Skocz do zawartości

Wiz: drzwi / szafy - teczka


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ależ ja lubie patrzeć na twoje renderki, wypasik ;)

A żeby nie było tyle wazeliniarstwa to zielone drzwi (kolor) od szafy są paskudne jak to okreslił dobrze Lis

Materiał a zwłaszcza glossiness podłogi i sufitu pardzo mi się podobają, zdradzisz jakieś ustwienia pliiiizzz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim ten kocyk na łożnicy odbija swiatło niczym lateksowy :) (nie wiem czy efekt zamierzony, jakos rzucil mi sie w oczy), i swiatlo z lampy wydaje sie byc za mocne (tak patrze na lampke ktora swieci mi kolo sciany wlasnie i nie daje tak mocno)

 

ale co by nie mowic, podoba mnie sie (i znowu sie zdolowalem ze moje tak ladnie nie wygladaja :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle podgladam Twoje prace :), ja swoje sily i cale doswiadczenie kieruje wlasnie w tym kierunku, czyli wizek właśnie. Mam pytanie. Czy modele szaf, krzeseł, roślin itp modelujesz sam czy korzystasz z pluginów albo innych dodatków ew. jakieś kupione modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna szafa, stary projekt.

 

05kuchniard5.jpg

 

Kedzior: nie da sie zmieścic w terminach jeżeli miałbyś mdoelować sam wszystko od podstaw :)

DraB: tekstura w diffuse, w reflect fallof i tez teksturki z diffuse odpowiednio przyciemnione/rozjaśnione, ta sama tekstura w hilight gloss oraz w bump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności