Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale przedtem naucz sie korzystac z polskich liter, bo czytam na glos te wasze posty i zaraz sobie wylamie jezyk "wiesz gdzie wcisnac,

by zablysnac na forum

i przylaczyc swoj glos do jakiegos choru"

=

Łona - Ą Ę (czyli o polskich znakach w internecie - good shit)

http://www.wrzuta.pl/audio/o2D2o2ja7r/lona_-_a_e

Edytowane przez Cruzh3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych

dlatego jeden plemnik 37,5 MB

w jednym ml spermy jest 100 milionów plemników

przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy

z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę

w wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!

jedna wada... ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bash.org.pl

 

powiedzialem dziewczynie ze nie moge wyjsc w sobote ...

pojechalem na impreze

wypilem troche

wyrwalem fajna dupe ona tez miala juz troche wypite ...

wszytko fajnie chetna na wszytko wiec wychodze z nia

troche jasniej sie zrobilo patrze a to moja dziewczyna ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z poślizgiem, ale że jako jestem teraz na etapie lektury 'Boga urojonego', pozwole sobie odpowiedzieć :)

 

streaker, nie znam żadnego ateisty, który twierdzi, że świat wziął się z niczego :D Najczęściej mówią, że nie wiedzą (co za szczera odpowiedź) :P

To tak, jakbym ja, nie wiedząc jak powstały moje buty, zapytany o ich pochodzenie, odpowiedział, że stworzył je bóg, a mój rozmówca uznałby to za wystarczającą odpowiedź.

Porównywanie stworzenia wszechrzeczy do stworzenia butów jest imo totalnie nietrafionym tropem i jest śmieszne (bez urazy).

 

Nie każdemu wystarcza argumentacja ex cathedra :*

Niegdy nie twierdziłem, że taka argumentacja mi odpowiada. Wręcz przeciwnie - wszelkimi dogmatami i autorytarnymi wypowiedziami w tej dziedzinie szczerze gardze

 

btw Dawkins to agnostyk :P

Bzdura... Dawkins wielokrotnie jasno i czytelnie deklaruje się jako ateista. Jeden z podrozdziałów, gdzie dobitnie to pokazuje, zaczyna się w ten sposób:

NĘDZA AGNOSTYCYZMU

Nasz szkolny kapelan, krępy Muskularny Chrześcijanin, każąc dla nas z ambony, często

wyrażał coś w rodzaju skrytego szacunku dla ateistów, których najwyraźniej cenił za odwagę, z jaką

otwarcie głoszą swoje błędne poglądy. Czego zaś nie mógł znieść, to agnostyków, tych nędznych

chłystków, żałosnych, gapowatych mięczaków i oferm bez kręgosłupa, co sami nie wiedzą nawet, czy

wchodzą na schody, czy właśnie z nich schodzą. Otóż miał on po części rację, aczkolwiek ufundowaną na

zupełnie fałszywych przesłankach. Jak pisze Quentin de la Bedoyere, w tym samym duchu wyrażał się

też znany historyk katolicyzmu Hugh Ross Williamson, który „szanował ludzi wierzących, ale pewną

estymą darzył też zadeklarowanych ateistów. Pogardę odczuwał jedynie wobec tych niewydarzonych

miernot, zer kompletnych, ludzi, którzy bezradnie miotali się gdzieś pośrodku"

i choć nie są to jego słowa w dalszej części po cichu (nie w tak dobitny sposób) przyznaje im racje.

 

I na koniec filmik od JM, który mnie zmiażdzył (UWAGA: mocny materiał, nie oglądać przy jedzeniu, niesmaczne, ocierające się o wulgarność): http://www.joemonster.org/filmy/13135/Satisfaction_w_wersji_dla_bojowniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie troche smieszy takie czytanie lektur "Boga Urojonego", co ci wszyscy pisarze antyreligijni chca sobie udowodnic? i na cholere ateisci to czytaja, skoro i tak w boga nie wierzą. Czy 'nie wiara' też wymaga stałej pielegnacji w postaci ogladania "hiper smiesznych" filmikow gdzie smiejemy sie "z tych idiotow chrzescijan" i czytania tego typu ksiazek? A moze wina tego wiecznego samo usprawiedliwiania się i żądzy zeby moje bylo na wierzchu. Bo nie wystarcza byc ateista, trzeba tym epatować i walczyc z wszelkimi przejawami ciemnogrodu i ignorancji. A najlepsze dowody swojej racji to dyskusja z tymi naszymi nie praktykujacymi katolikami. I wielkie zwyciestwo swoimi argumentami,z ludzmi ktorzy nigdy nie mysleli ze ktos moze sie poprostu do nich przypiep#$yc aby poczuc sie lepiej.

 

pyzamepicfailure.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie troche smieszy takie czytanie lektur "Boga Urojonego", co ci wszyscy pisarze antyreligijni chca sobie udowodnic? i na cholere ateisci to czytaja, skoro i tak w boga nie wierzą. Czy 'nie wiara' też wymaga stałej pielegnacji w postaci ogladania "hiper smiesznych" filmikow gdzie smiejemy sie "z tych idiotow chrzescijan" i czytania tego typu ksiazek? A moze wina tego wiecznego samo usprawiedliwiania się i żądzy zeby moje bylo na wierzchu. Bo nie wystarcza byc ateista, trzeba tym epatować i walczyc z wszelkimi przejawami ciemnogrodu i ignorancji. A najlepsze dowody swojej racji to dyskusja z tymi naszymi nie praktykujacymi katolikami. I wielkie zwyciestwo swoimi argumentami,z ludzmi ktorzy nigdy nie mysleli ze ktos moze sie poprostu do nich przypiep#$yc aby poczuc sie lepiej.

 

A co chcą sobie udowodnić pisarze religijni? Ateista to nie jest ktoś, kto ogląda filmiki wyśmiewające chrześcijan (bądź dowolną inną grupę religijną). Tak to już dziwnie jest, że po obu stronach barykady są ludzie, którzy uparcie próbują przekonać wszystkich, że to właśnie oni mają rację, więc nie rozumiem czemu skupiasz się na ateistach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie troche smieszy takie czytanie lektur "Boga Urojonego", co ci wszyscy pisarze antyreligijni chca sobie udowodnic? i na cholere ateisci to czytaja, skoro i tak w boga nie wierzą. Czy 'nie wiara' też wymaga stałej pielegnacji w postaci ogladania "hiper smiesznych" filmikow gdzie smiejemy sie "z tych idiotow chrzescijan" i czytania tego typu ksiazek? A moze wina tego wiecznego samo usprawiedliwiania się i żądzy zeby moje bylo na wierzchu. Bo nie wystarcza byc ateista, trzeba tym epatować i walczyc z wszelkimi przejawami ciemnogrodu i ignorancji. A najlepsze dowody swojej racji to dyskusja z tymi naszymi nie praktykujacymi katolikami. I wielkie zwyciestwo swoimi argumentami,z ludzmi ktorzy nigdy nie mysleli ze ktos moze sie poprostu do nich przypiep#$yc aby poczuc sie lepiej.

A skąd przekonanie, że tego pokroju książki czytają tylko ateiści ?

A wszyscy praktykujący ? Te cotygodniowe chodzenie do kościoła, wieczorny paciorek, gięcie grzbietów w kierunku mekki i inne takie - czy to nie potrzeba ciągłej pielęgnacji swojej wiary ?

Albo z innej strony: co chcą sobie udowodnić wszelkiej maści misjonarze krzewiący swoją wiarę na drugiej stronie ziemi ? Albo świadkowie Jehowy chodzący po domach albo rozdający na ulicy swoje gazetki ?

 

Osobiście chrześcijański (teistyczny) pogląd jest mi dość dobrze znany, czas poznać drugą stronę barykady - wychodząc z założenia, że lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć...

 

Tak to już dziwnie jest, że po obu stronach barykady są ludzie, którzy uparcie próbują przekonać wszystkich, że to właśnie oni mają rację, więc nie rozumiem czemu skupiasz się na ateistach.

Pod tym i ja się podpisuję, zgodnie z tym co napisałem wcześniej:

wszelkimi dogmatami i autorytarnymi wypowiedziami w tej dziedzinie szczerze gardze

 

A cała sytuacja przypomina tą (z Gone with blastwave):

01._Dlaczego_walczymy.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nowy teledysk Off-a

 

http://www.youtube.com/watch?v=fhvEAAiKzRQ

 

straszne g.....no, ale czy od 1:00 to nie plagiat Fallen Art?

Swoją drogą w latach 90-tych takie piosenki nie mieściły się na płytki Offspring a teraz to singiel? Z czegoś trzeba żyć.

 

 

PS: w sprawie wojującego ateizmu, od wielu lat wszystko jest jasne. Religia to "opium dla mas"? Jak mówi mój proboszcz: "Stare wraca."

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: w sprawie wojującego ateizmu, od wielu lat wszystko jest jasne. Religia to "opium dla mas"? Jak mówi mój proboszcz: "Stare wraca."

 

Przesada trochę z tym "wojującym" ateizmem, w mediach za bardzo nie uświadczysz masowego poparcia dla ateizmu, a krzyże są wszędzie - zwłaszcza w urzędach państwowych. Póki co więcej zawieruchy na Świecie robią właśnie religie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem elaborat na temat religii i ateizmu ale koniec koncow skasowalem go bo... po cholere mamy rowniez tutaj wszczynac kolejna swieta wojne? Czesc z nas wierzy, czesc nie - nie przekonamy sie wzajemnie, bo zadna ze stron nie dysponuje dowodami ani na istnienie ani na nieistnienie Boga. To jalowa wojna o to "czyje bedzie na wierzchu na forum". I tyle. Dajmy sobie z tym spokoj, co? Taaaaki apelik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne? głupie ? zabawne ? czy poprostu plagiat ?

 

jaki plagiat? Przeciez Kramer sprzedaje te wzorki, mozesz je wykozystac jak ci sie podoba.

Nie mam zadnego linka pod reka zeby nie bylo spamu...

 

Edit:

Odpisuje Johnemu tutaj zeby nie robic wiekszego spamu.

 

Trudno sie z toba nie zgodzic, kreatywnoscia czlek sie nie popisal. Takie cos moge i ja zrobic z moim skillem w AE. Z drugiej strony zawsze staram sie myslec od strony produkcji. Czasem nie ma zupelnie mozliwosci zrobienia czegos innego bo deadline goni, albo co gorsza klient zobaczyl cos podobnego i ma "o, takie chce"

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach - wzory wzorami, ok, fakt, ile ich tam jest w tym zestawie? 170? zastanawiajace jest ze tutaj ktos wykorzystal praktycznie te same ktore sa w tutorialu. Zreszta calosc wyglada praktycznie tak samo :) Plagiat, nie plagiat, nie wiem, moze zalosne bo ktos nie byl na tyle kreatywny zeby uzyc chociazby innych wzorow? :/

 

Na drugim planie +18 nie wiem czy juz bylo :/

http://widelec.org/zdjecie,na-drugim-planie,1967.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności