Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ad. hindus i blood_brother > o czymś takim właśnie myślałem - wystarczyłby automat! :) Ja wiem, ze bycie modem to ciężka fucha, ale automat możnaby włączyć i wszyscy byliby szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze miały być takie nagrody....dostał tą nagrodę Pionier za Coloseum - Inspiration coś tam...

 

Dział Polskie Animacje nie żyje....no i "Prace miesiąca" tez się nie pojawiają...tylu moderatorów a nic sie nie dzieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Takie pytanko mam, czy dało by się, aby prace puszczane przez nas na konkursy, dawane do ćwiczeń, overpaintów, cze speedów, mogły byc zapamietywane w profilu jakoś? po prostu one toną w tym nieo dwracalnie...mi np ktoś zarzucił,że gadam dużo a nic nie robie- ależ ja mnustwo robię, ale wiele tonie w takich przedsięwzięciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie obrazi w profilu zapchałyby niesamowicie serwer (w sensie objętościowym, a nie prędkościowym).

Wracając do wątku głównego - teraz to już za późno na bitwę ;(((

Btw. okrągłą sumkę masz na koncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi coś innego się rzuciło w oczy- sporo tematów doklejonych z których wiele dotyczy pracy i spraw z nią związanych (portfolio, studia itp)- może to już pora na jakiś dział związany z "branżą" jako taką ? Kształceniem zawodowym, pracodawcami, rynkiem. Ot- pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The message is too short

You must spread some reputation...

The threads below have not been updated since your last visit or since forums have been marked read.

 

Albo przyciski Save oraz Go Advanced przy edycji postów.

 

Najlepiej, gdy całe forum będzie albo po polsku, albo po angielsku. Taka mieszanka imo niepotrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu piotrek ma rację. najbardziej podoba mi się zdanie "invalid wątek specified"

 

i jeszcze przywróćcie shouta, to nie będzie tyle offtopicowania w wątku o drugiej stronie ekranu. może być gdzieś na forum, wtedy nie będzie zabierał miejsca na reklamy na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czemu nie chcecie żeby można sobie zmieniać napis Member ?? chcecie pokazać kto tu rządzi ?? :D

co do dużych zmian to czekamy i czekamy i nic nie ma :):):) przypomina mi to trochę premiere Maxwella :P

 

wiem wiem marudzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak ci to przeszkadza ? nie mieszanka tylko nie dopatrzenie.

Nie przeszkadza, ale lepiej jest, gdy język forum jest ujednolicony.Przykład Ani najlepszy :)

 

jeszcze przywróćcie shouta

Albo przynajmniej jakiś oficjalny kanał na IRC.

 

właśnie czemu nie chcecie żeby można sobie zmieniać napis Member ??

Dobrze jest, gdy wiadomo, kto kim jest. Możesz sobie w sygnaturce coś napisać. Albo na avatarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - poprostu nikt z nas do tej pory nie myslał ze az tak jest to uciążliwe. Na chwile obecna mamy ogrom innych celów do wykonania.

 

Sprawa shouta nie jest do końca taka prosta choc przyznam ze myslelismy juz nad wprowadzeniem bo na forum.

 

Soad - na chwile obecna nie przewidujemy, chcemy by był to przywilej moderatorow.

 

Georgas - uwierz to nie takie proste jak sie niektorym zdaje, wolimy odwalic konkretna robote nawet kosztem czasu niz oddać w wasze ręce cos powierzchownie nie dokonczonego.

 

Piotrek - Sprawa IRCa jest do rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności