Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

dobre dobre hehe, podoba mi się pomysł z waginą pomiędzy dwoma odbytami zamiast nosa choć coprawda troche rozorane są lolaf6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie chlopaki :)

 

co do fronta sam sie zdziwilem, ktos mi zrobil mega niespodzianke i chcialem podziekowac, ale uwazam ze troche dostalem go na wysrost.

 

Black Mamba dzieki :) nie nie dalem sobie fronta nigdy tego nie zrobilem i nie zrobie, od nowego laja nie mam dostepu do panelu adm :)

 

dzieki wielkie chlopaki za komentarze :)

 

next dude :

 

1_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, aczkolwiek ciezko to oceniac ;), ciekawi mnie dlaczego ten miesien zaraz pod koscia policzkowa tak ucinasz zamiat pociagnac go dalej w dol, w poprzednim modelu tez tak masz:), no i nos ma troche plaski, ale to wiesz takie tylko drobne szczegoly, napisz ile zajmuje ci czasu zrobienie takiego modelu ? i czy bedziesz cos wrzucal z wingsa czy glownie z brush ?

 

a no i Gratulacje fronta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki :)

 

Nielocie, wlasnie po to otowrzylem ten watek staram sie teraz bardziej skupic na dizajnie niz na samym modelowaniu, dlatego dzieki wielkie za szczerosc :) mialem tego modelu nie wrzucac gdyz mi sie rowniez dosc srednio podoba, ale z checia wyslucham krytyki i pomocnych rad :) a i wracajac do dizajnu bardzo mi tu pomaga krytyka Morbid mowiac "klicek dizajnowo jest zle i nieciekawie nie ma charakteru, ale sam modeling fajny" hehe ;)

 

Adku hehe jak to ujac, nie wiem czemu, staram sie zrobic cos innego, a przy okazji podszkolic sie w modelowaniu i przygotowac sie do stworzenia nowego portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli też mam być szczery..pierwszy ujdzie za te dziurki w nosie (wyjątkowo obleśne), fajne oczy i ich okolice, fajne usta, ale reszta "taka o po prostu" jakbyś na siłę już robił. Te dwa bąble pod oczami też takie dziwne jakieś. Coloring fajny za to.

 

Drugi tragiczny przez te policzki, bródkę lepiej byś zrobił jakbyś bez kitu go nie pokazywał:p

Trzymaj pan fason!:D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirian rozumiem Cie, kilka lat temu wkurzalem sie tak samo nie mogac sie przebic, tak wiec pelen lajcik i rob co masz robic bedzie dobrze :) we wczesniejszym poscie napisalem co mysle o tym froncie :) to co tu robie to jest freestyle i pewnie inne beda Ci sie bardziej podobac, nie mam zamiaru chyba konczyc wiekszosci rzeczy ktore tu wrzuce :) ot po prostu taki szkicownik.

 

dzieki chlopaki za pomocne rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala, Tano - nie nie ma tu nawet mapowania, przerzucam model do maxa robie jakis szader i 2 rendery z sss, potem wrzucam do photoshopa na pierwszej warstwie daje model zwykly na 2gi z sss, potem dorzucam juz tylko kolejne warstwy i domalowuje kolory recznie z roznymi trybami mieszania ;) na koniec splaszczam zabawa kolorem + ostateczne podmalowki na pedzlach z trybami mieszania ot caly photoshoprendru 2.0 ;)

 

mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności