Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

www.prestige.prx.pl

 

a tu portfolio prowadzącego, czy ja gdzies te obrazki już widziałem...?

 

http://www.modele3dmax.webpark.pl/wiz.html

 

 

http://www.portfolio.prestige.prx.pl/ - heh no może nie jest to do końca śmieszne, ale ciekawe na pewno że ludzie bulą kasę za szkolenie które uczy czegoś na takim poziomie...

 

Do tego gość ktory je prowadzi, we własnym portfolio poza pracami z płyt z Evermotion nie ma nic.

 

A teraz cena...

 

3500 za 1 część szkolenia, heh zdrożał jak widze od zeszłego roku, bo wtedy to bylo jakies 900zl :) - zaczynam się zastanawiać - może sam zaczne jakieś szkolenie prowadzić - dochodowy interes !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie dziś klient załatwił

przynosi mi kompa do naprawy, coś z prockiem

ja tam tylko rozkręciłem parę śrubek, żeby było że coś robiłem

no i po paru dniach przychodzi i pyta jak mój komp

to ja mu mówię, że cały porozkręcany i to coś poważniejszego

no i się ******** mówiąc, że jak chce to może zerknąć

on wchodzi mi na warsztat i coś zerka

i nagle mówi mi "CENSORED jeden, nawet go nie tknąłeś"

nie wiem o co chodzi, a ten wyciąga ze środka obudowy oczojebną żółto-czerwoną kartkę A4 z napisem "jeśli naprawiasz mi kompa - oderwij to, na dowód pracy"

 

 

glowe mam goraca, a dlonie lodowate

za duzo myslisz, za malo robisz

Edytowane przez piksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna dyskusja na temat LHC. W trakcie dyskusji taki dialog między profesorem teoretycznej fizyki, a przeciwnikiem LHC.

 

: Sprawa jest poważna. Zgłosiliśmy sprawę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Mogę tu przytoczyć kilku ważnych profesorów, prawników i socjologów, którzy sie wypowiedzieli przeciwko LHC. Między innymi profesor fizyki XY dokonał przerażających obliczeń, z których wynika że mikroskopijne czarne dziury pochłoną nas w bardzo krótkim czasie. Żądam zaniechania projektu.

: Przypadkowo znam profesora XY osobiście. On te obliczenia wymyślił przy piwie, tak dla jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Artykuł rodem z Urbana, ale prawdę mówi. Czasem jednak w piśmie tego [bardzo długa lista bluzgów narażających na bana mnie i moje otoczenie w promieniu 20 m ze wzgldu na nasycenie nienawiścią, która ponoć z człowieka promieniuje]... tego pana trafi się choć kilka słów prawdy...

 

No dobra, dosyć. Teraz cos na rozluźnienie zwieraczy:

 

pic91fn0.jpg

 

I jeszcze więcej o futrzakach:

 

Mistrzostwa Świata Brodaczy 2008:

http://wp.tv/i,Mistrzostwa-Brodaczy-2008,mid,181060,klip.html?ticaid=56f84

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy przywracają martwe zwierzęta do życia. Ta metoda doprowadzi do rewolucji w medycynie.

 

Na stole z nierdzewnej stali leży zimne ciało świni. Zwierzę nie oddycha, serce nie pracuje, aktywność mózgu wygasła, tkanki nie zużywają tlenu. W tym stanie nieszczęsny prosiak pozostaje już 150 min. Nie ma żadnych wątpliwości - zwierzę jest martwe.

 

40-letni chirurg Hasan Alam z Massachusetts General Hospital w Bostonie uśmiecha się tajemniczo: "Możemy sprowadzić naszą świnkę z powrotem". W chwilę później przesuwa dźwignię i pompa zaczyna wtłaczać w tętnice świni jej ciepłą krew. Temperatura ciała zwierzęcia podnosi się o pół stopnia na minutę. Kiedy przekracza 25 stopni, serce zaczyna bić, gdy wzrasta do 35 stopni, prosiak chrząka, podnosi ryj i rozgląda się z ciekawością. Świnia wróciła z tajemniczej, dziwnej strefy między życiem a śmiercią, a w czasie tej podróży nie doznała żadnych szkód neurologicznych.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/zresetowac-smierc,754535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna wychodzi ze szpitala neurologicznego i zaraz za rogiem dostrzega jaskółkę. Szybko wraca do kliniki i mówi:

- Doktorze, widziałem jaskółkę.

- Tak, oczywiście. Siostro, podwójny fenaktil dla pana.

 

Mężczyzna wychodzi ze szpitala neurologicznego i zaraz za rogiem dostrzega jaskółkę. Szybko wraca do kliniki i mówi:

- Doktorze, widziałem jaskółkę.

- Tak, oczywiście. Siostro, podwójny fenaktil dla pana.

 

przeczytałem pięć razy i nie rozumiem.

Wiec to tez do zabawnych można "podpiąć"

 

Shogun 3D, ja tam kawałów, które nam tu dajesz też nie rozumiem :D

 

No kawał prosty (i dobry) jak sik komara:P

Edytowane przez piksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeech... młode pokolenie...

No dobra, popełnię ciężki grzech:

To dowcip z PRLu jeszcze, popularny w środowisku lekarzy psychiatrów którzy wykpiwali w ten sposób podejscie do pacjenta na zasadzie "od pasa w górę - aspiryna, od pasa w dół - rycyna". Fenaktil jest srodkiem uspokajajacym, podawanym w przypadkach manii, w tym manii prześladowczych, albo natręctw tudzież chorobliwej zazdrości itp.

 

Ale dowcipu o tancach irlandzkich wam nie będe tłumaczył. Sami musicie wypić za duzo Guinnessa, może wówczas zrozumiecie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kto to jest psychoanalityk?

Jest to człowiek, który zadaje ci dziesiątki pytań za pieniądze - pytań,które żona zadaje ci za darmo.

 

Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie tez nie.

 

Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć.

 

Biblia uczy nas kochać. Kamasutra uczy jak.

 

Co to jest, gdy iluzjonista wyciąga z kapelusza to co> chciał?

Sztuczka.

A kiedy kobieta wyciąga ze swej torebki to czego właśnie potrzebuje?

Cud!

 

Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne...

 

Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia.

Udało im się je załatwić za jednym zamachem...

 

Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić. Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić. Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić. Kaczyński pokazał, że nie każdy...

 

Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają juz kochanki.

 

Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace, palmy, wielbłądy.Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu zostajesz sam na sam z wielbłądem.

 

- Tato, a ile trwa okres?

- Widzisz, synu. To zależy od kobiety. U kochanki - 2 do 3 dni, a u żony prawie cały miesiąc.

 

Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE!

 

Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka.

Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi:

"Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Co może spowodować przypadkowa zmiana portu usb, do którego podpięty jest tablet?

Odpowiedź: Crash systemu!

 

To jest autentyk z dzisiejszego poranka.

Wyobrazcie sobie moją minę, gdy po 40 minutach zapętlonego cyklu "boot, wczytanie OS, bluescreen trwający ułamek sekundy, reset" udało mi się odczytać symbol urządzenia, który jest sprawcą błędu - PTZ-631W - i chwilę później zidentyfikować winowajcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności