Skocz do zawartości

Czym jest dla Was www.max3d.pl


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Zadajecie sobie czasami takie pytanie ?

Ja osobiście nie żałuję że dołączyłem do tego grona, poznałem mnóstwo ciekawych ludzi, wkręciłem się w grafikę (lekko ale zawsze), zainteresowałem fotografią czyli nie

zmarnowałem tego czasu.

Jak ktoś ma ochotę na sentymentalne zwierzenia zapraszam. A i nie zapomnijcie o tym :

kto klika nie błądzi

 

7baf2b27a66ca081.jpg

 

 

8e8ef56a2bfd1594.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To moze ja ;]

 

max3d.pl ?

hmmm... siedze tutaj juz troszkę, w pewnym sensie zżyłem sie z forum.

Jeżeli chodzi, o wzbudzanie checi do pracy, to i owszem. Czasem wena sama przychodzi po przejzeniu prac w speedpainting'u :) Co do ludzi, również w wiekszym lub mniejszym stopniu poznałem kilku :D (ale na jakis meeteng to musze w koncu skoczyc ;]). A mysląc o przyszłości, to ... oby tak dalej :D

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, dla mnie max3d to rozne etapy ;)

 

Pewnie tylko niewielka czesc ludzi pamieta stare czasy mORPHA, SCORPICa, Loozacka... a jeszcze wczesniej tego... jak mu tam... poeta i troll... nie przypomne sobie ;) Czasy, gdy Adek nie dawal nikomu bana, bo byl przekonany, ze to gorsze niz kara smierci;)

 

No, w kazdym razie wtedy max3d bylo wielka warezownia, jednym olbrzymim offtopikiem. Wolna amerykanka i zupelny brak zasad. No i w to wszedl nikomu nieznany cwaniaczek o nicku DruG, ktory moderowal namietnie swietej pamieci Flashroom. Mial za zadanie przywrocic lad i porzadek.

 

Alez sie dzialo! :D Nikt nie lubi, jak mu sie wchodzi z buciorami do domu, a DruG to zrobil i do tego zaczal wszystkich ustawiac po katach :> Nie mial lekko, nawet inni moderatorzy zaczeli sie buntowac;) Pewnie w odmetach mod-zone jeszcze sa stare watki-bitwy ;)

 

Hehe... Gotham byl wtedy prawa reka Adka i generalnie to on zarzadzal max3d. Mial taka faze, ze z Biglebem nie moglismy miec nawet avatarow z Krystle i Alexis w rozowych okularach ;> Autorytaryzm pelna geba ;)

 

Ehh.. piekne czasy. Wieczne flejmy, ataki personalne, watki o tym, jaki to straszny nadszedl czas, jak to niszczona jest community, itp.

 

Wtedy tez wprowadzona zostala zasada odpowiedniego nazywania watkow i przedrostkow. To byl kolejny powod do wojen, chociaz teraz nikomu do glowy nie przyjdzie zle nazwac watek ;D

 

Ehhh.. piekne, piekne. Za DruGiem ciagnal sie taki smrod, ze chlopaczyna zamknal sie w sobie. Nikt nie wie co z nim sie dzieje. Ciekawe, czy jeszcze zyje.

 

 

Dzieki max3d poznalem kilka fajnych osob i mojego najwiekszego przyjaciela Biglebowskiego ;> Heh, czuje sie tu jak w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz nie mam 1k postow na koncie, nie jestem wymiataczem, nie mam konta od 03 r. i niewiele osob poznalem [ani jednej?] to tez czuje sie zzyty :D za kazdym razem jak wchodze na neta... max3d.pl i odswierz co kilka minut czy nikt nie wrzucil czegos naprawde ciekawego albo ciekawie sie wypowiedzial :D w sumie to forum bardziej... ale to w koncu tez max3d.pl :D nooo... i oczywiscie masa inspiracji... jesli mozna tak powiedziec :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michlord

Trafiłem tutaj przypadkowo (chciałem wejść na stronę maxa to sobie wpisałem max3d.pl)

Uczę się grafiki 3d. Codziennie wchodzę na max3d, czy to w szkole czy w domu. Staram się odpowiadać na pytania innych bo tuszkę już tej wiedzy mam.

Lubie te speedy wszystkie, bardzo dużo się można w ten sposób nauczyć.

I najważniejsze. Z stąd czerpie inspiracje, naprawdę ;)

 

Co do liczby postów na tym forum to dołączyłem w 2005 ale straciłem możliwość korzystania z neta i dopiero w 2006 coś napisałem. No ale teraz mam 4,6mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajny wątek. A zwlaszcza wypowiedz reanimatora. Teraz troche załuje że się zamknołem w sobie na początku.

Jak sie zapisałem pierwszy raz z moim meeeega projektem, to byłem tak przejęty że oczywiscie zle nazwałem wątek, a jak jeszcze jacyś ludzie mnie skrytykowali to w ogole uciekłem na prawie rok :)

A ogolnie bardzo ciekawe miejsce, jak siedzialem w pracy to odswierzalem strone glowna co 5 minut :) Wielkich przyjazni moze nie znalazlem (a szkoda, chlip, chlip :) ), ale to raczej przez wrodzona introwertyczność :)

A żeby podsumowac to max3d.pl to jedyne miejsce gdzie siedze i sie udzielam i uważam że jest sens odpisywać /pomagać ludzią.

 

Edit:

Napisał dr Ug:

:>

OMFGROTFLLOLLMAOBBQ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

 

 

 

 

 

 

 

...................

 

:eek: the legend.

 

Reanimator - hihi Batou prócz różowych okularów miał zielone włosy :D

 

-----

75% czasu spędzonego w internecie zainwestowałem tutaj ;)

internetowy domek ze zgrają fajnych ludzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Max3d.pl zainteresowałem się 3d, uczyłem się, pytałem, prosiłem. Teraz żyję z grafiki 3d, jak się trafi to komuś pomogę, odpowiem. Chyba nie skłamię jeśli powiem że gdyby nie max3d.pl to nie wiem jak by wyglądało moje życie teraz.

 

Ps. Ba. nawet ortografia mi się poprawiła od kiedy z wami postuję.

 

dr Ug -> Uszanowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na max3d przez przypadek:) Gdzieś był link do bitwy 3d z maszynami bojowymi. Pracy nie skończyłem ale mi się tu spodobało i coś tam jeszcze dziergam w wip'ie choć nie zawsze mam czas:) Inaczej pisząc-forum ma klimat.

No i poznałem chveti'ego, bruneqa i parę innych osób:) Jak na razie tylko przez GG:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trafiłem tu niedawno, nawet nie pamietam w jaki sposób, gdzies na googlach znalazłem link, szukałem wtedy sposobu na wymodelowanie pewnej pierdołki.

 

Tak z czasem zacząłem sie wiecej udzielac i truć przysłowiowe cztery litery Adkowi o moda, z czasem po wielu wysiłkach udało się - trafiłem do loży gdzie męcze sie z tłumaczeniem tekstów, i kopaniem newsów.

 

Teraz to nie te czasy co kiedys, cos się wtedy działo, były zadymy i samowolka, nie aż tak totalna ale większa niz teraz.

 

Ciesze sie z tego co przeszedł portal bo chyba sam Adek nie spodziewał się że wszystko przyjmie taki obrót - najwiekszy portal o grafice (pl), wiele zmian dopiero przed nami.

 

Pamietam jak mieszano nas z błotem bo banowalismy kogos za cos.

Pamietam ile było roboty z tłumaczeniem głupich tekstów.

 

Warto było przez to wszystko przejsc.

 

Nie napisze ze trace tu wiele czasu bo jestem tutaj dla userów na których naprawde nam zależy.

 

Ciesze się z tego że szykują sie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy tez wprowadzona zostala zasada odpowiedniego nazywania watkow i przedrostkow. To byl kolejny powod do wojen, chociaz teraz nikomu do glowy nie przyjdzie zle nazwac watek ;D

 

Oj działo sie działo ;) BTW, dawno nie przewijala sie kwestia osobnego dzialu dla samochodziarzy :D

 

Kiedyś na forum było troche inaczej - mniej osob, mniej postow, latwiej bylo nadązyc, można było odpisac w każdym nowym wątku i nie zostac posądzonym o postfuckerstwo.

 

Ogolnie rzecz biorąc to max3d.pl/forum pochłoneło mi troche życia, ale nie żałuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda jestem tu od półtora roku, ale max3d.pl był ze mną przez wszystkie chwile związane z grafiką... i tak już od wielu wielu miesięcy:

 

typowy poniedzialek-piątek

6:50 - max3d.pl

14:00 - max3d.pl

15.00 - max3d.pl

16.00 - max3d.pl

17:00 - max3d.pl

18:00 - max3d.pl

19:00 - max3d.pl

20:00 - max3d.pl

21:00 - max3d.pl

22:00 - max3d.pl

23:00 - max3d.pl

 

jako ze max3d.pl to moja strona glowna to ZAWSZE jest jedną z otwartch zakładek, ze strona jestem związany bardzo emocjonalnie;) zawsze mogę tu zapytać, pomóc, podnieść na duchu czy tez wyżyć;)))

 

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy sie duzo nie udzielalem (na codzien tez duzo raczej nie gadam :)), ale czytalem chyba zawsze wszystkie nowe posty:), zaluje troche ze nie poznalem sie blizej z ludzmi stad, mimo mojego "stazu" tu na forum; (mam nadzieje ze w koncu na jakims zlocie sie pojawie);

kiedys najczesciej odwiedzalem dzialy z modelowaniem, teksturowaniem itp. i nie bylo dnia bez odpalonego maxa3 i forum w tle, a teraz?? przez studia, od dluzszego czasu pozostaly mi tylko 10 minutowe wpady do Dyskusji po kilka razy dziennie i tylko tyle ;(. Jak napisze posta to tylko po to zeby troszke staty sobie podbic :P ;)

ale podoba mi sie tutaj i to pierwsze miejsce o ktorym mysle jak mam jakis problem nawet nie zwiazany z grafa; i to wlasnie jest super, bo wiem ze tu zawsze ludzie pomoga i jak dotad nigdy sie nie zawiodlem!

a z ludzi poza wymienionymi, jeszcze fotoas'a pamietam, bo z Brazilem zawsze na jego pomoc mozna bylo liczyc (i Aleksandra tez o ile pamiec mnie nie myli)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czad, wiele tu się nauczyłem. Jak zaczynałem bawić się w "czy de" umieszczałem prace na innych mało znanych polskich serwisach dla początkujacych, bo stwierdzilem, ze na max3d to mnie zbrechtają :p no ale odwazylem się w końcu...no i mnie zbrechtali :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie ten serwis, wszystkim polecam, siedze i nic nie robie tylko klikam co 10 minut w nowe posty, ruch dodatkowy generujac :-) sie musze na jakis zjazd w koncu wybrac, ale nigdy czasu nie mialem (pomimo tego ze nic nie robie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy ze Scorpim, jak go osądzano w jednej bitwie, że to Bagiński, który udaje nastolatka :) Jak Mati, mnie zbeształ za moją karykaturę, oj tego kolego to ci do końca życia nie zapomnę :P Pomimo braku kilku tysięcy postów jestem prawie od samego początku max3d (przynajmniej tak mi się wydaje ;) ). Miałem swego czasu dłuższą przerwę jak pojawił się tutaj np. Hindus :P Jak zobaczyłem tego avatara to po prostu obrzydzenia dostałem, te majtki mi się zawsze z pieluchą i pedofilią kojarzyły ;D Był jeszcze Tesaurus z tych starych wyjadaczy, ale też go coś wcięło, wspomniany Damian z niezapomnianym avatarkiem (jeden z najlepszych jakie był na forum). Sporo ludzi opuściło to forum przenosząc się do forum3d, gdzie dalej toczą graficzne dyskusje. Forum sporo straciło swego czasu, jeśli chodzi o tzw. wymiataczy. Dopiero stosunkowo niedawno wrócił Bigleb, mam nadzieję, że wkrótce i doczekamy się powrotu Tigera i Scorpiego. Na pewno wiele zawdzięczam tej internetowej społeczności, chociażby wyrobienie w sobie poczucia estetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w kazdym razie wtedy max3d bylo wielka warezownia, jednym olbrzymim offtopikiem. Wolna amerykanka i zupelny brak zasad. No i w to wszedl nikomu nieznany cwaniaczek o nicku DruG

 

Lol, akurat brak warezu forum zawdzięcza niezwykłej cierpliwości Tesaurusa który przejrzał CAŁE forum od posta do posta i amputował ;), potem pozostało tylko pilnowanie.

 

A ten cały Drug to czasem nie zaczynał od młodszego sprzątającego? :D

 

Gotham byl wtedy prawa reka Adka i generalnie to on zarzadzal max3d. Mial taka faze, ze z Biglebem nie moglismy miec nawet avatarow z Krystle i Alexis w rozowych okularach ;> Autorytaryzm pelna geba ;)

 

eeee... Zwracam honor!!!

 

To nie Gotham, tylko Alexander nie pozwalal nam nosic rozowych okularow.

Gotham zabranial nam posiadania homoseksualnych avatarow ;D

 

Znowu pudło... Ale strzelaj dalej :D.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się składa że co kto "się wybije", złapie pierwszą, drugą, trzecią robotę, pomoże w tej animacji temu, w tamtej tamtemu to przestaje brać udział w bitwach i pisać na forum. Szkoda trochę. Pamiętam jak Tesaurus powiedział mi o forum, że jego kumpel robi, że 3d i tak dalej a potem sam wymiękł i jakoś przestał pisać...

 

Może jakąś galerię osobistości które przewinęły się przez forum warto gdzieś umieścić ? Ot coś jak galerie myśliwskie, z trofeami na tabliczkach ? Nie ma się czego wstydzić (no dobra, są i tacy których i wstydzić by się można) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum dopiero co zawitałem, sami zresztą pewnie zauważyliście :D ale czym jest dla mnie ? nauką i doświadczeniem którego jeszcze nie mam :p siedzę w szkole na "last hour" i myślę, ech za chwile do domu :D ciekawe co tam nowego na forum piszą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chveti: more like this

 

druglogokv2.gif

 

;)

 

To japonski znak "zu", oznaczajacy rysowanie, or sth. Juz nawet nie pamietam ;)

 

 

@Gotham :*

Pudlo? Pamietamy Twoje homofobiczne reakcje na drag queen w avatarze ;>

 

 

edit: o, dostalem posmiertnie repa za video-tutek o rozkladaniu UV ;D Ale to byla bieda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja pamietam, ze jak sie zarejestrowalem to byla zaraz bitwa na robaki. wiec cos tam klecilem, posowalem vertexy i pamietam, ze adamkos pochwalil te moje biedne wypociny, a ja wtedy prawie szczalem pod siebie ze szczescia hehehhe to se ne wrati pane... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu zaglądam od dawna, przez pierwszy rok tylko się przyglądałem, a potem niesmiało zaczołem pisać pierwsze posty ;) ogólnie to forum odświerzam 5 do ?? razy dziennie, w zależności ile mam czasu wolnego, w sumie to zamiast siedzieć na forum powinienem robić CG :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności