Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

krasnal i jaskier sa [..]. fajne twarze glownie, krasnalowy kostium taki se, ale bard daje rade. paniusia i wiedzmin maja za to dosc dziwny wyraz twarzy. Jakby byli swiadkiem jakiegos faila'a i nie wiedza do konca czy sie smiac czy zachowac powage. Reszta czadzik, uwielbiam ten styl renderowania u twoich postaci.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za komenty;

Nezumi: z postaciami różnie - tu akurat pracowałem najpierw nad czarnobiałymi sylwetkami (załączam przykład); przy enviro rzucam od razu kolor.

artozi: thx! postaram się zwrócić na to uwagę.

serio: ja robiłem tylko końcowe arty postaci; same koncepcje postaci i strojów to już CDP.

Cpt.Obvious: jak poznasz fabułę dwójki to zrozumiesz dlaczego wyglądają jak niedorobieni ;) a serio to niestety miałem trochę problemów z pozami i twarzami, co widać na załączonych obrazkach :/

 

poniżej dzisiejszy widoczek. niestety zjebał mi humor, bo podczas pracy mój wysłużony (konkursowy) wacom zaliczył glebę i już nie wstał :/ a miały być jeszcze smoki czy coś ... gdzie ja teraz dostanę jakiegoś Intuosa3?

theegg.jpg

postaciewitcherszkic44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł. Ten widoczek to z teksturami czy ręcznie tak udało się zrobić ? Tak czy owak wypas. Jeszcze przy okazji jak już jestem to zapytam - na digu masz serię takich czarno-białych szkiców - robiłeś takie bo to był jakiś etap ćwiczeń czy po prostu tak jakoś wyszło ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne prace. Te inną techniką też. Jestem ciekaw, czy masz gdzieś, może na necie, może na kompie, swoje stare prace, które można by pooglądać i które dodałyby otuchy takim jak ja? Podejrzewam, że wszystkie starocie wywalasz, ale i tak pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77: uzywałem głównie zwykłych dual brushy i niektorych od cpt.obvious'a. tekstur jako takich nie kładłem. te szkice na digu to po prostu dla zabawy.

JakóbM: moze jest gdzies jakis serwis. narazie kupilem intuosa4 i walcze z przyzwyczajeniami z 3 :/ troche to upierdliwe ale co zrobic ... i do tego ten nowy irytujacy surface.

Cpt.Obvious: kiedys na jakis targach bawilem sie wersja 21" i sie zajaralem; potem kupilem sobie 12" i bylo woooooow! ekstra! popracowalem na nim kilka miesiecy, az ktoregos dnia dla proby wrocilem do zwyklego intuosa i bylo WOOOOW! wiec sprzedalem citiqa. No ale podejrzewam, ze na duzym to troche inna bajka. Kiedys napewno sobie takiego sprawie ... jak zasluze :D

Morbid Karbid: do wiedzmina nie.

Silvanus: jak chesz to możesz zlookac moj sketchbook na ca i digarta.

http://conceptart.org/forums/showthread.php?t=48572

http://maniaks.digart.pl/

 

dzisiejsze na starym szkicu

 

swampguardian.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekne pelzajace gowno! Troche skali nie czuc, jak po 2 minutach lustracji zobaczylem tego biadaka zapieprzajacego po galezi, to sie niezle zdziwilem :) Klasa swiatowa w kazdym razie, styl wykonania ma kosmiczny, poprzednie prace tez miotą.

 

 

Edit: Dzieki za uwage chlopaki :O teraz bede juz tylko edytowal posty, albo usuwal jakis stary przed napisaniem nowego! Milo mi ze moj pierwszy 666 post przeznaczylem na taka swietna prace :)

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa ostatnie bardzo kunsztowne, ale skala i przestrzeń coś się gubi, w pierwszym to albo drzewka i listki w tle za duże, albo ludzik za mały, w drugim rzeka[strumyk? no właśnie] chyba za wąski, i ciężko określić skale w ogóle.

Mimo wszystko szacun ogromny, uwielbiam twoje obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze :)

thirdeye: problem w tym, ze ja sam sie gubie w tym co wiem, czesto zapominam o fundamentalnych zasadach, mieszam sie i bladze w co drugiej pracy. Przy takim braku usystematyzowania bedzie ciezko o tutek. Ale nie mowie "nigdy".

rondo: yup, cos w tym jest.

 

Dorzucam dwie prace z PoxNory i okladke do gry rpg.

animusmaniak.jpg

ravengermaniak.jpg

coversoimaniak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

świetnie, lekko, dynamicznie, chybaś najlepszy tu ;) (moim zdaniem)

 

 

ps

 

nie chybaś, tylko na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta okładeczka to miodzio jest tylko ten kolo na 1 planie z mieczem w powietrzu coś nie czuje tej jego ręki coś mi w niej nie gra ale to może kwestjia tego że głowa czerwono brodego zasłania

 

czerwono brody jest narysowany przepieknie

 

 

 

dużo się zmienia w twoich artach paleta ,sposób malowania ale cały czas prace są kosmicznie lekkie co wyróżnia cię z reszty masterów !

 

Fajowsko że się przypominasz na forum :)

Czekam na więcej :)

 

pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistzostwo, ostatni nawet jakby tak troche pachnal farba olejna z podpisem " z galerii wspolczesnych mistrzow". Gratuluje sukcesu, mam nadzieje, ze znajdziesz jeszcze jakas metode na to by karac nawet bardziej, anizeli teraz.

( o ile to mozliwe haha ) Top Gun Maniak! Top GUN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank600 no zwróć uwagę że w pierwszym i drugim np są wszystkie faktury normalnie z łapy malowane, zaobserwowane, synteza, znaleziony sposób: liście, futro, ile osób coś takiego teraz robi?

malarsko, ze wyrobionym stylem, gestem, tego mi strasznie brakuje w większości dzisiejszych, plastikowych okładkowych obrazkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank600 no zwróć uwagę że w pierwszym i drugim np są wszystkie faktury normalnie z łapy malowane, zaobserwowane, synteza, znaleziony sposób: liście, futro, ile osób coś takiego teraz robi?

malarsko, ze wyrobionym stylem, gestem, tego mi strasznie brakuje w większości dzisiejszych, plastikowych okładkowych obrazkach

 

 

Wiem o czym mówisz rondo .

 

Ja broń Boże żle nie mówię o ManiakSie bo cenie go tak bardzo , że z chętnie czyścił bym mu codziennie tablet w jego atelier i podawał gripPena na każde zawołanie , z ukłonem przy okazji :)

 

Mówię o trzecim obrazku , tej bitwie , tam się wkradł taki Capitański ziarnisty styl ale to dobrze , wygląda to wykwintnie .

 

Dwa wcześniejsze to mega talent ManiakSa + zapewne Painter , którego używa częściej niż Szopa , czy tak Panie ManiakS ? :)

 

Zapewne stąd ten niesamowity malarski klimat .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

Przekozackie te ilustracje, wykonane ze świetnym wyczuciem. Bardzo lubię twoje malarskie podejście do tematu.

 

Frank600 > Nie wiem czy ManiakS używa częściej Paintera niż Photoshopa, moim zdaniem jeśli ktoś wie jak malować, to soft jest mało istotny. A ManiakS wygląda na takiego co wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności