Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema Klicek dawno sie nieujawniales artystycznie na forum :P. Pierwsze "cos" nic dodac nic ujac tylko Jarasowa sztachete przyloic w pysk :). Drugie "cos" jak zobaczylem skojarzylo mi sie z postacia ta taka wodna z hellboy'a? jak pomylilem filmy wybaczcie tyle tego ustroistwa sie narobilo ze ciezko spamiętac. Pozdro i czekamy na kolejne :D

Znajac Klicka leje na tego fronta ,wqoncu nie tobylo idea watku... jakby kto dawal za to nagrode J"N"obla to mozna by moczyc majtki. Dajcie spokoj niema co pocic krocza! :]

Piekny ale zrob jakas lale albo psa :D

 

Nie no nie zadny czlek czy zwierze zrob polaczenie rury z jeżem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wizualnie jest duzo lepszy od poprzedniego, na pierwszy rzut oka w sumie nie ma sie do czego przyczepic ale sprobuje cos napisac ;), luki brwiowe wraz z nasada nosa wydaje sie jakby proste, a powinny byc lekko zakrzywione do tylu, dalej mi troche niepasuje ten miesien nad nosem, chyba idzie za bardzo do tylu, moze gdybys go pociagnal mocniej do dolu bylo by lepiej, jesli chodzi o kosc policzkowa to tam sobie pociagnales taki jakby miesien w kierunku nosa podczas gdy w sumie ten miesien ponizej powinien tworzyc ten ksztalt i tam przechodzic zaraz pod koscia policzkowa, co wcale nie znaczy ze to co zrobiles wyglada jakos zle, wyglada dobrze tylko zdaje sie ze troche nieporawnie anatomicznie to zrobiles

 

pod koscia policzkowa masz tez dosc duze wglebienie a potem jescze nizej taka lekka wypuklosc, ja bym to troche wyrownal, ale to twoj model wiec moze tak mialo byc :)

 

no i ostatnia rzecz chyba to to ze na calej twarzy masz bardzo mocno zarysowane miesnie, i to wszystko jest takie fajnie masywne, a szyje zrobiles taka jakby za delikatna w stosunku do twarzy

 

to wszystko nie zmienia jednak faktu ze cala glowka wyglada bardzo fajnie

bardzo fajnie wyszly ci okolice oczu i usta, nos zreszta tez jest fajny, co do uszu to mi w sumie nie przeszkadzaja takie jakie sa, bardzo mi sie podobaja w tej twarzy tak wyraziste miesnie, przez co calosc nabiera sporo charakteru

 

mam nadzieje ze cos pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tej dyskusji z frontem:) jak jest miejsce do prace klicka od samego poczatku mozna w ciemno dawać, przywyczail nas do swojego finalnego poziomu wiec nie am co sie martwić:)

 

a praca... to z pierwszego posta imo najfajniejsze;p ale ja tam czekam na wiecej, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Yo! Technicznie jak zwykle świetna praca, ale koncepcyjnie leży, brakuje widać pomysłu, a może po prostu tak miało być...

P.S. Z tego co widzę po postach to każdy i tak wie najlepiej jak powinna ta praca wyglądać, więc chyba bym olał te wszystkie komentarze, łącznie z moim. Trzeba po prostu robić swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że zaczyna brakować pomysłu ;/ kiepskie moim zdaniem, ja bym przysiadł trochę pomyślał nad postacią, a nie walił co mi do głowy przyjdzie, to, że masz talent i umiesz robić to jedno, wymyślenie fajnej (dziwnej) postaci to drugie, takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że zaczyna brakować pomysłu ;/ kiepskie moim zdaniem, ja bym przysiadł trochę pomyślał nad postacią, a nie walił co mi do głowy przyjdzie, to, że masz talent i umiesz robić to jedno, wymyślenie fajnej (dziwnej) postaci to drugie, takie moje zdanie

 

ale tu wlasnie chodzi o to zeby walic co Ci do glowy przyjdzie ;) przynajmniej ja do tego tak podchodze, wydaje mi sie ze z czasem naucze sie bardziej dokladniej przelewac pomysly, ktorych mozesz mi wierzyc nie brakuje w mojej glowie i chyba szybko nie zabraknie ;)

 

dzieki za komentarze, myslalem ze sie zbulwersujecie i zaczniecie mnie wyzywac, no trudno nie udalo sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności