Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tatusiu! A co to jest tam na lewo? - pyta mały yeti swojego ojca.

- Tam jest ludzki cmentarz, synku.

- A co to jest cmentarz?

- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo

na co.

- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za

takimi co uciekają?

- Bo, mój synku, ludzie z gruntu są źli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjść na starego zgreda, ale to forum również dzieciaki przeglądają.

 

 

hmm...a czy jest tam cos niesmacznego ?

spojrz na pierwszy post tego wątku ...

a na serio jesli kogos to boli ..to lajt ..wywalcie ..płakac nie bede ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę amerykańską reprezentuje:

 

John Doe

Mąż stanu

Ukończył Harward

 

Stronę polską reprezentuje:

 

Andrzej Lepper

Mąż Stanisławy

Ukończył 52 lata

 

 

Bar, znudzony barman opiera się o kontuar, w rogu trzy dziwki nudzą się

setnie...

Nagle wchodzi ON - piękny, młody murzyn. Podchodzi do baru i prosi o

orzecha laskowego. Zdumiony barman wynajduje co trzeba i kładzie na

ladzie.

 

W tym momencie murzyn rozpina rozporek, wyjmuje interes i ... HUK!

Walnął w

orzeszka, skorupa pękła, murzyn zjadł miąższ, schował interes,

podziękował

i wyszedł. W barze zapanowała pełna szacunku i zdumienia cisza...

 

30 lat później...

 

Ten sam bar, podstarzały barman, a w rogu te same, lecz nie takie same

dziwki.

Do baru wchodzi murzyn, tak, to ON, jednak i jego czas nie oszczędził,

posiwiałe skronie, lekko już pomarszczona skóra...

Podchodzi do baru i zamawia orzecha ... kokosowego. Barman podaje

orzech,

murzyn wyjmuje swój interes (tak, tak, rozpina wcześniej rozporek), i

HUK !

 

Kokos pęka, murzyn pije mleko i zjada miąższ...

 

Ciszę przerywa pytanie jednej z dziwek:

- Jak to możliwe, że gdy byłeś młody, potrafiłeś rozgnieść interesem

orzecha laskowego, a teraz przychodzisz i robisz to samo z o wiele

większym

i twardszym orzechem kokosowym?!?

 

Na co murzyn:

- Odpowiedź jest prosta: oczy już nie te co kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteśmy narodem wybranym ???

 

1. Jako pierwsza nacja na świecie opracowaliśmy sposób na picie denaturatu, płynu borygo, kwasu siarkowego i wody kolońskiej.

2. Pewien grabarz z Krakowa miał we krwi 9,5 promila alkoholu i przeżył.

3. W 1995 r. jeden z mieszkańców Wrocławia osiągnął absolutny medyczny rekord świata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczył trzykrotnie śmiertelną dawkę. Zmarł w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym.

4. W zachodniej Europie można znaleźć alkohole z ostrzegawczym napisem: "Dawka śmiertelna - 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków i Rosjan".

5. Polska kupuje piasek i żwir w Republice Południowej Afryki.

6. Pewien reprezentant Polski w kulturystyce 500 razy przekroczył medyczną normę testosteronu w organizmie zdrowego mężczyzny.

7. Władysław Reymont, autor "Chłopów", nie pojechał w 1924 r. do Sztokholmu po odbiór nagrody Nobla, gdyż nie mógł wytrzeźwieć. Pisarz zmarł rok później z powodu alkoholizmu.

8. Polacy chorzy na raka krtani wymyślili sposób palenie papierosów przez rurkę w tchawicy.

9. w marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, który uciekł z cyrku, zastrzelono weterynarza.

10. Wsród honorowych obywateli Wrocławia wciąż figurują: Adolf Hitler, Joseph Goebbels i Hermann Goring.

11. Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego dwa razy uciekł z prosektorium. Będąc w stanie kompletnego upojenia alkoholowego mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Lekarze, nie mogąc wyczuć pulsu, stwierdzali zgon.

12. Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata więzienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.

13. W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnię fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, że są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów, fałszywe dolary zostały wykonane staranniej niż autentyczne banknoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze:

- Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę na koncie. Ale pewnego wieczoru znajomy rzekł do mnie:

- "Ożeń się i załóż rodzinę bo nie będzie ci miał, kto podać szklanki wody, kiedy będzie ci się chciało pić na łożu śmierci."

Od tego momentu słowa te nie dawały mi spokoju. Postanowiłem radykalnie zmienić swoje życie i ożenić się. Skończyły się wyskoki z kolegami na piwo. Teraz wyskakiwałem tylko do nocnego po gerberki dla was, dzieci moje. Wieczorne dyskoteki z dziewczynami, zamieniły się w wieczorne oglądanie seriali z żoną... Pieniądze z konta zostały roztrwonione na fundusze inwestycyjne dla was kochane dzieci. Swawolne dni sprzed małżeństwa odeszły jak wiatr... I teraz, kiedy leżę na łożu śmierci ... - wiecie co?

- Co? - wszyscy zdumieni wpatrują się w staruszka.

- Nie chce mi się pić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze masakra:D

a tu co znalazlem w necie:D

spalanie to dobre ma:D

Bugatti Veyron przyspiesza od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy. Prędkości 200 i 300 km/h osiąga odpowiednio w 7,3 i 16,7 sekund. Te osiągi czynią Veyrona najszybciej przyspieszającym samochodem seryjnym w historii. Spalanie ma także najwyższe ze wszystkich produkcyjnych aut, zużywając średnio 40,4 l paliwa na 100km w cyklu miejskim i 24,1 l/100km w cyklu mieszanym. Podczas jazdy na pełnym gazie samochód spala ok. 125 l/100km - a to oznacza że jego 100 litrowy zbiornik zostanie opróżniony w 12 minut. Prędkość codzienna to 377 km/h. Gdy samochód przekroczy 220 km/h, hydraulika obniża samochód aż prześwit zmniejszy się do 8,9 cm. Jednocześnie wysuwa się tylne skrzydło ze spojlerem. To jest tryb codziennej jazdy, przy którym tylne skrzydło zapewnia potężną siłę docisku do podłoża (3425 N), pomagającą utrzymać samochód na drodze. Jeśli kierowca chce rozpędzić się do prędkości maksymalnej (407,5 km/h) musi, przy używciu kluczyka, przekręcić zamek zabezpieczający, znajdujący się obok fotela kierowcy. Ta funkcja dostępna jest jedynie podczas postoju. Teoretycznie samochód może jechać jeszcze szybciej, ale jest elektronicznie ograniczony do tej prędkości, w celu uniknięcia uszkodzeń opon. W tym trybie tylny spojler nie wysuwa się, przednie dyfuzory się zamykają, a prześwit zmniejsza się ze standardowych 12,4 do 6,6 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a jakie auto jest najszybsze na świecie??

Barabus TKR, ssc aero ultimate, bugatti veyron czy jakieś inne?

źle postawione pytanie:) powinno brzmieć którym autem się najszybciej jeździ:)

pamiętaj, tylko służbowym, pozatym wjedzie na każdy krawężnik:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Moim zdaniem seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze."

Tom Clancy

 

"Znacie to spojrzenie, które rzuca wam kobieta, kiedy ma ochotę na seks? ...Ja też nie."

Steve Martin

 

"Uprawianie seksu przypomina grę w brydża. Jak się nie ma dobrego partnera, to lepiej mieć dobrą rękę."

Woody Allen

 

"Biseksualizm podwaja twoje szanse na randkę w sobotni wieczór."

Rodney Dangerfield

 

"Pozwolić feministkom decydować o seksie to jak zafundować psu wakacje w Chinach."

Matt Barry

 

"Seks po dziewięćdziesiątce jest jak gra w bilard przy pomocy sznurka."

Camille Paglia

 

"Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy."

George Burns

 

"Kobiety umieją udawać orgazmy. Za to męźczyźni potrafią udawać całe związki."

Sharon Stone

 

"Moja dziewczyna zawsze się śmieje podczas uprawiania seksu - wszystko jedno, co akurat czyta."

Steve Jobs

 

"Moja matka zdawała się nie dostrzegać ironii w nazywaniu mnie skurwysynem."

Jack Nicholson

 

"Clinton kłamał. Mężczyzna może zapomnieć, gdzie zaparkował samochód albo gdzie mieszka, ale nigdy nie zapomni seksu oralnego, nawet jeśli był bardzo kiepski."

Barbara Bush

 

"A, tak, 'rozwód'. To słowo pochodzi od łaciñskiego 'wyrwać męźczyźnie jaja przez portfel'."

Robin Williams

 

"Kobiety narzekają na zespół napięcia przedmiesiączkowego, a dla mnie do jedyny czas w miesiącu, kiedy mogę naprawdę być sobą."

Roseanne

 

"Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks. Mężczyźni potrzebują jedynie miejsca."

Billy Crystal

 

"Jak wynika z najnowszych badañ, kobiety twierdzą, że czują się mniej niezręcznie, kiedy rozbierają się przed mężczyznami, niż gdy rozbierają się przed innymi kobietami. Według nich kobiety są zbyt krytyczne, podczas gdy mężczyźni, rzecz jasna, są zwyczajnie wdzięczni."

Robert De Niro

 

"Mamy nowy kryzys w medycynie. Lekarze alarmują, że wielu mężczyzn jest uczulonych na lateksowe prezerwatywy. Jako reakcja alergiczna występuje u nich duża opuchlizna. No to w czym problem?"

Dustin Hoffman

 

"W pismach dla mężczyzn jest niewiele porad, bo mężczyźni myślą 'Wiem, co robię. Pokażcie mi tylko jakieś gołe ciałko'."

Jerry Seinfeld

 

"Zamiast żenić się po raz kolejny, znajdę jakąś kobietę, której nie lubię, i podaruję jej dom."

Rod Stewart

 

"Rozumiecie, problem polega na tym, źe Bóg dał mi mózg i penisa, lecz krwi tylko tyle, żeby zasilać jedno."

Robin Williams

 

joemonster.org

19 lat przeżyła w dżungli

 

- To jeszcze nic A Cezary Baryka całą młodość spędził w baku.

 

- Z jakiej to ksiązki? Noce i Dnie?

 

- Nie wiem, a Ty wiesz?

 

- Stefek Żeromski się kłania!

 

- A, dzięki, pozdrów go ode mnie.

 

- Przedwiośnie nieuku!

 

- Ale tylko meteorologiczne, bo nadal mamy kalendarzową zimę mądralo.

 

- Zimę? No ale jakby przy takim wietrze zaczęło sypać to nie było by ciekawie.

 

- Po co sypać, przecież nie ma śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności