Skocz do zawartości

"SZUKAM materialow referencyjnych/blueprintow".


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, mam troche nietypowe zadanie, ale pewnie troche osob na tym forum bedzie mialo mozliwosc to zrobic. :)

Do rzeczy: potrzebuje obrazki ostrza mrozu z Warcraft'a III. Mowie tu o print screenach z jednego z filmow z tejze gry. Chcialbym aby ktos zrobil kilka print screenow, gdy caly miecz jest pokazywany. Tak abym mogl sobie poskladac w calosc. :)

Z robieniem print screenow z filmu wiem, ze jest problem. Zaraz poszukam jakiegos programu do tego jak by co. :)

Mam nadzieje, ze ktos podejmie sie tego trudnego acz chwalebnego zadania. Dla dobra narodu! ;)

 

EDIT:

http://www.hyperionics.com/

Powinno dzialac, nie sprawdzalem.

 

EDIT2:

Mam! Mam! :)

Dzieki Barcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie potrzebne printy: Ford Transit 350M

 

Przekopałem wszystkie strony z blueprintami jakie znam i googla też (caly czas szukam) Sprawa jest pilna bo to do pracy :) Jakby ktoś mógł pomóc, będę wdzięczny.

 

Jak ktoś by znalazł zdjęcia z boku / przodu to też mogą być

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d smcars :) tyle, ze pod GAZ :) Jest tam chyba garbatka, ale nie wiem czy jest sedan (zalezy ci chcesz :)) sedana mam na dysku :)

Vorek może napisz do forda :) Jak będą mili to podeślą :P Piterus123 pisał ponoś do Scanii i dostał printy :), więc może się udac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam jakis referek... ludzkiego nosa :P dopiero co zabieram sie za 3ds maxa, a juz ta kichajaca czesc ciala psuje mi krew, co sami mozecie zobaczyc na zaczatku twarzy, ponizej:

06tef9osi9s3n84sm.jpgd00uwgl0xb03441bm.jpg9viq13x58a5jbou2m.jpg

 

Najlepiej zeby to byly zdjecia w stylu: przod, bok i od dolu - nozdrza sa najgorsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje blueprintów kota :D chodzi mi o kontury osobno głowy i ciała z przodu i z boku (bez futra) i moze rozłozenie mięśni bo z tego co ja znalazłem nic się nie da zrobić . plis help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W googlach nie ma nic co by sie przydało do czego kolwiek konkretnego . na cgtalku poradzili mi znaleźć książke Cyclopedia Anatomicae" - Gyorgy Feher/ Andras Szunyoghy . Ma ktoś może skany z niej albo cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może blueprinty fiata 125p?? troche szukałem ale niestety nie znalazłem więc pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Szukam blueprintów Ferrari 599 GTB Fiorano, ale jakoś nigdzie nei moge znaleźć :/

Wiem, że to wózek z 2006, ale może jesteście w stanei znaleźć?

Szukałem już na najpopulraniejszych stronach/serwisach i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, szukam materialow referencyjnych do samolotu Martin XPB2M Mars lub inny z tej serii. nie pogardze rowniez profilowymi zdjeciami. chyba nie musze dodawaca, ze googlowanie spelzlo na niczym.

dzieki za pomoc z gory !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam taki problem zna ktoś może stronke gdzie jest troche blueprintów z postaciami nie chodzi mi raczej o ludzi tylko o różne stwory, bestie, potwory no wiecie takie paskudne, obleśne ;). z góry dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma obrazki starych drewnianych okien?

 

optymalne by było okno z jednej strony otwarte, gdzie widać jakieś detale typu klamka, zawias, kształt ramy...

 

na googlach szukałam ale na tym co znalazłam nie było widać detali które mi są potrzebne, od biedy ujdzie ale jeśli ktoś coś ma to by było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności