Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5 hours ago, Nezumi said:

Dobre, dzieki. MAm nadzieje ze to na prawde przeszkadza Rosji a nie kopie krypto komus hahha 😉

 

4 hours ago, natas said:

No właśnie na ile jest to pewne?

Link dostałem od Ihor Dmytrenkohttps://www.artstation.com/igordmytrenko od którego coś kupowałem na gumroadzie, więc raczej legitne źródło 🙂

Leci w tle, i wysyła setki zapytań na różne strony www, karty graficzne, dyski czy procesor nie pracują więc spokojnie nic nie kopie 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 10:14, michalo napisał:

Nie chcę być jakiś.. no nie wiem..

Ale Zachód postępuje jak typowy szary człowiek, który się nie wychyli, czy to w robocie jak szef go jebie po setny raz, żona ciągle skrzeczy i zamiast jej z liścia... (XD żartowałem!!!!!!), łby zaczepiają kogoś na ulicy. Boi się o własną dupę.

I co? Nato wkracza, mam wwIII, kryzys w całej europie. Tego chcę "elity"? Zwłaszcza takie pizdeczki jak w EU? Szkoda im forsy.

Będą bulwersować się z bebzpiecznej odległości i dopóki nie staną pod murem, nie zrobią nic. A sankcje? Myślę, że Rosja dokładnie wiedziała na co się pisze i sankcje przewidzieli, jak pewnie każdy kto się zna na takim prawie.

Hitlerowi pozwolili, pomimo zakazu, zbudować największą armię w Europie, pod własnym nosem. Potem przyzwolili mu na resztę i odpowiedzieli w ostateczności. 

1. Zachód wie, że Rosja jest częścią systemu, bez której ustalony porządek świata się zawali. Jeśli jakieś działania miałyby zostać przeprowadzone ze strony Rosji, to bardzo szybkie, jak zajęcie Krymu (bez rozlewu krwi), tak żeby Świat nie zdążył się zorientować, co się dzieje. Nikt nie chce fikać, jeśli nie zagraża to wspólnym interesom.

2. Przed atakiem Rosja wiedziała, że USA się nie zaangażuje w konflikt, bo ma na głowie Chiny.

3. NATO nie zaangażuje się w pomoc Ukrainie, bo groziłoby to rozlaniem się konfliktu na cały Świat (wymiana atomówkami).

4. Okazuje się, że główną siłą Rosji jest sianie terroru i paniki. Myśleli, że wjadą czołgami do Kijowa jak na Krymie i będzie po sprawie. Na front zostały wysłane żółtodzioby w starym sprzęcie. Ukraińcy mieli 8 lat na przygotowanie się na atak (byli szkoleni przez najlepszych dowódców z USA i Wielkiej Brytanii). Wiedzą teraz jak wykorzystać teren i niszczyć zaopatrzenie wroga. Czołgi bez paliwa i amunicji to szrot warty 6 mln$/sztuka. Zachód i USA wspiera Ukrainę dostawą amunicji + wizją satelitarna o pozycji wroga. Ukraina stawia opór, którego nikt się nie spodziewał, więc cały misterny plan Rosji idzie w pizdu... Staje się jasne, że Rosja powoli zaczynać wypadać z gry, więc Zachód leniwie zaczyna reagować. Oni już wiedzą, że te fabryki i montownie blisko kopalni surowców to już mrzonka i trzeba będzie urządzić ten świat na nowo.

5. Powiedzmy sobie szczerze. Jeśli NATO dołączy teraz oficjalnie do konfliktu to mamy III WW, a przypominam, że Rosja ma ok. 6000 głowic nuklearnych, więc starczy dla każdego.

6. Gdyby nie to, że Rosja jest mocarstwem atomowym i Chiny patrzą na to, co zrobi USA, to Rosja już dawno byłaby zaorana.

7. To, co się obecnie dzieje, to jedyne, co można zrobić i trzymać kciuki za Ukrainę. Nie można działać szybko, bo p**in to zbrodniarz wojenny i postawiony pod ścianą będzie zdolny wcisnąć czerwony guzik.

Może z czasem, ktoś z jego otoczenia w końcu otrzeźwieje i pozbędą się go jak stalina.

https://youtu.be/wiXnszjY_EA?t=1619

A z ostatniej chwili, p**in rozkazał ministerstwu obrony postawienie sił odstraszania (nuklearnego) w stan gotowości. A więc prawdopodobnie dojdzie teraz do pertraktacji pokojowych.

Więc Panie i Panowie, właśnie ważą się losy naszego Świata.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie tylko Rosja ma atomówki, na ich miejscu uważałbym z groźbami. Groźby o broni atomowej swiadczą że ZSRR, przepraszam, Rosji kończą się pomysły na szybkie załatwienie sprawy Ukrainy. W dowództwie jest panika.

2.Misterny plan Put-Ina o odrodzeniu imperium carskiego dostaje w łeb.

3.Siły zbrojne Rosji nie są tak mocne jak wszyscy myśleliśmy, propaganda nie zaczaruje rzeczywistości.

4.Rosjanie wiedzą że ta wojna nie ma sensu, prostestują mimo licznych pacyfikacji. Znaczy że nie wszyscy Rosjanie są pod wpływem propagandy.

5.Mimo że Ukraina nie jest w NATO, dostaje pomoc militarną z Zachodu. Rosja dostanie sankcje, które zadziałaja z czasem. Jednak podział stanowisk pośród krajów Zachodu na który tak liczył Put-In, nie nastapi.

6.Scenariusz Blitz Kriegu na który liczył Put-In nie nastapi.

7. Fun Fact: Put-In ma ok. 167cm wzrostu i chodzi w butach z wkładakami. 

8. Morale armii Ukraińskiej jest bardzo wysokie, Rosja ma jedynie propagandę

9. Po tym co zrobił Put-In Ukrainie, nie ma mozliwości powrotu do starego porządku. Put-In jest przegrany na arenie politycznej.

10. Jednak Put-In to szaleniec i niestety ma w posiadaniu atomówki, i chodzi o to żeby nie posłał do piachu połowy Europy razem z sobą. Może znajdzie się ktoś odważny kto temu kogutowi ukręci łeb zanim będzie za późno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, EthicallyChallenged said:

Artstation juz prawie pelne, Putin nie ma szans!

 

Screenshot from 2022-02-27 17-42-22.jpg

SnCUMAT.jpg

🙂

Ludzie już nawet bojkotują piwo Russian Imperial Stout nawet jak jest ważone w małym lokalnym browarze 😄 

Only fans zablokowano konta kobiet z rosji i białorusi a inna "aktorka" daje 50% zniżki dla Ukraińców 😄

A ukraińscy cyganie ukradli ruskim czołg 😄 Jak teraz podjadą takim do kogoś na ulicy i zapytają czy nie kupi pan noży, bardzo dobre noże, ostre noże, to będzie ciężko odmówić 🙂

Ja zbieram paczkę z pomocą i zastanawiam się czy eleganckie koszule wieczorowe się nadają bo trochę schudłem i mam kilka które tylko przymierzyłem i odciąłem metki ale nawet raz w nich nigdzie nie wyszedłem 🙂 Uber jak cos daje darmowe przejazdy na punkt zbiórek PCK w miastach np PCKKRAKOW, zresztą na siłowniach, stadionach czy innych randomowych  miejscach tez robią zbiórki. 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Destroyer said:

 

Link dostałem od Ihor Dmytrenkohttps://www.artstation.com/igordmytrenko od którego coś kupowałem na gumroadzie, więc raczej legitne źródło 🙂

Widze, ze nie uzywa Blendera, wiec nie komunista. Jest git 😉

@EthicallyChallenged Stary, codziennie molestuje Facebookowa stronke rosyjskiej ambasady w Meksyku wypisujac rozne pro-ukrainskie dyrdymaly... Az sie zastanawiam czy mi tu nie zawita jakis agent.. 😉 Zostalem internetowym wojownikiem przez ta wojne - zbieram na nowa klawiature - link do stronki ze zbiorka:  ... 🤣

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie kto jest Mr Popular na behance? dostałem meila z podsumowaniem mojej działalności na tej platformie, moje zasięgi rosną lawinowo

t2dKjQ5.png  

Teraz trzeba tylko to zainteresowanie spieniężyć i żyć w obrzydliwym dostatku i nieprzebranym luksusie do końca życia!

So long suckers! 😄

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie macie wrażenia, że ten sezon Ziemian jest jakiś taki ponaglony i bez sensownego scenariusza? Oglądalność spadła więc wprowadzili nowy mocny wątek ale tak jakby chcieli szybko zamknąć wątki i zakończyć show bo budżet się kończy 🙂 Ciekawe co potem będą grali 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Destroyer napisał:

W ogóle nie macie wrażenia, że ten sezon Ziemian jest jakiś taki ponaglony i bez sensownego scenariusza? Oglądalność spadła więc wprowadzili nowy mocny wątek ale tak jakby chcieli szybko zamknąć wątki i zakończyć show bo budżet się kończy 🙂 Ciekawe co potem będą grali 😛

Dosłownie wczoraj mówię do mojej Zuzi, że ostatnie 2 lata to jak ostatni sezon gry o tron xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler alert:

Rosja odpala rakiety z ładunkiem nuklearnym. NATO odpowiada tym samym. Cały świat od zagłady dzielą już tylko minuty.

W ostatniej chwili rakiety przechwytują i deaktywują przybysze z Alfa Centauri. Okazuje się, że przez niezliczone millenia obserwowali rozwój cywilizacji bez ingerencji, obierając postawę biernych obserwatorów. Dopiero szaleństwo Putina zmusiło ich do wkroczenia i podjęcia kroków które uratowały ludzkość.

Przybysze obwieszczają, że za los Ziemian odpowiadać powinni Ziemianie, ale globalna skala problemów ludzkości wymaga globalnego rządu. Widmo nuklearnej zagłady nigdy nie zostanie w pełni zażegnane, ale można trzymać je na wodzy. Wystarczy tylko przestać używać samochodów, nie podróżować więcej niż 30 km od miejsaca zamieszkania/pracy, zamiast mięsa jeść produkty sojowe, zalegalizować związki jednopłciowe i szczepić się co 3 miesiące. Skala zmian społecznych musi objąć cały świat bez wyjątków, alternatywą jest wyginięcie życia na całej planecie.

Pod nadzorem przybyszów zostają przeprowadzone pierwsze w historii Wybory Rządu Globalnego. Z wynikiem 98% głosów, Światowym Przywódcą zostaje Klaus Schwab.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Spoiler alert:

Rosja odpala rakiety z ładunkiem nuklearnym. NATO odpowiada tym samym. Cały świat od zagłady dzielą już tylko minuty.

W ostatniej chwili rakiety przechwytują i deaktywują przybysze z Alfa Centauri. Okazuje się, że przez niezliczone millenia obserwowali rozwój cywilizacji bez ingerencji, obierając postawę biernych obserwatorów. Dopiero szaleństwo Putina zmusiło ich do wkroczenia i podjęcia kroków które uratowały ludzkość.

Przybysze obwieszczają, że za los Ziemian odpowiadać powinni Ziemianie, ale globalna skala problemów ludzkości wymaga globalnego rządu. Widmo nuklearnej zagłady nigdy nie zostanie w pełni zażegnane, ale można trzymać je na wodzy. Wystarczy tylko przestać używać samochodów, nie podróżować więcej niż 30 km od miejsaca zamieszkania/pracy, zamiast mięsa jeść produkty sojowe, zalegalizować związki jednopłciowe i szczepić się co 3 miesiące. Skala zmian społecznych musi objąć cały świat bez wyjątków, alternatywą jest wyginięcie życia na całej planecie.

Pod nadzorem przybyszów zostają przeprowadzone pierwsze w historii Wybory Rządu Globalnego. Z wynikiem 98% głosów, Światowym Przywódcą zostaje Klaus Schwab.

E tam ufoludki

(...) w ostatnich minutach spod dna oceanu wyłania się Atlantyda, na plaże wyładowuje się desant - syreny/droidy wprowadzają rządy terroru. Rządy wszystkich państw upadają, ludzie organizują punkty oporu a Putin w ostatnim momencie obrony swojego pałacu strzela sobie w łeb w bunkrze. Po 10 latach rządów syreno-droidów na ziemie spada asterioida. Wszyscy giną. Mija 10 mln lat. Życie się odrodziło, w kulminacyjnym etapie rozwoju inteligentnych kalmarów do władzy dochodzi Uber Kalmar AKA Putinkowicz i wywołuje wojnę w głębinach oceanów. Świat na kolejne eony staje się jałową pustynią... po milionach lat na Ziemię spada meteoryt z pramaterią organiczną i zakwita inteligentne życie planktonu kosmicznego itd. 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mortom napisał:

E tam ufoludki

(...) w ostatnich minutach spod dna oceanu wyłania się Atlantyda, na plaże wyładowuje się desant - syreny/droidy wprowadzają rządy terroru. Rządy wszystkich państw upadają, ludzie organizują punkty oporu a Putin w ostatnim momencie obrony swojego pałacu strzela sobie w łeb w bunkrze. Po 10 latach rządów syreno-droidów na ziemie spada asterioida. Wszyscy giną. Mija 10 mln lat. Życie się odrodziło, w kulminacyjnym etapie rozwoju inteligentnych kalmarów do władzy dochodzi Uber Kalmar AKA Putinkowicz i wywołuje wojnę w głębinach oceanów. Świat na kolejne eony staje się jałową pustynią... po milionach lat na Ziemię spada meteoryt z pramaterią organiczną i zakwita inteligentne życie planktonu kosmicznego itd. 😉 

Ja chce taki sam towar jak wy macie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore z tych memow przypominaja mi te teorie z dupy o tym, ze "ktos" steruje wszystkim - magiczny ktos, tak zwani "oni", ktorzy zawsze pozostaja w ukryciu dla "zwyklego" czlowieka ale niezwykly pan Stasiek z panem Zenkiem, obaj z wyksztalceniem podstawowym, nie sa jak reszta owiec i przejrzeli wszystko! I teraz smieja sie jacy to wszyscy sa glupi i slepi i nie widza prawdy tak jak oni...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nezumi napisał:

Z tych waszych opisow wynika dokladnie, ze znowu beda przeciagac serial za dlugo zamiast skonczyc kiedy jeszcze jest w miare spoko... 😉

A przepraszam, mój jest spin-off'em serialu Ziemianie. 😉 
A twórcy dostaną większy budżet i lepszy czas antenowy od poprzedniego. 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nezumi napisał:

Niektore z tych memow przypominaja mi te teorie z dupy o tym, ze "ktos" steruje wszystkim - magiczny ktos, tak zwani "oni", ktorzy zawsze pozostaja w ukryciu dla "zwyklego" czlowieka ale niezwykly pan Stasiek z panem Zenkiem, obaj z wyksztalceniem podstawowym, nie sa jak reszta owiec i przejrzeli wszystko! I teraz smieja sie jacy to wszyscy sa glupi i slepi i nie widza prawdy tak jak oni...

VE PENETRATE ZE CABINETS

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Niektore z tych memow przypominaja mi te teorie z dupy o tym, ze "ktos" steruje wszystkim - magiczny ktos, tak zwani "oni", ktorzy zawsze pozostaja w ukryciu dla "zwyklego" czlowieka ale niezwykly pan Stasiek z panem Zenkiem, obaj z wyksztalceniem podstawowym, nie sa jak reszta owiec i przejrzeli wszystko! I teraz smieja sie jacy to wszyscy sa glupi i slepi i nie widza prawdy tak jak oni...

A nie jest tak? Co byś robił jak byś miał niezliczoną kupę forsy,  wpływy i władzę? Nie ingerował byś życie (lub też rzycie) takiego Staska i Zenka żeby kreować świat, lub jakąś jego część wg. siebie?  Przecież to logiczne, że tak. 

Jak inaczej ukształtować świat wg. własnego życzenia, żeby twoje prawnuki żywy w raju? 

 

Ja bym wszędzie zasadził drzewa, łąki i zwierzątka i wszystkie by się bzykały po krzakach i rozmnażały i by  byłtaki happy land.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, michalo said:

A nie jest tak? Co byś robił jak byś miał niezliczoną kupę forsy,  wpływy i władzę? Nie ingerował byś życie (lub też rzycie) takiego Staska i Zenka żeby kreować świat, lub jakąś jego część wg. siebie?  Przecież to logiczne, że tak. 

Jak inaczej ukształtować świat wg. własnego życzenia, żeby twoje prawnuki żywy w raju? 

 

Ja bym wszędzie zasadził drzewa, łąki i zwierzątka i wszystkie by się bzykały po krzakach i rozmnażały i by  byłtaki happy land.

Za kase bym sobie wybudowal jakas chalupke w gorach z dobrym netem od Muska, wykupil w ch... terenu naokolo i uzyl wladzy i wplywow do tego, zeby mi nikt nie przeszkadzal poza dostawami rzeczy jakie kupie i mialbym wszystko ekstremalnie ale to EKSTREMALNIE gleboko w dupie. 🤷‍♂️😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Za kase bym sobie wybudowal jakas chalupke w gorach z dobrym netem od Muska, wykupil w ch... terenu naokolo i uzyl wladzy i wplywow do tego, zeby mi nikt nie przeszkadzal poza dostawami rzeczy jakie kupie i mialbym wszystko ekstremalnie ale to EKSTREMALNIE gleboko w dupie. 🤷‍♂️😉

W końcu, po wielu latach sprawdził byś co się na max3d dzieje, na fejsie..  Poczytał, złapał się za głowę a dalej już by się samo potoczyło 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, michalo said:

W końcu, po wielu latach sprawdził byś co się na max3d dzieje, na fejsie..  Poczytał, złapał się za głowę a dalej już by się samo potoczyło 😉 

Najwyzej bym wysiedlil jakichs frajerow biednych i dokupil terenu naokolo zeby sie bardziej wyizolowac 😄

A tak na serio to nikt z nas nie wie jakby sie zachowal majac wladze i kase. I raczej sie nigdy nie dowiemy 😄 W tym momencie mi przyszlo do glowy zeby jakos anonimowo wyznaczyc nagrode za leb Putina. Moze by to nie zakonczylo wojny ale na pewno by nie zaszkodzilo.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/27/2022 at 7:42 PM, Destroyer said:

Ja zbieram paczkę z pomocą i zastanawiam się czy eleganckie koszule wieczorowe się nadają bo trochę schudłem i mam kilka które tylko przymierzyłem i odciąłem metki ale nawet raz w nich nigdzie nie wyszedłem 🙂

Ubrania lepiej wrzucić do kosza na PCK. Jak będą potrzebne to stamtąd wyłowią. Większość uchodźców ma ubrania, do tego jest zima więc jest tego kilka warstw + to co zdążyli zabrać ze sobą z domu. Potrzeba za to środków pomocy medycznej - bandaże, gazy itp., środki higieny - mydła, podpaski, pieluchy i oczywiście żywność z długą datą ważności, szczelnie zamknięta. Jak się nie jest pewnym to dobrze przedzwonić do lokalnego ośrodka PCK, PAH lub innej organizacji, tam powiedzą na czym się skupić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogladam, ze do PRzemysla zjezdzaja sie kibole, organizuja "patrole" zeby "chronic mieszkancow". Juz pobili jakichs Niemcow z organizacji pomocowej bo odcien skory mieli zbyt ciemny jak na gust tych wszechpolakow...

Nie znajduje slow - i to nawet przeszukujac asortyment tych wulgarnych - jak glupi sa ci (z braku lepszego okreslenia...) "ludzie". Jak trzeba byc poj...nym zeby robic cos takiego. Co, beda bic matki z dziecmi teraz? Plakac sie chce z bezsilnosci. Palami po dupie tak zeby nie mogli usiasc przez miesiac i na przymusowe roboty przy pomaganiu uchodzcom. Co za mentalne bagno, mrok...

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od żony, że już na granicy porywają młode kobiety z zamiarem sprzedaży do burdeli. A dzieci też sprzedadzą..  nie weryfikowałem ani nie słyszałem o tym nigdzie indziej.  Mam nadzieje, że to fake. 

To chyba nie polega na tym, że jedziesz na granice z kartką z napisem "przygarnę rodzinę z dzieckiem" i wsiadają ci do samochodu a ty jedziesz z nimi do domu.. tylko jest to jakoś ogarnięte. 

 

Czytałem też post w którym babka opisywała, że afrykańscy uchodźcy, głownie młodzi mężczyźni, nie pozwalają Ukraińcom (kobietom z dziećmi) wsiadać do pociągów, obrażają je i przepędzają żeby sami mogli uciec do EU. 

TO jakaś masakra z z tymi zawodowymi uchodźcami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na te informacje, teraz nie wiadomo co jest fake newsem a co nie. Na fejsie wszędzie trąbią o armageddonie w Przemyślu, inwazji Arabów wykorzystujących chaos itd. Ktoś ma informacje z pierwszej ręki od ludzi których się zna i którzy widzieli to na własne oczy? Tylko bez postów znalezionych w Internecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ze zbiórkami to samo, teraz to prawie każdy na każdym rogu robi zbiórki więc też lepiej uważać czy ktoś nie robi biznesu na boku. PCK, jakieś siłownie, oficjalne zbiórki na stadionie, jakieś biznesy które znacie a nie ktoś kto stoi z białym busem z zamalowanymi szybami i zbiera ochotników do walki czy telefony i powerbanki dla walczących 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dm_ napisał:

Uważajcie na te informacje, teraz nie wiadomo co jest fake newsem a co nie. Na fejsie wszędzie trąbią o armageddonie w Przemyślu, inwazji Arabów wykorzystujących chaos itd. Ktoś ma informacje z pierwszej ręki od ludzi których się zna i którzy widzieli to na własne oczy? Tylko bez postów znalezionych w Internecie.

Są oficjalne informacje o tym i to są fakty niestety
Tu jest kilka osób o tym mówiących, min ratownik medyczny. Wyglądają na prawdziwe. 

https://www.facebook.com/Tarnogorski.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nezumi napisał:

O, widze ze ktos ma podobny pomysl o jakim wspomnialem 😄
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rosyjski-biznesmen-wyznaczyl-nagrode-za-glowe-putina/2fq8jek,79cfc278

Moze crowdfunding? Ludzie z calego swiata sie zrzuca na nagrode i w koncu sie skusi ktos z jego bliskiego otoczenia 😄

Myślę, że to by przeszło. Ale pewnie żaden serwis na to nie pozwoli 😞

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, żę Rosja po tym wszystkim będzie odcięta jak Korea Północna. 
Już zaczynają dyskusje w EU o zbrojeniu się i  oduzależnieniu od gazu i ropy ruskich. 

Zamkykają im media przed nosem, firmy się wycofują, bogacze biednieją.  
Pewnie go to wali bo zawsze są Chiny itp. a obywatele nigdy go nie interesowali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, michalo napisał:

Coś czuję, żę Rosja po tym wszystkim będzie odcięta jak Korea Północna. 
Już zaczynają dyskusje w EU o zbrojeniu się i  oduzależnieniu od gazu i ropy ruskich. 

Zamkykają im media przed nosem, firmy się wycofują, bogacze biednieją.  
Pewnie go to wali bo zawsze są Chiny itp. a obywatele nigdy go nie interesowali. 

 

Obawiam się, że taka izolacja potrwa bardzo niedługo. Węgry już się wyłamują ze wspólnej narracji EU i zapowiadają, że interesów z sovietami robić nie przestaną. Pewnie nie oni będą jedyni. A obywatele w Moskwie dalej chodzą sobie na kawkę do starbaksów i innych przekonani, że to ten zły i zepsuty zachód zmówił się przeciwko wielkiej i priekrasnej mateczce rasiji i wręcz popierają 'specjalną operację' - nie mocną przecież, taką aby pokorę przywrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pewnie tak. To nie pierwszy wystrzał rosji w ostatnich latach. Ale takiej wrzawy na świecie jak ta teraz nigdy nie było. Jest kupa nagrań z telefonów pokazujących jak wygląda wojna. Tak blisko tego jeszcze nie byłem. 

Wiadomo, na świecie gotuje się ciągle. Bomby spadają. ALe teraz pod naszym nosem i to jeszcze relacjonowane na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, reminoir napisał:

A obywatele w Moskwie dalej chodzą sobie na kawkę do starbaksów i innych przekonani, że to ten zły i zepsuty zachód zmówił się przeciwko wielkiej i priekrasnej mateczce rasiji i wręcz popierają 'specjalną operację' - nie mocną przecież, taką aby pokorę przywrócić. 

A obywatele przez ostatnie 20 lat chodzili sobie na kawkę do starbaksów w Nowym Jorku, Warszwie i każdym innym mieście szeroko pojętego zachodu przekonani, że to ten zły i szalony team terrorystów zmówił się przeciwko wspaniałej i postępowej demokracji i wolności i wręcz popierali 'wojnę z terroryzmem'. W rosyjskich mediach pewnie pokazują bełkoczącego Bidena i straszą ludzi, że ten szaleniec ma palec na czerwonym przycisku. Nam media pokazują coś przeciwnego i dajemy się wodzić za nos jak debile.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

A obywatele przez ostatnie 20 lat chodzili sobie na kawkę do starbaksów w Nowym Jorku, Warszwie i każdym innym mieście szeroko pojętego zachodu przekonani, że to ten zły i szalony team terrorystów zmówił się przeciwko wspaniałej i postępowej demokracji i wolności i wręcz popierali 'wojnę z terroryzmem'. W rosyjskich mediach pewnie pokazują bełkoczącego Bidena i straszą ludzi, że ten szaleniec ma palec na czerwonym przycisku. Nam media pokazują coś przeciwnego i dajemy się wodzić za nos jak debile.

Nie wiem jak to działa (telepatia czy magia), ale wczoraj w niemal takich samych zdaniach pisałem znajomemu jak postrzegam obecną sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

A obywatele przez ostatnie 20 lat chodzili sobie na kawkę do starbaksów w Nowym Jorku, Warszwie i każdym innym mieście szeroko pojętego zachodu przekonani, że to ten zły i szalony team terrorystów zmówił się przeciwko wspaniałej i postępowej demokracji i wolności i wręcz popierali 'wojnę z terroryzmem'. W rosyjskich mediach pewnie pokazują bełkoczącego Bidena i straszą ludzi, że ten szaleniec ma palec na czerwonym przycisku. Nam media pokazują coś przeciwnego i dajemy się wodzić za nos jak debile.

Masz 100% racji - media w Rosji mówią i pokazują obywatelom dokładnie to co napisałeś. Bełkoczącego Bidena, ukraińców atakujących rosyjskie wojska, zdeprawowany zachód i inne tym podobne historie.

Wojny toczą się od początków ludzkości - jedni drugim próbują wmówić czyja racja jest bardziej mojsza niż twojsza - i wiadomo, że jesteśmy manipulowani, a za kulisami i w kuluarach gdzie o tron grają "elity" tego świata wszystko sprowadza się do zimnej kalkulacji zysków i strat oraz interesów na skalę jakiej przeciętny człowiek nie obejmuje umysłem. Niemniej jednak czy nam się to podoba czy nie uczestniczymy w tym cyrku i każdy w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami musi wybrać stronę. Putin w mojej ocenie jest terrorystą, a Polska jako kraj nie zawdzięcza Rosji zbyt wiele dobrego dlatego sprowadzenie do parteru tego niedźwiedzia należy popierać nie tylko pijąc kawkę w Nowym Jorku ale nawet i będąc we własnej kuchni, salonie czy na kiblu 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają pokazywać media? Taka polaryzacja byłą świetnie widoczna jak tylko pisiory doszły do włądzy. Zrodziły się 2 skrajnie rózne obozy tvp vs reszta. 2 różne Polski. Zanim pisiory wygrąły tuski miały wszystkie media - publiczne i zagraniczne grały jednąnutę.

Od nas zależy w co wierzymy tylko. A czy to zmanipulowane, raczej ciężko będzie się dowiedzieć/uwierzyć.

Ja wierzę w nadmierną ekspansję nato i obawy Putina. Ale nie widzę w  tym usprawiedliwienia dla wojny i mordowania niewinnych ludzi. Są teorie, że USA to zaplanowało i sprowokowało. Znając usa jest to prawdopodobne. 

Znając ruskich wszystko jest prawdopodobne. 

 

A ludzi postrzegam tak samo, bo zwykli ludzie nie różnią się zbytnio. Najgorsi są ci co mają władzę lub chcą tej władzy lub tylko  pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności