Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Spider-man 2

jesli ktoś widział pierwszą część i mu się spodobała, to po 2 części może się spodziewać o wiele więcej i się nie zawiedzie.

Niesamowity film, prosty w odbiorze, pełen przygody, niesamowitych efektów, dobrego humoru i (oczywiście) Miłości.

Walki Spider`a z przeciwnikami są o niebo lepsze niż w pierwszej części, a akcja na wagonie MTA jest już po prostu arcydziełem.

 

Polecam obejrzeć to w kinie, bo warto.

Chociażby dla samych efektów, gdyż są autentycznie powalające.

Szczerze mówiąc to dawno już nie bawiłem się tak dobrze na filmie w kinie i dawno też nie oglądałem tak świetnego filmu akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Spider-Mana to mnie raczej nie przekonasz :)

 

Za to w kinie widziałem ostatnio "Zakcohany bez pamięci" i bardzo polecam. Niesamowity film, nie wiem czemu piszą, że to komedia romantyczna, chyba tylko dlatego, że gra tam Carrey...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowcy umyslow - dobry film, do samego konca nie jest sie pewnym kto jest zabojca(zabojczyynia ;), polecam obejrzec na 5.1 i zaczac kolo 22:00......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::: Dr Ug - Vamp hunter D faktycznie niesamowity :)

jesli ktos jeszcze nie widzial, kolejny film za stajni Mamoru Oshii - Jin-Roh - the wolf brigade, ciekawa wizja alternatywnej ( faszystowskiej ) powojennej Japonii i czerwony kapturek w jednym... polecam.

... a i jeszcze po prostu koniecznie Kai Doh Maru ... monochromatycznie ale za to jak . :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy byl w na poprzednich stronach ale pies z tym...metropolis (2001)anime - klasyk polecam fabula moze nie trzyma tak w napieciu ale na poziomie, za to tła sa poprostu malowane rewelacyjnie, animacja i muzyka która bardzo mnie zaskoczyła na plus, nie spodziewałem sie kawalków w stylu lat 20-30 okresu prohibicji w stanach ... poprostu pikne ... chcialbym to zobaczyc w kinie efekt na pewno bylby mocniejszy

 

co do spidera 2 to powiem tylko tyle ze z trajlerka zapowiadalo sie na cos lepszego i na to liczylem a tu klops brak spojnosci film nie trzyma w napieciu ma lepsze momenty poprzeplatywane z gorszymi dla mnie kaszana...i gdzie ten utwor tytolowy ze spidera jest poprostu rewelacyjny a w filmie go zabraklo ;/ dzizas i ta luis lejn jaka ona brzydka jest juz w jedynce nie moglem na nia patrzec nie mowiac ze kiepskawa aktorka z niej

 

i tym optymistycznym akcentem pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru - masz racje ale fakt pozostaje faktem ze jest brzydka jak noc ciemna

 

wlasnie jestem po ARMITAGE - DUAL MATRIX i musze przyzanac ze jest o wiele lepszy od ARMITAGE III POLY MATRIX - fakt ze dzieli je spora przepasc technologiczna ale fabula moim zdaniem bardziej zwarta i przyjemniej sie to oglada - jednym slowem polecam

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem ogladac na Piraci Romana Polanskiego, calkiem przyjemny film przygodowy. Jak widac oderwanie sie od polandi wyszlo mu calkiem na dobre, Pianista tez swietny.

 

Jak widze kolejne produkcje typu: Nic smiesznego, E=MC2, Superprodukcja i inne tego pokroju to nogi mi sie jak z gumy robia, eh kiedy oni sie opamietaja, bo az im za bardzo w krew weszlo.

 

Wciaz czekam na jakis polski sci-fi lub przygodowy ew. dobrej akcji bo chyba dobrych ludzi ktorzy by mogli napisac scenariusz nie brakuje pewnie, od vfx tez nie jest zle m.in Platige no to wiadomo :) Lightcraft calkiem dobrze sie sppisal przy Przedwiosnie i moze Virtual Magic, chodz z tymi to nie wiem, ostatnio jak u nich bylem na www to robili fx do swiata wg. kiepskich.

 

Ostatnio lubie ogladac klasyki m.in Odyseja Kosmiczna 2001 i 2001, Star Wars, Blade Runner i inne dosyc stare nie tylko sf ale przygodowe, chodz tak sie przygladac fx w nich to opad szczeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja piratow ogladalem jak bylem malym smarkiem...ale z checia bym sobie to odswierzyl...

 

co do nastepnej anime jaka polknalem to rewelacyjny "JIN ROH" moze ktos nie trawic tego patetyzmu i czasem drama-romantic-stajl ale fabula bardzo ladnie prowadzona narracja montaz, poprostu porzadny film i co kocham w animkach bardzo oszczedny w slowach(przynajmniej w niektorych) polecam

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ja ogladalem ostatnio "lot nad kukulym gniazdem" rocznik chyba 75 o ile dobrze pamietam

film jest rewelacyjny, a mlodziutki jack nickolson po prostu genialny

gra tam goscia ktory siedzi w szpitalu psychiatrycznym na obserwacji :) ze swirami ofkors

w roli pacjentow mozna zobaczyc danego de vito;aktora ktory gral profesora z "back to te future" -to chyba tyle z bardziej znanych

 

a jak juz jestem przy starociach to moge wspomniec o "rainman"'88 dustin hoffman i tom cruise - historia braci ktorzy wyruszyli w podroz

hoffman gra tam faceta chorego na autyzm

tak dziwnie sie zlozylo ze nie trawie crusa ani hoffmana jednak film warto obejzec

 

"cypher" 2002- cyberpunk opowiesc o podwojnym cyfrowym agencie :) ciekawy pomysl, rowniez warto obejzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFEKT MOTYLA - wbrew wszelkim słowom krytyki nt. reżyserki napiszę, ze dawno żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. W pełni opłacało się iśc do kina, nie żałuję ani grosza wydanego na bilet... mocne, nieliniowe, niby oczywisty koniec,a jednak... reżyser pozwala bładzić we własnych domysłąch :) Wpisuję go między takie produkcje jak Matrix n0 1, chyba będzie to dla mnie qltow film... strasznie wpłynął na moją wyobraźnię.. inspirujące... PO - LE - CAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Obejrzałem przedwczoraj Alien versus Predator - kiedy oglądałem trailery i screeny z filmu myślałem że to będzie największy shit jaki powstał hehe no i myślałem nad fabułą - myślałem że będzie tak jak w grze i będzie statek i będą po nim biegać alien, predator i żołnierz marine :D - a jednak nie - obejrzałem ten film i powiem wam że jest b.dobry - efekt są spoko choć podajrze w jednym lub dwóch momentach jest lekko zrypany model aliena ale to wszystko - fabuła jest fajna - fajny obrót zdarzeń - pod koniec pani archeolog biega razem w Predatorem i poluje na matke Alien'a - dobra nie będe opowiadał wam filmu - ale polecam wam ten film - premiera była 13 a w polsce będzie 12 października - ale ja już mam ten film na DVD więc obejrzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M'actep : Jak zdradzasz szczegóły fabuły to bądź łaskaw ostrzec o tym na początku tekstu.

 

Film może być i fajny, ale po tym jak zobaczyłem w jednym z trailerów walkę aliena z predatorem zwątpiłem. Scena gdzie predator, trzymając aliena za ogon, macha nim na lewo i prawo rozwalając przy tym jego głową kamienne ściany... to raczej nie dla mnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

little ninja 99% anime na podstawie mordobic to kila... sfa imho niebyl az taki zly... przynajmniej ladnie animowane walki momentami... poprzedni sf tez niebyl za ciekawy... fatal fury to poracha... ale szczyt to tekken the movie... to jest poprostu tak beznadziejne ze polecam to wszystkim zeby zobaczyli jak marne moze byc anime... jak sie koles naparzal z jakimis pseudodinozaurami to myslalem ze wymiekne... padaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc żywych trupów, 17 czy 18 cześć. I nic sie niezmieniło od pierwszego filmu z tej serji. Aż żal za dup... serce sciska ze amerykanie wydaja forse na taki badziew !!! Obraz was nie zawiedzie jezeli chciecie zobczyc setki rozjeżdzanych sortowanych i niewiadomo w jakie jeszcze sposób eleminowanych zombie to szczerze POLECAM !!! Zombiaki nasuwaja mi skojarzenia z kibicami Arki Gdyni ale to tylko taka mała dygresja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M'actep : Jak zdradzasz szczegóły fabuły to bądź łaskaw ostrzec o tym na początku tekstu.

 

Film może być i fajny, ale po tym jak zobaczyłem w jednym z trailerów walkę aliena z predatorem zwątpiłem. Scena gdzie predator, trzymając aliena za ogon, macha nim na lewo i prawo rozwalając przy tym jego głową kamienne ściany... to raczej nie dla mnie :D.

 

fakt tez oglądałem niedawno:/

ja tam wole zwykłego street fightera 91 i 2 :) ) - lepsza grafa no i ciekawsza historia

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio obejrzane: spider 2 i pojutrze. Oba to proamerykanska kiszka. W Pojutrze rozbawil mnie nagly spadek temp. czyli mistyczny promien smierci :) Emmerich lubi takie rzeczy chyba (vide dzien niepodleglosci).

 

Za to polecam do obejrzenia dwa koreanskie filmy, jednego rezysera: Sympathy for mr. vengance i Oldboy, naprawde moce historie o zemscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angielsko "nudny" Michael Caine, obrazy Christophera Doyle`a, autora zdjec do wielu filmow Won Kar Wai'a( In the mood for love ) i muzyka Craiga Armstronga = spokojny Amerykanin, historia wlasciwie banalna( znowu tlo historyczne, jakby wpisujace sie w rytm fabuly), ale polecam ze wzgledu na niesamowita atmosfere i barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to polecam do obejrzenia dwa koreanskie filmy, jednego rezysera: Sympathy for mr. vengance i Oldboy, naprawde moce historie o zemscie.

 

co do pierwszego to nie slyszalem ale z oldboyem same klopoty co sciagne to jakas zwalona wersja ... taa ponoc dobry

 

little ninja 99% anime na podstawie mordobic to kila... sfa imho niebyl az taki zly... przynajmniej ladnie animowane walki momentami... poprzedni sf tez niebyl za ciekawy... fatal fury to poracha... ale szczyt to tekken the movie... to jest poprostu tak beznadziejne ze polecam to wszystkim zeby zobaczyli jak marne moze byc anime... jak sie koles naparzal z jakimis pseudodinozaurami to myslalem ze wymiekne... padaka...

 

 

heheheheheheheheh podniosles mnie na duchu myslalem ze jako jedyny na swiecie widzialem tekkena heheh ... tak wiekszego syfu jeszcze nie widzialem

 

co do anime mam smaczek calkiem swierzy i polecam w 100%, takich djalogow jeszcze w anime nie spotkalem poprostu swietnie opowiedziana historja z rewelacyjnie wykreowanymi bohaterami, no i animacja (ale to nie film akcji heheh) chodzi o :"tokyo godfathers" 3 bezdomnych znajduje niemowle w smietniku i szuka matki to na starcie ;)...kto ma ochote zachecam

 

Polecam Jersey Girl, swietny komedio-dramat, dla fanow Kevin'a Smitha pozycja obowiazkowa.

 

Pozdrawiam

 

hmm oki nic o tym nie slyszalem ale do fanklubu jestem zapisany juz dawno heheh, trza sprawdzic dzx

 

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzial ktos heavy metal badz heavy metal 2000? oba filmy sa swietne... szczegolnie pierwszy heavy metal... muzyka kultowych kapel rockowo metalowych (black sabbath, judas priest, nazareth itd) i swietne akcje (rozwalil mnie tekst nacpanego ufoludka podchodzacego do ladowania "spooooooko oczy niewidza ale rece same pracuja"... niemusze mowic ze to niebylo miekkie ladowanie;)) ... polecam...

 

ps jeszcze btw anime na podstawie gier to widzieliscie sin the movie? tez niezly badziew... ale muzyke robila warszawska orkiestra symfoniczna i jest calkiem wpozadku...

 

ps2 ostatnio ogladalem chronicles of riddick "dark fury"... jest to dosc krotki film animowany ktorego akcja toczy sie pomiedzy pitch black a chronicles of riddick (tym co niedlugo wejdzie do kin)... calkiem sympatyczne... zadna rewelacja ale przyjemnie sie oglada...

 

ps3 no i jeszcze lobo pramilitary christmas special... ok 15 minutowy film (bynajmniej nie animowany!) ... chyba nie musze mowic kto jest glownym bohaterem... jak na produkcje amatorska naprawde fajnie... pozycja obowiazkowa dla wszystkich fanow wazniaka... (dawalem do tego linka bodajze w rzeczach interesujacych/zabawnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do havy metali obu to wlasciwie nic oprocz muzyki w nich nie bylo...blablabla kazdy mowi ze kultowy przy drugim nawet bisleya zatrudnili ...dla mnie jest do bani HM 2000 nawet nie obejzalem do konca , animacja i fabula do bani

 

sin tez widzialem ... okropienstwo ... film na szybkim przewijaniu, zreszta tak nierownego filmu juz dawno nie widzialem i nie chodzi bynajmniej o fabule ktora byla kijowa, poprostu rysowane fatalnie w "niektorych" momentach

 

a to 15 min to trza bedzie, ba a jak;)

 

jak powiedzialem tak sie stalo i jearsy girl ... zaliczona heh, no ale nic poza tym oprocz tego ze szybko rozlozyla nogi tak szybko podziekowalem za usluge...w skrocie nadal w pogoni za emi gora, a te iskrzace djalogi gdzies zostaly stlamszone przez kijowe "rysowanie"(rys char) postaci i naiwna pompatycznosc fabuly. jednym slowem ...zawiedziony(duzy + dla l.taylor)

 

I robot - film nie odkrywczy ale milo sie go ogladalo...takie preludjum do matrixa(albo filmowy jeden z odcinkow anmatrixa), warto wyskoczyc do kina i zrobic sobie brejka na ok 2h(ale jak ktos sie szykuje na klimat z blade runera to moze sobie podarowac, heh)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasing Amy owszem, the best, ale 'Dogma' zla przeciesz nie byla a 'Jay and Silent Bob Strike Back' potraktowane z odpowiednim przymruzeniem oka jest znosne, mi sie w kazdym razie podobala autoironia Smitha. W ogole to ninja ty mi te filmy anim i Jersey Girl to lepiej juz teraz zacznij wypalac:) bo ja niestety musze pozostac przy tym co mi serwuja polscy dystrybutorzy i nie siedze w swiecie nowosci dostepnych tylko przez wujki osiolki ciocie kazie:)

Polecam z ostatnio widzianych nienowosci - Magnolia - dostepna teraz ponoc w jakims kobiecym pisemku - film rewelacja i Road to Perdition - mnie zwalil z nog.

Z tego co w kinach to Eternal Sunshine of the Spotless Mind - niesamowity klimat, maksymalnie pokretnie opowiedziana bardzo prosta historia - swietny popis wszystkich aktorow, Carrey po raz wtory po Truman Show i Czlowieku z ksiezyca pokazal ze potrafi grac, Kate Winslet nie tylko zaplusowala po Tytaniku ale nawet ja polubilem a Kirsten Dunst jest o niebo sliczniejsza niz w Spidermanie, nawet 'Frodo' Wood nie zawalil zabardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jersey girl to juz zmazalem bo sie wkurzylem na bena afleka ze taka bide odstawil(zreszta nie przepadam za kolesiem), co do reszty dobrego stafu to sie wszystko da zalatwic ...ty wiesz jaka jest za to cena heheh i mozesz w niedlugim czasie bardzo ladnie sie odwdzieczyc:D

co do smisa to dogma chyba jest najslabsza, a dzej i cichy bob heh mam o nich nawet komiks

a to z karejem, nom trza bedzie tez looknac bo same dobre recenzje zbiera

 

ps nie mam wujka ani cioci, mam kuzyna AC'DC heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie znasz sie :D ...a co do AC'DC to trzeba umiec sie z nim obchodzic, oczywiscie po katolicku heh

 

ps o co chodzi z tym Mallrats bo nie wiem co/kto to?

ps2 aaa szczury z supermarketu ...prawie o nim zapomnialem hehe mi sie bardzo podobal nawet bardziej niz dzej i cichy bob...heh to sie uzupelniamy bigi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio choćby "Zgromadzenie" - świętny pomysł, jednak trochę zmarnowany, z czego wyszedł przeciętny horror; i "Requiem dla snu" chyba każdy zna ten film, dziwie się sobie, że dopiero nie dawno miałem okazję go obejrzeć chyba dwa czy trzy lata po premierze, ale film jest badzo dobry, chyba nie ma takiego drugiego filmu o uzależnieniach, nie będącego komedią. Polecam!

 

Byłbym zapomniał "Requiem" ma też cudowną muzykę, ahhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie tyczy jeszcze Smitha, to nie ma co sie rozwodzic o wyzszosci "Chasing Amy" nad "Jersey Girl" bo to zupelnie inne filmy.

Z tego co sie orientuje Smith zbieral niezle baty za "Dogme" (ze niby antyreligijna :/) i "Chasing Amy" (cos tam sie szczepily lesbijki, ale nie pamietam co :/), wiec sie chlopak wkurzyl i zrobil sobie komedie romantyczna z elementami dramatu, co by wszyscy byli zadowoleni :D. Ja go podziwial za to, ze jakiego tematu by sie nie chwycil to zawsze jest to kino na najwyzszym poziomie.

Aha mi sie podobaly wszytkie jego filmy jakie do tej pory widzialem. No i wstyd sie przyznac ale jeszcze nie mialem przyjemnosci obejrzec "Mallrat's" ;(

 

Co do Requiem to... tu nie ma co pisac, film genialny.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzalem sobie hellboya... bylem nastawiony dosc sceptycznie jakoze ostatnio obrodzilo w filmowe adaptacje komiksow ktore niebyly zabardzo udane... i tu zaskoczenie... film jest bardzo dobry... swietnie dobrany aktor grajacy glownego bohatera (o ile sie nie myle to ten sam typ ktory gral w alienie 4... taki z malpia morda.. pasuje jak ulal)... swietne teksty... nie nazbyt cukierkowo... ogolnie bardzo przyjemnie sie oglada... polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja go podziwial za to, ze jakiego tematu by sie nie chwycil to zawsze jest to kino na najwyzszym poziomie.

nie przesadzaj, bo chyba nie widziales kina wysokich lotow ... zreszta obacz sobie ta jarsey girl i morda ci opadnie z rozczarowania

 

co do hellboya to TYLKO glowny bohater daje rade reszta to kaszana

 

ostatnio wybralem sie do kina na krucjate borna, kurka fajny byl zreszta lubie dajmona...swietne kino akcji(tak samo jak jedyneczka) polecam

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj, bo chyba nie widziales kina wysokich lotow ... zreszta obacz sobie ta jarsey girl i morda ci opadnie z rozczarowania

 

Kilka postow wyzej napisalem ze ogladalem Jersey Girl i jakos mi sie ten film podobal. Dostalem to czego sie spodziewalem po zwiastnie

Wiadomo ze jezeli oczekiwales czegos na miare Pulp Fiction czy Requiem to mogl ci sie ten film nie podobac :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem ostatnio Ghost In The Shell 2 : Innocense....

i jestem totalnie zmieszany.....

film trwa raptem 30 min.. nie pada w nim zadne slowo mowione... muzyka to przerobiony o.s.t. z jedynki ale w nieco rzwawszym tempie...

jeden wileki looool.....

co to ma byc? moze to tylko trailer? (prosze powiedzcie ze to tylko taki dlugi trailer... pliiiiis)

 

p.s. wiadmosc z ostatniej chwili... to tylko trailer! ohhh...thanks gods!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze jezeli oczekiwales czegos na miare Pulp Fiction czy Requiem to mogl ci sie ten film nie podobac :D

Pozdrawiam

 

oczekiwalem kevina smitha z jego zywymi djalogami z jajem i przytupem a wszystko spojne i zwarte, watek milosny logiczny a nie infantylny heh ,bez bezsensownych przestojow, porwanej fabuly , banalnosci i zenujacego afleka a to wlasnie dostalem :/

 

nie zaliczam pulpfictjon czy requiem do kina ambitnego tak apropo(to sa poprostu dobre filmy)

 

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekiwalem kevina smitha z jego zywymi djalogami z jajem i przytupem a wszystko spojne i zwarte, watek milosny logiczny a nie infantylny heh ,bez bezsensownych przestojow, porwanej fabuly , banalnosci i zenujacego afleka a to wlasnie dostalem :/

 

nie zaliczam pulpfictjon czy requiem do kina ambitnego tak apropo(to sa poprostu dobre filmy)

 

poz

 

Coz widocznie mamy inne odczucia co do tego filmu :D peace.

A tak z ciekawosci zapytam, jakie tytuly uwazasz za ambitne?

 

Bylem wczoraj na "Krucjacie Bourna" - bardzo dobry film akcji, kto lubial jedynke na dwojce sie niezawiedzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, ROBOT - bardzo miły w odbiorze film. Jeśli ktoś się spodziewa jakiejś bardzo rozbudowanej treści to się raczej zawiedzie. Fabuła prosta, momentami przewidywalna, momentami zaskakująca. Efekty świetne (szczególnie scena z dwoma transporteami USR), Motion Capture trochę pewnie pomógł ;).

Muzyka Marco Beltrami`ego (twórca świetnego OST`a do Terminatora 3), klimatyczna momentami, czasem dynamiczna - również świetna.

Ogólnie film można opisać jako bardzo dobry film akcji, na który warto iść do kina jako miła przerwa i oderwanie się na chwilke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie mogę sie przekonać do obejrzenia I, robot. Słyszałem same pozytywne opinie, choć chyba przeważy trochę idiotyczne wrazenie jakie odebrałem po obejrzeniu reklamówki po francusku w jakiejś śmiesznej arabskiej telewizji w afryce ;)

 

CUBE - to jest obraz. Jeśli ktoś ma namiary na filmy w tym stylu (tylko błagam, nie żadne klony w stylu CUBE(X)...), niech poda.

 

aha, no i jeszcze Piekny Umysł... Niesamowicie przejmujący film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności