcze mnostwo pracy i mowiac obrazowo zasuwamy tak ze nie ma kiedy taczki zaladowac :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe może być :].. ale hm. .coś mi nie pasuje z tymi zębami … to wygląda bardziej jak połknięta piłka do siatkówki (kształt bym poprawił .. bardziej je przyokrąglił czy cóś i przysyfił) w załączniku dobiłem je curvą .. i imo fajnie jwyglądają .. nie bijątak po oczach

 

czy rury wydechowe nie są z prawej strony ? :>

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! dzieki chlopaki :D

 

krzyhhh - tu rury sa po obu stronach.. w koncu jak full wypas to full wypas :) co do zebow to inspirowalem sie nieco mangowymi usmiechami (przyklad ponizej) stad taki ich ksztalt. raczej nie bede staral sie zrobic fotorealistycznego zgryzu, bo przeciez ten dres to karykatura ;) jak zreszta wszystkie modele tutaj. ale faktycznie troche biale, a raczej nie robimy reklamy pasty do zebow wiec mozliwe ze troche je przyżółce, moze nie tak drastycznie jak ty (imho super zaniedbane mu zrobiles tymi curvami :D:D - bajer) ale ciut bardziej subtelnie w kacikach :D btw thx za kontruktywne rady i swierze spojrzenie!

 

jutro nominacje wiec zeby nie bylo ze nic nie robimy... scenka bedzie wygladala mniej wiecej tak, kadr pewnie taki juz zostanie, niektore elementy jeszcze troche beda podrózowac po scence zanim je "posadzimy". Modele prawie w komplecie, brakuje jeszcze kilku detali. w nastepnej kolejnosci mapy i oswietlenie i render ;D czyli jeszcze nie koniec ale juz niedaleko.

 

pozdro

 

P.S. co do psa - za motorem bedzie leciala zgraja psow bo przeciez kazdy normalny pies leci za motorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Hehehe dobre! Z tymi psami fajny pomysl, troche srednio pasuje do miejskiego klimatu, ale jest ok. Czekam na calosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nabiera scenka klimatu! nie zapomnij aby pokazac motor w ruchu i jakies spalinki za rura wydechowa ale nie za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności