Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm....

miażdżąca grafa w granturismo5. co o tym myślicie? bo tak ponoć wygląda ta gra :D

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_granturismo5prologue_2_h264.mov

(50mb)

 

mam mieszane uczucia... pierwsze 2 czesci wgniatały, potrafiło sie przez miesiac, półtorej playa nie wyłączac bo nie było memory carda, a biło sie licencje etc ale im dalsze czesci tym odnosze wrazenie ze brakuje juz tej dynamiki, całosc strasznie 'zwolniła' albo ja sie starzeje. Grafika najwyzszych lotow ale jak mogło byc innaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliniak zawsze przechwalał się kumplom z pracy jaki to z niego światowy człowiek. Popisywał się że zna różnych sławnych ludzi. Nikt mu oczywiście nie wierzył, ale pewnego razu przyjechał do ich zakładu Wałęsa. Idzie przez teren fabryki, aż tu nagle zobaczył Maliniaka. Zamachał do niego, wyściskali się, wycałowali. Potem zamknęli się w pokoju i obalili parę piw. Chłopaków trochę to zbiło z tropu, ale dalej nie wierzą we wszystko co gada Maliniak. Pewnego razu, do polski przyjechał Clinton. Wszyscy stoją na ulicy, machają chorągiewkami. Jedzie samochód Clintona i nagle zatrzymuje się. Wysiada Bill i Hillary, podchodzą do Maliniaka, ściskają się jak starzy znajomi, wspominają jakiś stare dzieje, w końcu zapraszają go do limuzyny i odjeżdżają na bankiet. No to już zupełnie załamało kumpli Maliniaka, ale dalej nie do końca mu wierzą. Aż pewnego razu pojechali wszyscy z wycieczką do Rzymu, zobaczy papieża, Stoją na placu Świętego Piotra i nagle Maliniak mówi:

- Ciągle mi nie wierzycie, to ja wam pokażę. Za chwilę wyjdę razem z papieżem na balkon, błogosławi tłum na placu.

- Eeee, zalewasz Maliniak.

- No to zobaczycie.. I faktycznie poszedł gdzieś, a za chwilę patrzą, a na balkonie pojawia się papież i Maliniak. To już całkiem ich zgasiło, stoją i nic nie mówią. W pewnej chwili podchodzi do nich wycieczka arabów i przewodnik pyta łamaną angielszczyzną:

- Excuse me, panowie, czy moglibyście nam powiedzieć, co to za facet w białym kitlu stoi na balkonie z Maliniakiem.

 

***

 

Egzamin z zoologii:

-Co to za ptak?-pyta studenta profesor wskazując na klatkę,która jest

przykryta tak,ze widać tylko nogi ptaka.

-Nie wiem - mowi student.

-Jak się pan nazywa? - pyta profesor.

Student podciąga nogawki.

-Niech pan profesor sam zgadnie.

 

***

 

Spotyka się kilku informatyków umawiają się na imprezę u jednego z nich.

Padają pytania:

- Piwo będzie?

- Będzie

- Papierosy będą ?

- Będą

- A panienki?

- Jasne, że tak aż 3GB

 

***

 

Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował

- Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o dupach.

Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia.

Wreszcie któryś odpowiada:

- Słuchajcie, moja karta graficzna jest do dupy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po narodzinach lekarz wychodzi z zawiniętym bobasem na rękach do szczęśliwego ojca. Już ma mu przekazać bobaska, gdy nagle spuszcza niemowlaka na podłogę. Podnosząc zawadził jego główka o parapet, a następnie huknął nóżką o drzwi. Ojciec w szoku. A na to lekarz:

- Żaaartowaaałem, dziecko zmarło przy porodzie!

 

 

Idzie zajac z magnetowidem przez las, spotyka niedzwiedzia. Ten się pyta:

- Zajac, a skad masz widelca?

- A, dostalem od lisicy.

- E, jak to, od lisicy? Przeciez ona taka chytra...

- No tak, zaprosila mnie na kolacje, postawila winko, potem się rozebrala, zgasila swiatlo i mowi: "Bierz, co mam najlepszego". No to wzialem video i poszedlem. Niedźwiedź się smieje rozbawiony:

- Och, glupiutki zajączku, trzeba bylo mnie zawolac, wzielibysmy lodowke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama dała Jasiowi ostatnie 50 złotych na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tygodnie) i mówi:

- Jasiek kupisz chleb, margarynę i kawał sera. Reszta kasy trafia na stół.

Jasiek poszedł do sklepu ale po drodze spodobał mu się miś za całe 50 złotych. Kupił misia i pędzi do domu.

Matka na to:

- Jasiu, co żeś ty zrobił, natychmiast idź i sprzedaj tego misia.

Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi.

Sąsiadka wpycha faceta z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta:

- Kup pan misia.

- Spadaj chłopcze.

- Bo będę krzyczał.

- Masz pięćdziesiąt złotych i się zamknij.

- Oddaj misia.

- Nie oddam.

- Oddaj bo będę krzyczał.

Sytuacja powtarza się kilkanaście razy. Jasiu zarobił kasy od cholery. Wraca do domu z zakupami: kawior, krewetki, szynki i całą furę szmalu kładzie na stole.

Matka do Jasia:

- Jasiek chyba bank obrabowałeś. Natychmiast do księdza idź się wyspowiadać!

Jasiek poszedł do kościoła, podchodzi do konfesjonału i mówi:

- Ja w sprawie Misia.

- **********, już nie mam kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja z obiektywni.pl (portal foto)

rozśmieszy pewnie tylko znających problematykę

 

witam,

mam do was takie pytanie:

...gdzie można kupić TWA (?), bo podobno powoduje ono poprawę jakości zdjęć

...szukałem po różnych forach, ale tam tylko piszą, że 'autor ma tyle a tyle punktów bo ma TWA'

...pytałem się też w Media Markt, gdyż miałem nadzieję, że wezmę sobie je jak była ta promocja bez vat'u, jednak powiedzieli mi, iż nie mają :(

...i na koniec jeszcze jedno - czy będzie ono współpracować z moim aparatem i jak je podłączyć?

pozdrawiam

:p

na allegro sprawdzałeś ??

To jeszcze zależy jaki system posiadasz tzn. Nikon, Canon itp.

Nyl: zapomniałem zupełnie o allegro :)

znalazłem dwa w stanie idealnym

...jeden TWA jest manualny - pewnie do MF:

http://allegro.pl/item218295610_twa_manualna_maszyna_naciagowa_do_rakiet.html

...a drugi TWA jest elektroniczny - czyli będzie chyba chodził z AF:

http://allegro.pl/item218295370_twa_elektroniczna_maszyna_naciagowa_do_rakiet.html

 

tylko, że oba są do Rakiet (pewnie jakieś aparaty ZSRR), więc muszę jeszcze poszukać przejściówki do Nikona

fajnie wyglądają te 'maszyny naciągowe', ciekawe o ile w praktyce naciągają średnią

 

slawomirek: Nikon - da się radę przyłączyć, czy nie?

Chyba da rade, ale nie gwarantuję bo nigdy nie używałem. Jak Nikon, to pewnie jak zwykle drogo i polski serwis kiepski.

Możesz też kupić coś używanego np. od tutejszych użytkowników. Jest w czym wybierać...

Próbowałem w Google... niestety!... większość linków odsyła do Trans-World Airlines... wraz z ich historią... nijak nie byłem w stanie wyobrazić sobie jak to dołączyć do aparatu... a generalnie uważa się, że TWA trzeba założyć... no tak, ale żeby założyć, to trzeba najpierw kupić, czyż nie tak?!... ;)))

 

TWA = towarzystwo wzajemnej adoracji (wzajemne pochlebstwa, zawyżone oceny, itp)

 

temat: HUMOR ...żeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności