Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdarzyło się pewnego razu, że uczeń Mistrza Kung-Fu przeszedł z powodzeniem nauki wstępne i przystąpił do Ostatecznej Próby. Rzekł mu tedy Mistrz:

- Stań na placu przed świątynią i przepołów gołymi rękami deskę, którą ujrzysz opartą o kamienie.

Poszedł tedy uczeń i ujrzał ledwo ociosaną kłodę twardego drewna. Nie uląkł się jednak i gołą dłonią uderzył w nią tak mocno, że pękła i dwie połówki spadły na ziemię.

- Dobrze wykonałeś zadanie - rzekł Mistrz - Teraz czeka cię drugi sprawdzian. Pójdziesz ze mną do gospody w mieście.

Poszli tedy do gospody, gdzie ujrzeli dwóch złoczyńców bijących niewinnego kupca.

- Czyń co trzeba - rozkazał Mistrz.

Rzucił się tedy uczeń w wir walki i wnet wyleciał za drzwi z podbitym okiem i bez zębów. Wrócił też zaraz w niesławie do domu, a zgromadzonej przy stole rodzinie rzekł:

- To samo co rok temu. Plac poszedł dobrze, ale umoczyłem na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, po tym jak grupa Noobz wypuściła przykładowy Homebrew na exploit'cie Illuminati i zapowiedziała prace nad downgrad'erem. Świat ogarnął szał kupowania gry lumines. W ciągu niespełna 2 dni, gra która w rankingu sprzedaży na Amazon.com znajdowała się na 756 teraz zajęła szczytne pierwsze miejsce bijąc cały inny sprzęt, taki jak Wii czy też DS. A całkowity wzrost sprzedaży to ponad 14.000%!! Heh producenci uczcie się! Po wydaniu gry oznajmijcie że w waszej grze znajduje się dziura, a zarobicie w 2 dni tyle co przez 2 lata ;).
Dla nieobeznanych. W grze odkryli dziure dzieki ktorej mozna zhackowac konsolke PSP i zwiekszyc mozliwosci swojej konsoli o duuuuzo wiecej :) np. odpalac pirackie gierki z Memory Sticka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fizyka i ruchy ekstra wyszły;)

 

Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka.

Pyta się:

- Ty zając chcesz się przejechać?

- No pewnie.

- Wsiadaj.

Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się:

- Ty zając, zlałeś się ze strachu?

Na to zajączek ze spuszczona głową.

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się:

- Ty niedźwiedź chcesz się przejechać?

- No pewnie.

Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka:

- Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu?

Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową:

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając szczęśliwy odpowiada.

- No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien smok palił wsie, zjadał ludzi, porywał dziewice itd. Ludzie więc postanowił, że postanowili, że poproszą o pomoc najdzielniejszego rycerza. kiedy już do niego przyszli, mówią:

-Najdzielniejszy rycerzu! Musisz nam pomóc! Smok pali nam wsie zjada ludzi i porywa dziewice!

Pomóż nam!

Na to rycerz:

-No wiecie, musze przygotować plan, zebrać siły i takie tam. To zajmie miesiąc.

-Ale do tego czasu już będzie po nas!

-Trudno.

Więc ludzie postanowili pójść do średnio odważnego rycerza i mówią:

-Rycerzu! Musisz nam pomóc! Smok pali nam wsie zjada ludzi i porywa dziewice!

Pomóż nam!

-No wiecie, musze przygotować plan, zebrać siły i takie tam. To zajmie dwa miesiące.

-Ale do tego czasu już będzie po nas!

-Trudno.

Więc ludzie poszli do tchórzliwego rycerza i mówią:

-Tchórzliwy rycerzu! Musisz nam pomóc! Smok pali nam wsie zjada ludzi i porywa dziewice!

Pomóż nam!

Na to tchórzliwy rycerz od razu zakłada zbroję i wskakuje na konia. Na to zdziwieni ludzie pytają:

-Tchórzliwy rycerzu! Najdzielniejszy rycerz potrzebował miesiąc na przygotowania, średnio odważny dwa miesiące, a ty tak od razu masz wszystko gotowe?

-Panowie .... Tu nie ma się co zastanawiać .... TU TRZEBA S*******AĆ!!! [spadać]

 

 

 

Stary wilk morski a zarazem pirat z wieloletnim stazem opowiada w tawernie historie swego zycia. Otacza go grupka zeglazy, ktorzy nie moga sie powstrzymac od zadawania mu licznych pytan:

- A jak to bylo, ze masz drewniana noge?

- Kiedys atakowalismy fregate i podczas abordazu burty zmiazdzyly mi noge. I okretowy ciesla wystrugal mi te, drewniana.

- A ten hak zamiast dloni?

- To podczas walki z tymi hiszpanskimi psami, zanim polozylem trzech, tak nieszczesliwie trafili mnie w reke, ze okretowy ciesla musial mi ja uciac do konca, ale w zamian wstawil mi ten zelazny hak!

- A ta przepaska na oku?

- A to, ... to mewa, nasrala mi na oko

- I co, od mewiego gowna straciles oko?

- No niezupelnie.... to byl pierwszy dzien z hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umarłem, mam strone na onecie i chciałem powiększyc przestrzen dyskowa, pisze do amina i dostalem oferte :

11965528bbb03717.jpg

 

prawda że okazyjne ceny ?

na 1 GB jedynie 2300 PLN

 

napisałem do nich :

> Skorzystalem z niniejszego linku i oto co widze : (zalacznik) To jest

> chyba jakis żart 8PLN na 3MB ekstra miejsca - nawet jednego zdjęcia

> nie wcisne.

 

i dostalem odpowiedź :

 

ziękujemy za powyższe uwagi. Tak skonstruowana jest oferta serwisu Republika WWW. Republika WWW to prosty produkt, adresowany do użytkowników niewygórowanych oczekiwaniach.

 

ale z ogromnym portfelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności