Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pecet: nie wiem ale od dzisiaj jest moim faworytem w sieci ;)

redkmaster: no takie kwiatki są od razu wyłapywane. ponoć edytorzy zdjęć google'a sami je wysyłają w sieć ;)

 

 

-----------

Przez rok przebył 4600 km pieszo. Nakręcił filmik ale nie o tym a o tym jak szybko rośnie zarost na twarzy i włosy na czaszce w ciągu roku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu "Polska jezyk trudna jezyk"

 

dziś hasło na literkę T - Translator internetowy przyjacielem webmastera...

 

oszczędzać można na wszystkim... w dobie kryzysu tłumaczenia wykona za ciebie automatyczny translator, o jakości lepiej nie mówić.

polskajezykp.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona przeciwników ustawy telekomunikacyjnej, która będzie głosowana 5 maja w parlamencie europejskim:

 

http://blackouteurope.pl/dzialanie/why_act

 

Nie jestem prawnikiem, ale wydaje się, że to prawo umożliwia taką cenzurę internetu, jak w Chinach. A na pewno jest furtką do zwiększania opłat za dostęp do netu. (załóżmy np, że adres max3d.pl, jako serwis specjalistyczny, dla wąskiej grupy odbiorców, za 5 lat nie znajdzie się w pakiecie podstawowym TP i trzeba będzie za dostęp dopłacić)

 

PS: załóżmy jeszcze, że blog np. jakiegoś Maćka, który pracując w TP krytykuje w internecie praktyki monopolowe korporacji, w ogóle nie znajdzie się w żadnym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziennik.pl: Z kubkiem od Starbucksa do elity

 

polakom gratulujemy owczego pędu i sikania z radości na widok kubka kawy...

 

o widzę, ze sie spóźniłem :)

 

http://www.wykop.pl/ramka/172780/chcesz-sie-polansowac-to-koniecznie-odwiedz-starbucksa

 

tak bo w Polsce nie ma kawiarni na poziomie i tylko w starbucksie czujesz się jak na zachodzie. ehh mogli to dać na 1ego kwietnia było by śmiesznie a tak to tylko wioska ;)

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to tylko kawiarnia, jakich wiele jest w Polsce. I ponoć droga jak cholera. Wole iść na kawę do Coffe Heaven. Mniejszy tłum.

 

I przy tym lansowac sie nie trzeba ;)

 

 

1304.jpg

 

p.s sorry, ze kolejny demotywator ale nawet smieszne to jest :)

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziwic sie ze z Polakow sie smieja wszedzie, normalnie masakra i wstyd a najlepszy poczatek :D Policjant odrazu po angielsku a ci do niego ze nie rozumia i mowia po angielsku xD Zonk i Fail w jednym !

edit: no ale oczywiscie zapytac sie pieknym angielskim gdzie jest sklep z jaraniem to potrafia ;)

http://www.youtube.com/watch?v=jZUwalEiyF4

Edytowane przez hcpiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D -w pewnym sensie. Dziewczyna czuje przyjemność z przeciążeń. a skoro to On jest za sterami, to można powiedzieć że ją przeleciał.

------------------------------------------------

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polecam inne "teledyski" Waszki G - nawet bez podkładu "mydło lubi zabawę" jest śmiesznie :D

 

 

 

a poniżej kolejny kwiatek z translatora, tym razem sprytna bestia chciała (o ile dobrze zrozumiałem) zrobić ze mną interes życia....

 

 

I need your partnerstwa

 

Ja jestem Pan Patrick KW Chan Dyrektora Wykonawczego i szef Hang Seng Bank Ltd., Hong Kong. Mam lukratywny interes wniosku dotyczacego wspуlnego zainteresowania dla ciebie, to oznacza prevod duze kwoty pieniedzy. Jesli jestes zainteresowany wspуlpraca ze mna, prosze o kontakt poprzez mуj prywatny e-mail ([email protected]) dalsze szczegуly

 

Pan Patrick Chan

E-mail: [email protected]

 

zaczynam powoli stwierdzać że społeczeństwo tej planety głupieje w tempie zatrważającym jeśli ktokolwiek odpowiada na takie maile.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLIK - rozbawił mnie ten reel od samego początku... ja w moim też użyłem Windowlicker'a :) - i już normalnie nie mogę oglądać tego klipu.

 

Budujemy stadiony..? good.

 

47013.jpg

 

47022.jpg

 

nie chcę nikogo obrazić... - czarna owca:

 

46935.jpg

 

46812.jpg

 

46811.jpg

 

46862.jpg

 

46911.jpg

 

świetna fotka - nie śmieszna, urocza...:

46833.jpg

 

jakie to typowe:

46663.jpg

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności