Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Mr. & Mrs. Smith - bomba kino akcji, świetnie zagrane. No, ale ta para (Jolie, Pitt) to po prostu świetni aktorzy, więc nie ma się co dziwić. Oboje są płatnymi zabójcami pracującymi w konkurencyjnych agencjach. Na co dzień są małżeństwem z 5 - 6 letnim stażem. Najciekawsze jest to, że ona myśli, iż on jest przedsiębiorca budowlanym, a on, że ona jest specem od kompów... i tak naprawdę nawzajem nie wiedzą o swoim prawdziwym zawodzie... Do czasu. :)

Film nie uruchamia zbyt wielu procesorów w mózgu. Na dobrą sprawę wystarczy karta graficzna i dobry wiatrak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kill a Mockingbird - dwoje dziecie wychowywanych przez ojca prawnika w czasach, gdy Murzynom w Ameryce nie żyło się dobrze. Bardzo dobre kino, ciekawa histria.

 

Once Upon a Time in America - trochę mi się dłużył, ale bez wątpienia wybitne kino gangerskie. Sergio Leone, czasy prohibicji i mafia, a wszystko uzupełnione wspaniałą muzyką Ennio Morricone.

Edytowane przez piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Racer - jakos bardzo nie chcialem ogladac tego filmu no ale sie przemoglem... i dobrze! Nie mowie ze film wybitny ale oglada sie go naprawde przyjemnie, duzo akcji, miescami naprawde nieze efekty, stylizacja troche przesadzona ale przynajmniej konsekwetna. Jak ktos szuka drugiego Matrixa to zle trafil, ale jak na rozrywkowy akcyjny film to calkiem calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hancock- byłem wczoraj, taki mocno średni, pare fajnych momentów, zwrotów akcji. pozatym nic specjalnego wychodzę z kina i nie specjalnie czuje się jakbym był na jakimś filmie,

 

Lock Stock and Two Smoking Barrels- hehehehe, bezbłędny film jak zresztą większość Guya Richiego. Polecam. Do tego dochodzi "Snatch" i "Revolver"(gorszy niż dwa poprzednie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - opropos Nanooka - przypomniał mi się Rabbit Proof Fence - tytułu polskiego nie pamiętam.. fabularyzowana opowieść na faktach, o aborygenach, ich sytuacji "nie tak dawno".. zajebiaszczy film.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze sie powtorze, kung fu panda i wall-e(!!) swietnie, takiej wizji przyszlosci jaka byla w wallym to nawet tworcy seksmisji by sie nie powstydzili. no i co najwazniejsze, obie bajki- niby cg i nowoczesna technologia, ale maja jakas taka niepowtarzalna dusze...

 

 

a hancock? przez pierwsza polowe sie jaralem, w sumie fajny pomysl na film, ale jak pod koniec zaczeli mieszac z fabula i dodawac jakies denne uwiklania historii, wszystko sie pokompliowalo i zrobilo sie nudno i malo wiarygodnie. Film bylby duzo lepszy, gdyby will smith po prostu sobie beztrosko latal i nieudolnie ratowal swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielska Robota - bardzo ciekawy i wciągający, tym bardziej, że na faktach. Polecam.

SinCity - Cudo, nie moge siędoczekac dwójki.

Parszywa 12 i Tylko dla Orłów - Fajne to stare kino wojenne. BTW Kiedy ostatnio w kinie był jakiś dobry film wojenny? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

 

pamiętacie taki film, był o tym jak społeczeństwo będzie stawało się z czasem coraz głupsze a poziom iq będzie malał. Chodziło o to że imbecyle się mnożą jak króliki a inteligenci mają po jednym dziecku zazwyczaj i takie tam wjazdy. Chodziło głównie o społeczeństwo amerykańskie, film sprzed jakichś 3 lat. Zapomniałem tytułu i za cholerę nie mogę tego wyszukać - pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka Robinsonów- Animacja Disney'a Sprzed chyba 1,5 roku...Mi się bardzo podobała. Myślę, że Fabuła dość ciekawa, Intersujace postacie...Fajy klimat, Pewne pomysłowe rozwiązania...Świetna Animacja Postaci...I Myslę Fantastyczny, Komiczny "CzArny charakter". Ogólnie Jestem na "+". Aż dziwne bo mam wrażenie, że Film przeszedł troche bez wiekszego echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Street Kings - wciąga! Naprawdę zakręcona historyjka, która z początku wydawała się banalna. Duży plus za "Disco" ;) Generalnie to tak między 8,5 a 9. Muszę chyba przeskalować sobie nieco algorytm oceniania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek the Third - wpadł mi wczoraj w ręce przez przypadek. Przez pierwsze 10 min. czkałem, że może się coś ciekawego zacznie dziać, resztę oglądałem tylko dlatego, iż nie lubię zaczętych filmów przerywać. Chyba najgorszy film jaki w życiu widziałem. Już nawet Tarrantino lepsze filmy robi. Takiej dawki żenady, kiczu i szmiry nie miałem okazji jeszcze napotkać. Odradzam wszystkim.

 

Ten film jest po prostu niesmaczny i żenujący, do tego pozbawiony jakiejkolwiek sensownej fabuły, a zapożyczenia z poprzednich wersji potwierdzają, że twórcy nie mieli pomysłu na realizację. Z pewnością nie jest dla dzieci. Dla dorosłych też raczej zbyt idiotyczny.

 

Rozpisałem się dużo, bo mi się w głowie nie mieści, że ktoś nie ma krzty honoru, by takie filmy wypuszczać... ;)

 

 

Powinna powstać przy ONZ organizacja militarna tropiąca i eliminująca reżyserów i producentów, którzy takie filmy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

 

pamiętacie taki film, był o tym jak społeczeństwo będzie stawało się z czasem coraz głupsze a poziom iq będzie malał. Chodziło o to że imbecyle się mnożą jak króliki a inteligenci mają po jednym dziecku zazwyczaj i takie tam wjazdy. Chodziło głównie o społeczeństwo amerykańskie, film sprzed jakichś 3 lat. Zapomniałem tytułu i za cholerę nie mogę tego wyszukać - pomoże ktoś?

 

Polecam również "Henry Bergeron" (chyba tak, właśnie) - na podstawie powieści Kurta Vonneguta.

_______________________

wczoraj oglądałem Ratatouille - charakerystyczne cechy postaci - fajne, fabuła - mniej fajne, Rozwalił mnie moment Flashback'a kiedy krytyk próbuje potrawy..."wwzzziioooo"... no i momenty kiedy nasz kucharz jest sterowany przez szczurka (który niewiedzieć czemu jest niebieski) i kiedy kucharz jest pijany...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczny rycerz - wyśmienite kino akcji, mnie ten film wgniótł w fotel! z pełną odpowiedzialnością (miedzy innymi za swietna za kreacje Jokera) 9/10

hancock - niezły aczkolwiek po Willu spodziewałem sie zdecydowanie więcej 6/10

mumia 3 - dla mnie pomieszanie jeti chodzących waz i smoków i beznadziejnej gry aktorskiej 2/10

seks w wielkim mieście - film z serii trzeba było pójść ale nie z własnej inicjatywy..

i na deser polecam serial Californiacation z Duchovnym po 2 odcinkach jak sie człowiek przełamie ze Mulder nie szuka ufo naprawdę wciąga, niestety tylko 12 odcinków

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przebaczenia - naprawdę świetna gra Clinta Eastwooda, zresztą nie ma się co dziwić, Clint to prawdziwa gwiazda na najwyższym poziomie. Co można powiedzieć również o Morganie Freemanie. Świetny film oparty wyłącznie na scenariuszu, a nie trickach i efektach specjalnych. Naprawdę świetna fabuła i trudno dostrzec coś co by tam nie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny rycerz właśnie mam na świeżo: bomba.

Bardzo bałem się gry Jokera, ale okazało się, że niepotrzebnie: nie dość, że zero naśladownictwa gry Nicholsona, to wręcz udało się stworzyć w pełni zwariowanego, strasznego Jokera o zupełnie nowej jakości, nie ustępującej Nicholsonowi.

Scena z Jokerem idącym ulicą i bawiącym się detonatorem - dla mnie wręcz kultowa.

Baaaardzo polecam. Oczywiście nie obyło się bez patetyzmu, ale to jest wpisane w kino amerykańskie wręcz defaultowo...

 

Mumia 3. Efekty bomba. I co z tego, ze przewidywalne? Czy ktoś to ogląda szukając zaskoczenia, że a nuż to mumia wygra i utłucze Brandona Frasera???

 

WallE: Przesympatyczny film. Koniecznie. Na dobre, miłe sny, nabranie optymizmu i poprawę humoru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "uczeń" przerósł mistrza. Nowy Joker jest niesamowity. Po całym tym zamieszaniu ze śmiercią aktora byłem dość sceptycznie nastawiony do tej roli. Poza tym koleś grał w tym filmie o homoseksualnych kowbojach i był Australijczykiem! No co dobrego może przyjść z Australii? ;)

A tu ogromna niespodzianka.

I batman jakiś taki doroślejszy, mroczniejszy.

Poprzedni batman średnio mi się podobał. Próba zrobienia Gotham na Burton'owską modłę imo zakończona niepowodzeniem. Fabuła taka sobie. Teraz Gotham to po prostu Chicago (chyba...) i w niczym to nie przeszkadza.

 

Wall-e - To co Shogun... ;)

 

Kung-Fu Panda - Jakiś dramat, a nie bajka... Jedyny powód usprawiedliwiający powstanie tego filmu jaki przychodzi mi do głowy, to pocieszenie otyłej amerykańskiej młodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo polecam. Oczywiście nie obyło się bez patetyzmu, ale to jest wpisane w kino amerykańskie wręcz defaultowo...

 

hehe tutaj nie tylko mamy patetyzm filmu amerykańskiego. sama postać batmana, każda ekranizacja, początkowo serial animowany jak i sam komiks zawsze zalatywały patetyzmem. taki hero po prostu ;]

 

dzisiaj sie wybieram wiec wieczorem napisze cos wiecej.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? :D Przecież wszyscy już wiedzą, że jest dobrze :D

Mnie też film bardzo się podobał, nie zawiodłem się ani trochę. Joker zagrany dobrze, w końcu Ledger był dobrym aktorem. Wstrzymałbym się jednak z porównywaniem tej postaci w wykonaniu Ledgera i Nicholsona. Pierwszy Batman był nieco karykaturalny, gorteskowy. Komediant-Joker, jakiego wykreował Nicholson, świetnie do niego pasował. Mroczny Rycerz jest natomiast... mroczny, dlatego świr-Joker, zagrany przez Ledgera pasuje tu lepiej. Gdyby zamienić te postacie w filmach byłoby trochę żałośnie, a tak jest cudnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film o pszczołach - hm latają i bzykają wole takie filmy w wersji + 18 jakieś 3/10

Breach - solidne kino szpiegowskie ale nie zaskakuje (no ale historii sie nie da zmienić) 6/10

FlightOfPhoenix - dr house chodzi po pustyni spawa samolot i marudzi niegroźny przyjemny film z 5/10

Mokra robota - polak alkoholi zabójca ale przynajmniej na koniec pokazuje Irlandczykom kto rządzi 4/10

Chłopaki też płaczą-familijne kino na którym można sie bawić i porzucać popcornem. Az do sceny kiedy pojawia sie recepcjonistka :) a jak wchodzi na górę .. uroda i ciało tej pani 10/10 film 6/10

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skazani na Shawshank - Bardzo dobry film, świetnie przedstawiający życie w więzieniu. Gorąco polecam wszystkim fanom filmów opartych głównie na scenariuszu :)

 

A pozostale filmy to na czym sa oparte? :D

 

Chyba chodzilo Ci 'oparty na prozie Kinga'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności