Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam jest Ojciec Rydzyk twój, który cie wywiódl na plagi egipskie, w radio glupoli:

1. Nie bedziesz mial Radiów cudzych poza moim.

2. Nie bedziesz odbieral Radia mego bez oplaty.

3. Pamietaj aby w dzien swiety rente przyslac.

4. Czcij Ojca swego i Rozglosnie swoja.

5. Nie zagluszaj.

6. Nie cudzoslysz.

7. Nie przestrajaj.

8. Nie unikaj falszywego swiadectwa na antenie mojej.

9. Nie pozadaj Maybacha Ojca Dyrektora swego.

10. Ani zadnej kasy, która Jego jest.Bedziesz wspieral Ojca Dyrektora z calego serca swego, z calej duszy swojej, z calej renty swojej i ze wszystkich sil swoich, a Rozglosnie Jego jak siebie samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.com/videoplay?docid=5430343841227974645&hl=en grab your dick & double klick.. lol

 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=6660281632801251601&hl=en bedzieee mooocneee

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qf_RjbVPOkA&mode=related&search= reklama niczego sobie!:)

 

 

BTW....nie macie moze linka do reklamy co leciala w czasie mistrzostw swiata w pilce noznej co bramkarz kopal pilke i ona rozpadala sie na tysiace malych pileczek?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon bez klawiatury? No tak - to już znak przyszłości. Firmy Synaptics i Pilotfish stworzyły najnowszy model koncepcyjny bezklawiaturowego telefonu dotykowego Onyx.

 

Projekt koncepcyjny używa ClearPada, optycznie przejrzystego systemu ekranu dotykowego umożliwiającą pełną kontrolę małego, przenośnego komputera, telefonem jeszcze zwanego.

 

Najnowszy system ekranu dotykowego nie tylko rozpoznaje najprostszą formę dotyku miejscowego, ale odróżnia kształty, wyczuwa nacisk i przetwarza pisane po nim znaki.

 

20060821182821ix1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Już jestem na wizji? Ok.

A wiec mili panstwo, zebralismy się tu po to, aby nauczyc was korzystania z wyszukiwarki. Aby przystapic do wlasciwej czesci wykladu, należy wytlumaczyc kilka podstawowych pojec i zagadnien. Otoz:

- wyszukiwarka to taka mila pani, która na blache zna wszystkie pytania, które znajduja się w bazie max3d. Jest ona bardzo skora do pomocy. Wystarczy tylko odpowiednio spytac, ale o tym nieco pozniej.

- Aby spotkac się z wyszukiwarka należy nacisnac lewym przyciskiem myszy napis Szukaj_ znajdujacy się miedzy napisami FAQ_ a Użytkownicy_ w prawym gornym rogu ekranu.

 

Po wejsciu do okna zobaczymy 2 okienka w które można cos wpisac i mnostwo okienek wyboru. Od razu proponuje zaznaczyc opcje ‘Szukaj wszystkich słów’ znajdujaca się pod pierwszym okienkiem textowym. O zasadach wpisywania szukanych slow opowiem nieco pozniej, a teraz przejdzmy do opisu podstawowych mozliwosci wyszukiwarki.

 

Czesc ‘Poszukiwane Zapytanie’:

- ‘Szukaj slow kluczowych’ - to wlasnie w to okienko wpisujemy slowa które powinny być charakterystyczne dla danego kawalu. Wiadomo jednak ze te same kawaly często maja kilka roznych wersji, wiec proponuje wpisywac tutaj max 2-3 slowa.

- ‘Szukaj Autora’ – opcja raczej niewykorzystywana chyba ze wiemy kto kiedys umiescil dany kawal

 

Czesc ‘Opcje Wyszukiwania’:

- ‘Forum’ – tutaj wybieramy czesc rotfl’a na którym ma znajdowac się dany kawal. Domyslnie jest ona ustawiona na ‘Wszystkie dostepne’. W przypadku szukania kawalu proponuje zmienic na ‘teksty’.

Reszta opcji tutaj jest raczej nieprzydatna. Jak ktos będzie chcial bardziej zaglebic się w swiat wyszukiwarki, odkryje ich znaczenie sam.

 

 

‘Szukaj slow kluczowych’:

Oto kilka zasad dotyczacych wpisywania slow kluczowych

- wpisujcie slowa które naprawde wydaja się wam kluczowe, takie bez których kawal nie mialby sensu.

- Starajcie się omijac slowa zawierajace polskie znaki. Wyszukiwarka ich nie obsługuje

- Jeśli już koniecznie musicie wpisac jakies slowo zawierajace polski znak to trzeba go i cala reszte wyrazu zastapic znakiem ‘*’ [np. zamiast książka wpisujemy ksi*, zamiast ławka piszemy *awka]. Wpisywanie slow rozpoczetych i zakonczonych * nie ma sensu. Wpisywanie wyrazen typu ca* także nie ma sensu, albowiem jest wiele slow rozpoczynajacych się od ‘ca’.

 

Jeśli już wszystko wpisalismy i ustawilismy to naciskamy guzik ‘Szukaj’. Zostanie nam teraz wyswietlona lista tematow spelniajacych podane wymagania. Należy je przejzec i upewnic się ze nie ma w nich naszego kawalu. Jeśli tematow jest zbyt duzo [ponad 50] to wracamy do wyszukiwarki i probujemy z innymi slowami kluczowymi. Jeśli jestesmy pewni ze danego kawalu nie ma wśród wyszukanych to możemy go zamiescic na rotfl’ó.

 

Proszę nie pisac w zakladanym temacie ze szukaliscie a nie znalezliscie bo to nikogo nie obchodzi. Blagam nie zamieszczajcie kawalow które nawet was nie smiesza.

Dziekuje wszystkim zebranym za przyjscie na mój krotki wyklad. Mam nadzieje ze nasza przyszla wspolpraca będzie owocna i pozbawiona slabych i starych kawalow.

 

Jeśli sa pytania to teraz jest czas żeby je zadawac.

 

 

 

 

 

Pewien gość z Powiśla zaczął notorycznie wracać z roboty do domu nawalony jak drabina. Trwało to prawie rok. Małżonka odchodziła od zmysłów i coraz częściej przemyśliwała o rozwodzie. Pewnego letniego popołudnia włócząc się bez celu osiedlowymi uliczkami zatrzymała się przed wystawą sklepu zoologicznego, na której wylegiwał się w akwarium sporych rozmiarów zaskroniec. Wtedy doznała olśnienia:

- Przyczepię mu gada do fiuta. Jak go zobaczy to pomyśli, że ma już

delirkę i przestanie chlać.

Uśmiechnęła się do siebie, weszła do sklepu i zrobiła zakup. W domu mąż jak zwykle po pracy, leżał na kanapie zionąc alkoholem i mrucząc coś przez sen. Ostrożnie zsunęła mu spodnie, przy pomocy paru sznurowadeł zamocowała zaskrońca do "przepitego" członka i zapięła rozporek. W nocy mąż chrapnął nagle, warknął coś, odkleił język od podniebienia, wstał i "po ścianie" ruszył w kierunku łazienki. Żona na paluszkach podeszła do uchylonych drzwi ciemnego pomieszczenia i zaczęła nasłuchiwać (z wyrzutami sumienia bo może tak się chłopina wystraszy, że dostanie zawału)

Rozległ się dźwięk rozpinanego suwaka od spodni a chwilę potem usłyszała

głośne:

- Sssssssssssssssssssssssss - i bełkotliwy głos męża:

- Co, ku*wa, ssssssssssssss? Ty nie sycz, tylko szczaj.

 

 

Mówi baba do męża:

-Stasiu, a pod tym warzywniakiem z piwem, ci cholerni menele wyzywają mnie od dziwek.

-Moja droga, to może chodź tam gdzie cię nie znają.

 

-To nieprzyzwoite:szukać życiowej partnerki za pomocą komputera!-mówi ojciec do syna.

-A jak ty poznałeś mamę?

-Normalnie! Wygrałem ją w pokera!

 

Był sobie facet, który miał obsesję, że jest ziarnkiem zboża.

Wreszcie po długim leczeniu został uznany za zdrowego.

Wychodzi z zakładu, lecz po kwadransie wpada przerażony do gabinetu lekarskiego.

"Panie doktorze - woła od progu - tam stoi kura!".

Lekarz na to: "Ależ pan już wie, że nie jest pan ziarnkiem zboża!".

"Tak - odpowiada ekspacjent - ale czy ta kura to wie?".

 

http://www.joemonster.org/links2.php?op=visit&lid=1452

 

- Po co zdejmować pasek, babciu? - pyta Jasio.

- Po to, że sprzączka metalowa - odpowiada Baba Jaga otwierając mikrofalówkę.

* * *

Każda rybka może być złota - wystarczy w panierce obtoczyć.

* * *

- Słyszałeś o takiej grze karcianej jak "tysiąc holenderski"?

- Tak, gra się tak samo jak w tysiąca z tą różnicą, że meldunek to król i walet.

* * *

Kurczę, ostatnio dostaję tyle spamów, że aż nie nadążam odpisywać.

* * *

Samotność - kiedy czekasz, że ktoś zadzwoni... i dzwoni budzik.

* * *

Na dzisiejszym pokazie proponujemy zwrócić uwagę na zapalniczki jednorazowe, szerzej znane jako zapałki...

* * *

Pewna kobieta kupiła sobie tusz do rzęs "powiększający o 300%". I wysmarowała sobie nim biust.

* * *

Z braku zajęcia radomscy skinheadzi rozbili punkt przyjmowania metali kolorowych.

* * *

- Co wspólnego mają nekrofile z alkoholikami?

- Jedni i drudzy uwielbiają zimne, prosto z lodówki...

* * *

- Tatusiu! Obiecałeś zabrać mnie dzisiaj do ogrodu zoologicznego?

- Jeszcze co! Dosyć na ten tydzień rozrywek! Wczoraj widziałeś bójkę, przedwczoraj pożar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa ramówka TVP

 

O tym, że z jesiennej ramówki TVP znikną m.in. "Kropka nad i", "Prosto

w oczy" i "Linia specjalna" wspominałem już wcześniej. Dziś udało mi

się dotrzeć do ramówki na jeden dzień tygodnia. Który? Jeszcze nie

wiadomo, ale tak prawdopodobnie będzie wyglądać rozkład jazdy kanału

TVP1. ;-)

 

6:00 - Modlitwa poranna - sursum corda.

6:15 - Wiadomości z Watykanu.

6:30 - Nowinki Jasnogórskie.

7:00 - Pogoda dla pielgrzymek.

7:15 - Różaniec z Anną Sobecką.

7:50 - Wywiady i kontrwywiady - spotkanie z DELEGATAMI.

8:00 - Mszalne - magazyn poranny.

9:00 - Ziarno.

10:00 - Nasz człowiek w parlamencie - sylwetka MARKA JURKA.

11:05 - Koronkowa robota - rozmowy z ciekawymi ludźmi - koronczarki z Lichenia.

12:00 - Anioł Pański z Watykanu.

12:15 - Wiadomości z zakrystii.

12:30 - Misja - film fabularny (tylko za zgodą kurii).

14:30 - Modlitwa i post - prowadzi o.TADEUSZ RYDZYK.

15:30 - Koncert pobożnych życzeń w wykonaniu siostry Pulcherii i brata Teofrata.

16:30 - Jestem, jaki jestem - zwierzenia księdza Jankowskiego.

17:00 - Teleekspres jasnogórski.

17:15 - Rzucisz na tacę! - teleturniej z nagrodami.

18:00 - U nas w klasztorze - reality show.

19:00 - Pasmo dla dzieci: Bajeczki dla grzecznej owieczki - wiersze

czytają dzieci z parafialnego ośrodka kultury w Toruniu.

19:20 - Pasmo dla dzieci: Modlitwa przed snem.

19:30 - Nasz dziennik. Z kadzidłem po świecie.

20:00 - Pogoda dla wybranych.

20:15 - Matka Teresa - film biograficzny (tylko dla dorosłych).

22:15 - Spotkajmy się w kościele - dyskusja panelowa.

23:30 - Modlitwa wieczorna

23:45 - W 80 dni dookoła parafii - film przygodowy.

01:15 - Vademecum dobrego katolika - powtórka programu.

01:30 - Pieśni na dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na joemonster ;]

 

Prof. L.:

Profesor, wymyślił swój sposób wprowadzenia do grafiki. Mówił długo o tym, że najważniejsza jest wyobraźnia, że trzeba potrafić "zobaczyć" też to czego bezpośrednio nie widać. Jako przykład bierze krzesło i mówi:

- Proszę sobie wyobrazić jak to krzesło wygląda od spodu.

Po chwili odwraca krzesło a na nim namalowany wielki męski członek. Na co profesor:

- Tego się **** nawet ja nie spodziewałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jeśli było.. Ale mnie to i tak rozwala xD

 

[http://pudzian.band.zdobyc.swiat.patrz.pl/]

"Pudzian Band - singiel już w sierpniu

 

Dariusz "Tygrys" Michalczewski nie jest jedyną postacią ze świata polskiego sportu, której zamarzyła się kariera na scenie. Zamierza do niego dołączyć Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

 

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Dariusz "Tygrys" Michalczewski bierze lekcje śpiewu, a jego nauczycielką jest Dorota Miśkiewicz. Okazuje się, że nie tylko on chce zrobić karierę muzyczną.

 

Bracia Mariusz i Krystian Pudzianowscy założyli zespół Pudzian Band, z którym nagrali piosenkę "Zdobyć świat". Wczoraj, we wtorek, powstał teledysk do tego utworu. Wideoklip kręcony będzie w Warszawie.

 

Singel będzie miał premierę w sierpniu, całego albumu należy się spodziewać jeszcze w tym roku, w listopadzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Chris-- ale nędzne disco polo to ja już wole Davida Haseelhofa jak śpiewa ;-)

 

Vorek na ostanich 25-30 stronach tego na pewno nie było a wcześniej to nie wiem ;) i czasem daje coś czego nie było trzeba to tylko znaleźć ;P

jak nie ma na forum to zapodaje jak to oglądałeś to trudno ale może ktoś nie

 

 

 

Unreal Tournament 2007

 

ut01.jpg

 

ut02.jpg

 

linki do trailera 2 min 111Mb

 

BeyondUnreal

 

FileFront

 

FileShack

 

GameSpot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności