Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Robot


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne, ale kurde... jakoś mi to na low-poly wygląda :/ Sam nie wiem dlaczego... tekstury i shadery przykrywają chyba cały detal :) Pokaż no szary model :)

Jeśli tam na prawdę jest detal, a nie tylko tex + bump to dostaniesz ode mnie 4 gwiazdki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W niektórych miejscach jest plastelinowo.

-Podnośnik hydrauliczny wygląda jak jedna bryła (tzn nie może wykonać ruchu)

-Otwór w broni mógłbyś zrobić :)

 

ale w sumie to detale więc nie musisz koniecznie poprawiać :)

tex jest całkiem niezły (mam wrażenie że jest tylko diff, jeśli tak to zrób jeszcze speculara do niego bo na to zasługuje )

oświetlenie wygląda pozytywnie, z początku myślałem że robocik jest w zamkniętym pomieszczeniu (korytarz, albo coś) ale odbicia na kloszu "od przednich świateł" twierdzą że to jednak otwarta przestrzeń :)

 

Cała pracka jest całkiem niezła, troszke detalu i jescze szczypta zabawy ze scenką i miał bym fajną tapete na pulpit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle;) W końcu cosik nowego. Pomyślałbym jednak nad 'rozświetleniem' tego pojemnika z płynem w tylnej części robota, jak i nad ciekawym 'zagospodarowaniem', a w każdym razie nad rzuceniem nieco więcej światła na przednią szklaną kopułę.

 

Pozdrawiam

Gratuluję pracy i pomysłu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wyglądał ten mechanizm w ruchu

nad animacja nie mam co myslec nawet bo 1024 *786 sie renderowal 1 h 15 minut, nawet jakbym wyrenderowal animke w duzo mniejszej rozdzialce to komp by z tym walczyl chyba z tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi sie w oczy rzuca to mapowanie tych kabelków- no to ze widać załamania - myślę ze spline by te problemy rozwiązał -

 

Albo na prostym kabelku zmapowac a pozniej poprostu wyginac. Jest jak jest, juz pracuje nad inna praca, ta porzucilem i nic nie zmieniam :) Mozna przyjac ze to czym jest opleciony kabel czas zniszczyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robocik daje rade !

przez te gąsienice przypomina mi Johnny'ego 5 z "Krótkiego spięcia"

Bajer!

 

Hmmm... a mnie to troszkę plagiatem śmierdzi...

 

[...]O inspiracji się wspomina, bo bez tego - to jest plagiat.

 

jo Cie prosza ...nic juz nie pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności