Skocz do zawartości

Wiz: office interior (update)


Kub@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

trzeci render najbardziej mi się podoba, nie sugerując sie poprzednim postami!

świetna robota

najbardziej przeszkadza tam ta pani asystentka (psuje realizm jaki stworzyłeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant 3d - refract na szary ok 50%, fog color 0,6 na niebiesko, affect shadows. Zwiększasz subdivs żeby się pozbywać ziarna.

 

MaGuu - oświtlałem sunem i plejnami w okna, większość plaejnów to prawie białe światła, te którymi oświetlałem klatke schodową to

2 w oknach 240 243 243 oraz na suficie 255 234 169 no i tam są jeszcze lekko niebieskawe szkła.

 

death metal, masz racje co do tych przepaleń, trudno to było doświetlić dobrze :/

 

osbiście mi też się 3 render podoba najbardziej, sam się zdziwiłem rano że nawet nieźle wyszło :P bo przeważnie to klne. Dzięki wszystkim za commenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienia szkła

 

http://img184.imageshack.us/img184/3883/clipboard02cv2.jpg

 

jeżeli chcecie uzyskać efekt jak u mnie , to albo subdivs gdzies na 50 ( dłuuuugi cczas renderu) albo rozmazac w gimpie/szopie blurem - polececam ten sposób. Mentala nie znam ale jestem pewein że się da, materiał to nic skomplikowanego.

 

 

 

dzieki wielkie w imieniu wszystkich:) napewno sie przyda . subdivs na 50 ..w pierwszym czy w drugim..:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAwet fajny projekt tylko dziwi mnie to że na drugim renderze coś jes nie tak z laptopem. Gdyż na laptopie nie ma czarnego paska a na odbiciu w stole jest... co to jest? i te klepki na podłodze chba troche za duże...a opoza tym ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak jak juz wyzej napisano technicznie jest bardzo dobre i te kolorki daja niezly klimat... Ale tak czepiajac sie [na sile:)] samego projektu to na 2. renderze ta szyba oddzielajaca pomieszczenia mogla by sie /uszkodzic/ od przesowanego fotela [bo tam malo miejsca jakos jest]. Ten szklany stol chyba masakrycznie drogi bedzie [taka duuuza tafla?] no i nie zazdroszcze pracy przy takim czyms [szklo jest zimne i nieprzyjemne] no i te odciski palcow po kazdym /spotkaniu/ szkoda mi osoby ktora bedzie to czyscila:) Szklane stoly fajnie wygladaja ale sa do kitu moim zdaniem:D Ale jak mowie, czepiam sie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem to na malej scence - jesli jest szyba matowa i za nia cos jest nie do konca widoczne , to przy czyms co odbija ta szybe ( np podloga lub inna szyba ) jesli depth jest na 1 to odbicie jest tak jakby nie bylo tej matowej , a jesli depth na wiecej to jest juz ok . renderek spoko , a to tylko przez przypadek , kiedys mialem podobny problem na maxie 5 za starych czasow . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności