Skocz do zawartości

Jaki wybrać telefon? Rady, uwagi, rekomendacje


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

polecam HD2 zdecydowanie,

ostatnie 2 miesiące poświęciłem na dość kosztowne testy, kupując kilka telefonów, pobawieniu się i powku....niu i sprzedawaniu ze stratą i teraz wiem jaki jest najlepszy telefon.

Miałem - Omnia i900, i8000, iphone 3, iphone 3gs, avila, blackberry.

 

Funkcjonalność miażdzy, system sense bardzo dobry, rzadko widac szitowego windowsa - choc niestety się pojawia. Organizer + aplikacje + Internety, skejpy i inne opcje Wifi - rewelacja jesli chodzi o ergonomie. Multitouch lepszy niz w Iphonie.

Wiecej programów i gier - pięknie działają gry z SE w rozdzialkach 400x800.

Aparat niezły (w Omnia może odrobinę lepszy).

Funkcjonalnośc ogromna + dodatkowe małe opcje które powodują że można go pokochac tak mocno jak Omnie znienawidzić :)

Eksperyment kosztował niestety dużo kasy ale wygląda że było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JA osobiście mam Nokię 6303 i jestem z niego bardzo zadowolony. Pancerna obudowa (metalowa), bateria trzyma około 7 dni, ekran jak to w Nokii zarypisty o przekątne 2,2cala. Obsługa jak to w fińskim telefonie, bardzo intuicyjna. Aparat dość dobry 3,2 Megapixela, niestety nie jest sygnowany przez Carla Zeissa, ale na moje potrzeby wystarczy w zupełności. Gdybym miał kupić teraz jeszcze raz telefon, byłby to właśnie ten. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wbijam w HTC HD2.. Mam jednak sporego dylemata czy nie poczekać na kolejną wersję z windą7 (mam chociaż nadzieję, że mimo plotek chodzących w necie jednak da się updejtować windę 6,5 do 7) kolejna wersja HTC HD3 zapowiada się rewelacyjnie ale czekać pół roku, może rok licząc na to że go wypuszczą (albo i nie) chyba mija się z celem:/

Mam jeszcze jedno pytanko jak z odtwarzaniem Divx czy też x264 daje radę HD2? Jak jest z napisami do filmówa dokładniej z softem w stylu bestplayera do ich wyświetlania?

I może czy ktoś zna jakiś programik do odtwarzania komiksów w HD2?:)

 

Dzięki i niech żyje winda ewentualnie androidzik!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmienić telefon i upatrzyłem sobie nokie c50-00. Głównym elementem, który przemawia na jego korzyść jest darmowy gps z modułem a-gps i właśnie mam pytanie czy to działa sprawnie, czy raczej jest bezużytecznym gadżetem? Ostatnio jeździłem po warszawie z kolegą, który ma HTC hero i tam nawigacja słabo działa, przejechałem przez skrzyżowanie a "babka z nawigacji" dopiero powiedziała że za 50m będzie to skrzyżowanie.

Jeśli w nokiach działa to tak samo, to wole wziąć jakiś tanszy telefon bo jakoś nie kręcą mnie te wszystkie bajery w nowych tel, ale gps mógłby być czasami przydatny. Kupować oddzielnie nawigacji też mi się nie opłaca, bo pewnie skorzystałbym z niej z 5 razy w roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam nokię e51 jeśli nie kręcą Cię jakieś taczskriny itp.

 

Wi-Fi jest, bateria trzyma 3-4 dni, symbian, szybki i wygodny telefon (i zajmuje mało miejsca w kieszeni). Aparat jest badziewny, ale w sumie to telefon a nie sprzęt do robienia zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5, to straszne padło. Ogólnie jakość Nokii tragicznie spadła ostatnimi czasy. W przypadku C5, telefon niby sprawia wrażenie skromnej, dobrze wykonanej biznesówki, ale kiedy już weźmie się ją do ręki czar pryska. A kiedy się ją włączy początkowy zachwyt mija bezpowrotnie. Od momentu załączenia telefonu do faktycznego jego włączenia się mija dobre 10-20 sekund i człowiek zaczyna się zastanawiać, czy telefon aby na pewno jest sprawny. Począwszy od wprowadzenia na rynek modeli E52, E55 dzieje się z produktami Nokii coś dziwnego. Bardzo duże problemy sprawiają modele serii Xpress Music, szczególnie 5130, 5310, 5800. Szczególnie dwa pierwsze więcej przebywają na serwisie niż w rękach właścicieli. Na razie mogę przytoczyć dwa bardzo znaczące przypadki, kiedy telefony były na serwisie już po 6 w przypadku jednego i 8 razy w przypadku drugiego. Do tego bezczelne zachowanie sieci serwisowej Nokii, kiedy każdą awarię tłumaczy się niemal natychmiast koniecznością wgrania oprogramowania, a monity do centrali nie przynoszą efektu. Jeśli więc decydujecie się na zakup Nokii, proponuję pozostać przy starszych modelach, gdzie można powiedzieć, że są to telefony zdecydowanie lepszej jakości niż to co teraz wychodzi.

Jako ciekawostkę proponuję również przyjrzeć się z bliska innemu produktowi Nokii, jakim jest Nokia Booklet. Ładny na obrazkach, lichy i strasznie plastikowy w rzeczywistości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam SE G705 - slider - mały, jak ktoś nie ma obsesji "wielkiego miecza" to bedzie mu naprawdę pasował. Własnie mi sie utopił w boże ciało i zamawiam coś tanszego - Yari, mam nadzieje ze nie przyjdzie różowy :)

 

gps bardzo fajna rzecz, raz uzylem, by gdzies w okolicy wybrac sie nad jezioro/rzekę pieknego dnia. Odpalilem i google maps wyswietlil mape z nazwa dzielnicy - Bezrzecze, ale przynajmniej miałem rysowanie trasy jak jechałem taksówką w obcym miescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogę przytoczyć dwa bardzo znaczące przypadki, kiedy telefony były na serwisie już po 6 w przypadku jednego i 8 razy w przypadku drugiego. Do tego bezczelne zachowanie sieci serwisowej Nokii, kiedy każdą awarię tłumaczy się niemal natychmiast koniecznością wgrania oprogramowania, a monity do centrali nie przynoszą efektu.

Pozdrawiam

 

W większości tych awarii można skorzystać z niezgodności towaru z umową, zamiast bujać się nie wiadomo ile z serwisem.

Miałem ostatnio taki przypadek.

Do nowej umowy zakupiłem LG. Mikrofon padł po 2mc.

Oczywiście pomarańczowa sieć nie informuje o takiej możliwości zwrotu, tylko serwis i serwis. Ale pisemko i odesłanie do centrali wystarczyło, abym otrzymał nówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG przychyla się do tego typu pism od klientów. Nokia z kolei stosuje zabieg, gdzie pod pojęciem 'wymiana na nowy' wymienia tylko płytę główną, bo przecież IMEI już się zmienia, a usterki jak były, tak nadal się powtarzają, bo widocznie nie w samej płycie głównej tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam wszystkim :)

 

Równy miesiąc temu w moje ręce dostał się nowy telefon. Po paru godzinach łażenia po salonach mój wybór padł na Nokię 5530 XpressMusic.

Po otwarciu pudełka niewiele mniejszego od Biblii 3ds moim oczom ukazał się ładny dotykowy fonik.

Jeżeli chodzi o wykonanie to telefon sprawia wrażenie solidnego. Fakty są niestety inne. Plastikowa klapka strasznie się rysuje od normalnego użytku. Ekran też już ma na sobie dwie rysy. Mimo wszystko dobrze leży w dłoni, jest odpowiednio ciężki no i ma bardzo wygodny slot na rysik.

Ekran - zaskakuje :) ładne kolory w połączeniu z wysoka rozdzielczością 640x360 dają doskonały efekt. Telefon nie posiada ekranu wielodotykowego jednak świetnie współpracuje zarówno z palcem jak i rysikiem.

Aparat 3 mpix z lampa led fajnie się spisuje w ładna pogodę, w trybie makro widoczna staje się nawet głębia ostrości i to całkiem ładna :)

Symbian 5 daje radę, szybko chodzi i jest wygodny

Tel ma wifi co w połączeniu z Opera mobile tworzy idealny duet jeżeli chodzi o przeglądanie internetu.

Filmy kręcone w jakości vga dorównują tym z popularnych kompaktów.

Jakość dołączonych słuchawek jest całkiem niezłą a złącze minijack umożliwia podłączenie swoich. :)

Ekranowe qwerty mi nie pasuje bo mam grube palce ale t9 spisuje się wyśmienicie

 

To taka moja opinia na temat tej nokii :) polecam każdemu kto chce multimedialny tel :) w razie pytań piszcie śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekajac na htc hd3 zdecydowalem sie na taniego samsunga galaxy i5700 i powiem ze za te 600 zlotych albo i mniej to swietny telefon, zwlaszcza po upgrade do androida 2.1 (2.2 nie bedzie oficjalnie), troszke brakuje multitouch (mimo ze sprzetowe kontrolery sa samsung chyba wylaczyl to w oprogramowaniu, ale podobno moderzy cos juz kombinuja). podsumowujac bardzo dobry telefon ze wszystkim co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może użytkownikiem LG Cookie lub Samsunga Avili? Jestem ciekaw jak owe aparaty zachowują się w praktyce i czy się nie psują. Telefon głównie służy mi do sprawdzania godziny i dzwonienia oraz okazyjnego zrobienia zdjęcia, w ostatnim wypadku liczy się generalnie czytelność tekstu na focie. Wcześniej zastanawiałem się nad Samsungiem Monte, ale ostatecznie zrezygnowałem z tej opcji, gdyż spotkałem się z rozbieżnymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może użytkownikiem LG Cookie lub Samsunga Avili? Jestem ciekaw jak owe aparaty zachowują się w praktyce i czy się nie psują. Telefon głównie służy mi do sprawdzania godziny i dzwonienia oraz okazyjnego zrobienia zdjęcia, w ostatnim wypadku liczy się generalnie czytelność tekstu na focie. Wcześniej zastanawiałem się nad Samsungiem Monte, ale ostatecznie zrezygnowałem z tej opcji, gdyż spotkałem się z rozbieżnymi opiniami.

 

 

Ja mam Cookie, moja siostra i chyba z 10 kolegów Avile. I nie polecam żadnego z tych. Żadnego z tanich dotykowych. Są wolne, przycinają się, nie trzymają za długo baterii. SMS'y się pisze ciężko, chyba, że masz drobniutkie palce. :P I nie mówię o qwerty tylko o zwykłej klawiaturze, po prostu 1/4 przyciśnięć kończy się kliknięciem na inny przycisk. Na K550i pisałem 2x szybciej smsy ;] Więc albo np Iphone lub Omnia lub zwykły. Ja następny telefon wezmę tego typu co są np blackberry itp. bo nie dość, że fajnie wyglądają, mają pełną klawiaturę, najczęściej wifi. A bajery typu dotyk, super aparat to już dawno mi się znudziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avila jest tanim telefonem z ekranem oporowym. z tanich smartphone'ow to htc wildfire albo samsung i5700. zwlaszcza ten drugi, nie ma oficjalnej obsługi multitouchingu ale mozna juz wrzucic zmodyfikowany system android z taka technologia (samsung nie zaimplementowal sterownikow natomiast hardware jest wbudowany) do tego swype i działa jak marzenie. jedyne co trzeba w androidzie zrobic to apndroida zainstalowac zeby nie laczyl sie przez edge/3g z inbternetem bo to moze puscic z torbami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5, to straszne padło. Ogólnie jakość Nokii tragicznie spadła ostatnimi czasy. W przypadku C5, telefon niby sprawia wrażenie skromnej, dobrze wykonanej biznesówki, ale kiedy już weźmie się ją do ręki czar pryska. A kiedy się ją włączy początkowy zachwyt mija bezpowrotnie. Od momentu załączenia telefonu do faktycznego jego włączenia się mija dobre 10-20 sekund i człowiek zaczyna się zastanawiać, czy telefon aby na pewno jest sprawny. Począwszy od wprowadzenia na rynek modeli E52, E55 dzieje się z produktami Nokii coś dziwnego. Bardzo duże problemy sprawiają modele serii Xpress Music, szczególnie 5130, 5310, 5800. Szczególnie dwa pierwsze więcej przebywają na serwisie niż w rękach właścicieli. Na razie mogę przytoczyć dwa bardzo znaczące przypadki, kiedy telefony były na serwisie już po 6 w przypadku jednego i 8 razy w przypadku drugiego. Do tego bezczelne zachowanie sieci serwisowej Nokii, kiedy każdą awarię tłumaczy się niemal natychmiast koniecznością wgrania oprogramowania, a monity do centrali nie przynoszą efektu. Jeśli więc decydujecie się na zakup Nokii, proponuję pozostać przy starszych modelach, gdzie można powiedzieć, że są to telefony zdecydowanie lepszej jakości niż to co teraz wychodzi.

Jako ciekawostkę proponuję również przyjrzeć się z bliska innemu produktowi Nokii, jakim jest Nokia Booklet. Ładny na obrazkach, lichy i strasznie plastikowy w rzeczywistości.

 

Pozdrawiam

 

Hmmmm...

Miałem E51 (rozwaliłem), od 3 miesięcy używam E52 i naprawde mogę polecić. A gadam bardzo dużo + trochę słucham muzy.

Słuchawki seryjne trochę ciche, ale za to pasują każde na normalny jack, nie musi być to cienkie gówno co kiedyś.

No i nawigacja za darmo, a to bezcenne, również w lesie...

I ta bateria!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mieszkasz w UK i szukasz taniego dobrego telefonu z Androidem lub znasz kogos kto moze go dla Ciebie kupic to czytaj dalej

 

W OrangeUK mozna wlasnie kupic Orange San Francisco (ZTE Blade) za £99 + £10 doladowania, jesli jestes w orange PAYG i robisz "upgrade" to dostaniesz £25 znizki. Odblokowanie kodem kosztuje £5.

 

tutaj review

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/318802/paul-reviews-the-orange-san-francisco/

 

Specifications are as follows...

 

* Android 2.1 Eclair

* Qualcomm MSM7227 600MHz processor

* 512MB RAM

* UMTS 900/2100 MHz

* GSM 900/1800/1900 MHz

* HSDPA (3G+)

* 3.2 megapixel camera with autofocus

* 3.5" WVGA (800x480) OLED capacative touchscreen

* WiFi 802.11 b/g

* Bluetooth

* FM radio

* GPS

* Accelerometer

* Digital compass

* Light sensor

* Proximity sensor

* 116mm / 56.5 mm / 11.8mm

* 130g

* 4 hours talktime (lol)

* 9 days standby (lol)

 

Tel ma badzo slaby aparat i kiepskie radio ale jesli na tych dwoch rzeczach ci nie zalezy to wato sie nim zainteresowac.

 

Osobiscie mam tel od wczoraj i za ta cene jestem zachwycony (przesiadka z iPhone3G ;) )

telefon podobno szybko znika ze sklepow co moge potwierdzic mowiac ze po swoj jechalem 10mil bo u mnie nie bylo go w zadnym z salonow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja natomiast mam pytanie odnośnie telefonu Sony Ericsson Aspen. Nie ukrywam, że telefon jeśli chodzi o wygląd bardzo mi się podoba. Nie ukrywam też, że ma funkcje, których szukałem w telefonie dla mnie. Jak myślicie-warto kupić ten telefon. Jeśli ktoś ma pomysł na coś lepszego (do około 1200 zł) to proszę o informację. Zależy mi na telefonie biznesowym z racji wykonywanej pracy.

Tylko mam prośbę, żeby ewentualne propozycje w jakiś sposób uzasadnić:)

Za naprowadzenie mnie na ciekawy telefon jak i za ogólną pomoc odwdzięczę się punktami.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy, nie kupuj e52, już lepiej kup e51 bo jest o wiele lepiej wykonany i lepsze materiały ma. E52 to nieudana następca e51, plastikowa zabawka. To tak samo jak z e71, który jest rewelacyjny a już e72 taki nie jest. Niestety nokia się sypie :/

 

A co do 6700 to mogę ja polecić bo to dobry telefon, jednak to inna klasa do serii "E".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E51 to chyba tylko na rynku wtórnym, w ofercie pleya nie ma. Ile ci trzyma bateria w 6700. Szkoda że nie ma w nim wifi. Korzystasz z gps i map które są w tel? Nie wiesz czy można wgrywać swoje mapy? Te co są to Polska czy zagranica też? Długo zajmuje namierzenie nadajnika GPS i odczytanie swojego położenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6700 ma znajomy i sobie bardzo chwali. Kilka razy się nim bawiłem i polecam.

 

Ja mam miedzy innymi e71, miałem e72 i wróciłem do e71, który jest dla mnie jak na razie idealny w pracy.

 

Jeśli chodzi o nawigacje to tylko coś z większym ekranem moim zdaniem. Prywatnie używam iphone4 i jego używam do nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą nawigację to mam w aucie a w telefonie chodzi mi najbardziej o namierzanie lokalizacji przy włóczeniu się bo lasach motorem czy rowerem. Zastanawia mnie jak poręczne to jest, czy szybko da się połączyć z satelitą i odczytać położenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z e71, który jest rewelacyjny a już e72 taki nie jest. Niestety nokia się sypie :/

"E".

 

a co dokladnie masz do zarzucenia temu modelowi? Akurat ja nie mam z nim zadnych problemow: dzwoni, odbiera i wysyla poczte. wifi i 3G dziala bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vision3d: Nie chcę pisać całej listy i odsyłam do artykułu z którym w 95% się zgadzam i jest to powód dlaczego to zrobiłem.

 

Rozumiem że możesz się z tym nie zgadzać. Każdy lubi co innego. Jednak duża cześć osób mająca porównanie i posiadała e71 a później przeszła na e72 wróciło do e71.

 

PS. Argument że twój telefon "dzwoni" jest bardzo mocny ;)

Edytowane przez PCZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viz.k - mam milestone'a od kwietnia.. bardzo fajny sprzet, chociaz sie wkurzam troche na motorole bo od wrzesnia obiecuja upgrade do androida 2.2 i jakos im to ciagle nie wychodzi (tak, wiem ze sa nieoficjalne buildy, chodzi mi tylko o podejscie producenta, ktory zajal sie lansowaniem nastepcy milestone'a - droid X). do przegladania netu sprawdza sie rewelacyjnie, duza w tym zasluga wysuwanej klawiatury qwerty. ekran ma co prawda mniejszy niz htc hd2, nie wiem jak ma sie do desire. ale rozdzielczosc ma zacna i do niedawna miala najszybszy chip graficzny dostepny w komorkach (quake3 dziala plynnie jak ta lala:D). do tego pare razy poleciala mi z rak w tym ze dwa razy na chodnik i nic jej sie nie stalo. z czystym sumieniem moge polecic:) z wad to najwazniejszym mankamentem jest polozenie na ekranie przycisku hold w trakcie rozmowy.. srednio raz na dwa dni niechcacy uchem zawieszam jakas rozmowe.. ale wydaje mi sie ze da sie ten layout zmienic. to jest potega telefonow opartych na androidzie - wszystko mozesz sobie skonfigurowac tak jak Ci sie podoba.

 

Djud - eh, juz mowisz jak fanboj, a to dopiero dwa dni:D tu nie chodzi o to ze apple zly, steve zly..tu chodzi o to ze iphone jest raczej zabawka niz telefonem. bawilem sie dosc duzo wersja 3g (czy tam 3gs, nie rozrozniam ich) i jakos nie potrafilem sie do niego przekonac. jedno trzeba przyznac, ekran reaguje niesamowicie. ale to jest chyba jedyny plus. minusow jest za to mnostwo - i juz nie raz byly wymienione. no ale najwazniejsze ze Tobie sie podoba, nie?:>

ps. nie dotyczy to wersji 4g, ktorej nie mialem w rekach wiec sie nei wypowiadam. chociaz wtope z antena mieli zacna:)

Edytowane przez mt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mt -> a czemu iPhone to bardziej zabawka niż telefon? Jako telefon spełnia swoją rolę w 100%, pierdoły o gubieniu zasięgu iPhona 4 można sobie między bajki wsadzić, smsy nie widziałem, żeby lepiej były gdziekolwiek rozwiązane. Ekran? HTC może co najwyżej wyjeść bród spod palców Steva Jobsa ;) zarówno pod względem jakości jak i działania powłoki dotykowej.

A jeśli iPhone pozwala na więcej niż dzwonienie i smsowanie to robi to doskonale i tylko dlatego, że jest na niego dostępna CAŁA MASA gier to nie znaczy, że jest zabawką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viz.k - plus. play najwolniejszy.

mysle ze bym się skusił na iPhone 4 gdyby nie fakt, ze zaszufladkowałem go juz jako telefon dla gejów i pustych lasek. Pewnie nie jest zły ale pozycjonuje sie jako proteza ego i to go dyskwalifikuje w moich oczach. Poza tym 2tys za narzedzie do komunikacji to lekka przesada w obecnych czasach. Gdyby dzialal satelitarnie to ok. czekam na ciekawe potwory z androidem i flashem, by sobie dopisac kilka aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtEkran? HTC może co najwyżej wyjeść bród spod palców Steva Jobsa ;) zarówno pod względem jakości jak i działania powłoki dotykowej.

 

Sam się waham między gejfonem;) a HTC HD2 (HD7) w związku z tym czytałem, oglądałem sporo testów porównawczych (fanbojów obu telefonów starałem się unikać) i w kwestii ekranu słyszałem coś dokładnie odwrotnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akumulator w blackberry trzyma 7 dni nieźle skoro jest wyswietlacz w sam raz nawet do teledysków (jak na smartphone) , o operze specjalnie pod BB nie wspomne - miód działa.

Fakt chwile było zabawy żeby wgrać porządny soft, na starym mi 2 dni trzymała bateria.

HTC excalibur-był soft francuski dlatego kupiłem w niezłym stanie za dobra kase, wgrałem najnowszego Windowsa Moblie ENG śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a 2 tysie za astona to nie tak duzo, chyba ze woli sie jezdzic maluchem to tez bardzo swietnie

nie porównywałbym takiej pospolitej rzeczy do astona. Jest dopracowany to pewnie fakt, ale w niektórych kręgach jest zwyczajnie obciachowy. Za taką kwotę mozna mieć coś znacznie odporniejszego, działającego dłużej na baterii z lepszą anteną, szyfrowaniem rozmów, znacznie bardziej odpornego na inwazję teleinformatyczną i chroniącego Twoją prywatność a nie wręcz przeciwnie. Poza tym jest to jednak telefon miejskich niewolników dbających o dress code co mnie najbardziej zniechęca. Wygląda jak błagnaie o akceptację/przyjęcie do wyższej grupy społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę mozna mieć coś znacznie odporniejszego, działającego dłużej na baterii z lepszą anteną, szyfrowaniem rozmów, znacznie bardziej odpornego na inwazję teleinformatyczną i chroniącego Twoją prywatność

 

Dasz jakiś przykład?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza domyslnym szyfrownaiem blackberry mozesz to wykonac na zamowienie dla dowolnego telefonu, łacznie z wodoodpornością. 2tys to sporo kasy. ale zalezy kto czego potrzebuje. jeden chce kalosze tommyego half'fingera inny Beta.

 

Ostatnio szukałem rękawiczek na podobnej zasadzie. znalazlem za 300pln takie odporne na zimno ale też na przekłucia, cięcie, stłuczenie, urazy itp. (zycie grafika bywa niebezpieczne) za dodatkowe 100pln kaletnik zrobi z nich normalne skórzane rękawice. W zasadzie z zewnątrz będę miał to samo co koleś płacący za rękawiczki gucci. Kwestia podejścia.

 

No windowsy nie są idealne, ale łątwiej je modować, więc daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f -> aaaaale zaleciało stereotypowym myśleniem, zaściankowymi klimatami i strachem przed tym "co powiedzą inni". Jeśli Hitler by używał iPhona to tez byś to za minus podał? ;) Proszę Cię.....................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f - powiedz w których kręgach iphone to obciach?

Na pewno w tych:

http://images1.fotosik.pl/296/11e1960979d075c1med.jpg

 

Bo się nie da linuxa odpalić. Być może też gimbusy narzekają, że nie mogą ostatniego kawałka Rycha Peji przerzucić między telefonami jadąc autobusem. Ale jeśli chodzi o w miarę normalnych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, myślę ze Ci chlopacy by sie cieszyli.

Spójrz poniżej - jeżeli rozumiesz to ok, jeżeli nie, to nie było rozmowy, bo inaczej na to patrzymy.

30iphone_cheering.jpg

 

@Leru: w mojej (Twojej) branzy iPhone jest czescią dresscode. Z argumentami z poprzedniego postu nie musisz sie zgadzać, bo przecież są moje i wynikają z moich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności