Skocz do zawartości

Wiz: exter/inter


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ło ło ło, niezły detal! Ja bym jedynie te badyle z pierwszego planu nie robił w 3D tylko wkleił jakieś naturalniejsze w PS, ale to już szczegół, całą pracka powala. Pokazałeś klasę zarówno w exterior jak i interior, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym jak polak do araba w pólnocnej części sachary...aleście plażę odpie*** :) Pracka spoko, architektura tez, choc wnetrze mnie najbardziej urzeka. W exteriorze brakuje mi gornego zbiegu perspektywicznego, chyba ze cala bryla ma taki kąt ze to nieweluje. Gratulacje poprzez libacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinero –dziękować

Siwy –dziękować

Junior – ach przeceniasz mnie, ale się nie obrażę jak cos uszczypnę:)

Jacekdrze – na pewno się przyda..

Swrsc – wiem dałem z tym dupy, ale nie miałem już siły.. Ciesze się ze przypadła ci do gustu:)

Marek G - dzięki.

Pressenter – widzisz same światła??? W sensie przepalone czy co…? Bo nie kumam..:) Rendering ok. 1,5 tygodnia., Docelowe rozmiary to 2800/2000 inter. Exter 4800/3000 jakoś tak.. Sprzęt nic nad zwyczajnego,stara rakieta quad/8g te same chyba patrioty, co masz siebie...Przewidywana modernizacja czeka:)

Falcom – dziękować dziękować:), ale chyba nie tym razem.. Hehe.

Ra-dziękować, cieszę się ze wnętrze się przyjęło, bo to jest część pracy gdzie niczego nie dotwarzałem, tylko jak by można powiedzeń za aranżowałem hipotetycznie

Black mamba, – co robią w nocy ludzie w pracy.. Albo sex uprawiają, szukaj miłości w sieci, albo praca to ich dom:) generalnie ameryki nie odkryłem.. Innym razem.

Zbychowaty – dziękować dziękować.

Morphe – przysadzeniu mogę ci pomóc wiec luz…nie jesteś sam;)

Sflogic – dzięki

P3ter - no tak czasem bywa heeh:)

Kimmi – dzięki

Gramiyoe – dzięki, trzeba był wystartować..:) Miło się dłubało.

Neiraa – dzięki..

Dzięki wszystkim jeszcze raz.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinero –dziękować

Pressenter – widzisz same światła??? W sensie przepalone czy co…? Bo nie kumam..:) Rendering ok. 1,5 tygodnia., Docelowe rozmiary to 2800/2000 inter. Exter 4800/3000 jakoś tak.. Sprzęt nic nad zwyczajnego,stara rakieta quad/8g te same chyba patrioty, co masz siebie...Przewidywana modernizacja czeka:)

 

Nie, nie, chodziło mi, że tyle tam tych źródeł światła, w ciul długo to się liczyć musiało. A jeszcze tak zapytam: modernizacja na co, bo ja mam tego quada i w sumie to już tylko widzę rozbudowę w kierunku większej ilości proców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyższy budynek, wygląda jak plane z wyciętymi otworami, pewnie taka perspektywa ;) Widoki z okien monotonne, na każdej kondygnacji (prawie) to samo. Nocna scena najbardziej mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyższy budynek, wygląda jak plane z wyciętymi otworami, pewnie taka perspektywa ;) Widoki z okien monotonne, na każdej kondygnacji (prawie) to samo. Nocna scena najbardziej mi się podoba

 

 

Hehehe montowane…? Wiesz chciałbym tak montować oszczędziłoby mi kupę czasu:), perspektywa perspektywą, ale grubość jest widoczna ściany większej rozdziałce to widać zresztą i na miniaturkach detali, a powtarzalność obiektów owszem jest, nie widziałem potrzeby by każde piętro robić całkiem inaczej.. To tylko zapychacz a głównym celem jest pokazanie arch. A nie tego ze każde biuro jest inaczej wyposażone:) pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe faktycznie, ze zrozumieniem jest ok., gorzej jak już ze wzrokiem. Monotonia przy takim obiekcie, hm.. Trudno by nie było monotonia przyjęty jakiś moduł i tyle jak to w biurach., Ale jak masz ciekawy przykład podobnego obiektu takiej skali, to chętnie popatrzę na nie monotonne wyposażenie biur.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs był chyba ustawiony. Wygrały kaszaloty, które do pięt ww. pracy nie dorastały. Szkoda.

 

Nie zgadzam się, że nie dorastały... wyróżnienie Łukasza Iwana dorastało... a może nawet więcej :P (oczywiście w exteriorach) Ale fakt faktem, że te 2 prace poziomem górowały nad resztą... i jak na wysokość nagród to prac też wpłynęło niewiele (12).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem obiektywny, bo sam brałem udział, ale po tym co da się zobaczyć na bryle, to to są jakieś jaja:/

Praca archa jest zdecydowanie lepsza od zwycięskiej. Natomiast pierwsze wyróżnienie wydaje sie być bardzo ciekawe, chętnie zobaczył bym to w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs był chyba ustawiony. Wygrały kaszaloty, które do pięt ww. pracy nie dorastały. Szkoda.

 

 

po co od razu sie tak gotowac. stylistyka serii archexteriors nie dla wszystkich musi byc definicją wizki architektonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie! ale trzeba pomyśleć do czego jest wizka.

 

Arch wykonał wizke na którą patrze i od razu myśle sobie że fajny budynek, fajnie by było w nim być/ pracować czy załatwiać interesy. Widze życie na tej wizualizacji.

 

Na pracy która wygrała nie widze tego czego szukam w wizkach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mamba-> A może nie takie były założenia konkursu. To że tobie się podoba nie znaczy że będzie się podobać Pani z prof. nzw. dr hab. arch.

 

Zresztą chyba nie od kozery ma tyle tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom napracowałeś się i My to wiemy, mi te prace się również nie podobają, sam nie startowalem bo myslalem ze z czasem sie nie wyrobie, ale jak widze co wygralo, to bym ze 2 wersje machnoł..;]

 

A może gdzieś to zgłosić żeby arch515 tez nagrode przyznali...przynajmniej na dodatkowe wyróżnienie zasługuje...

 

Ten konkurs to jak Eurowizja....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dyskusja hehehe, konkurs na pewno nie był ustawiony, prace.. Jak prace są wygrani i przegrani to nasz wzmacnia bądź pogrąża, wyróżnienie jedno naprawdę super,widok dzienny. Prawda jest tak ze podszedłem do tego konkurs od dupy strony,czyli komercyjny,zrobiłem kolorowa developerke i duża ilości detalu w celu pokazania ze coś tam czaję i mam jakiś tam warsztat, bo tego ponoć chcieli, tak na to wskazywało, co pisali. A okazało się, że chcieli idei, dla czegoś, co jest itp.. w końcu to prof. Itp., więc nie dyskutuje, chodzą komeraże na tym forum http://www.bryla.pl/bryla/1,85298,52...op=1#skomentuj są ciekawe ( są tam ludzie, co v-rey uczą się w godzinę) hehe, nie znają mnie a już Piszą ze nie myślę i generalnie 3d to każdy matołek ogarnia ..Tak czy tak uważam ze odniosłem spory sukces:) a co tam, praca wywołała dyskusje a to może mieć różne echo w przyszłości, wiedza nie poszła w zapomnienie, przyjęła się dobrze na naszym forum a to jest dla mnie na dzień dzisiejszy ważniejsze niż ocena profesorów, nawet gwiazdki dostałem heehhe, czego więcej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracki masz naprawdę dobre... w sumie to się teraz cieszę że zabrakło mi czasu na ten konkurs bo zrobiłbym dokładnie tak jak ty - ładną, designerska wizkę a tu jak widać chodziło o .... sam nie wiem o co...

 

ciekawi mnie tylko co z "kryteriami" jakie podali na stronie, gdzie między innymi wymieniony był modeling...wygrana praca była modelowana chyba w 4 godziny...a to biuro nie rozumie słowa "wizualizacja" bo to na pewno nie był konkurs na wizualizację projektu...

 

wygrał gniot - bo był "artystyczny", a chyba organizatorzy zapomnieli że może i architekt jest artystą, ale projekt jest już techniczny i wizualizacja ma być jego odwzorowaniem a nie wizją kolejnego artysty..

 

ciekawe co by było gdyby jeszcze budowlaniec był artystą....

Edytowane przez laci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie tylko co z "kryteriami" jakie podali na stronie, gdzie między innymi wymieniony był modeling...wygrana praca była modelowana chyba w 4 godziny...a to biuro nie rozumie słowa "wizualizacja" bo to na pewno nie był konkurs na wizualizację projektu...

 

wygrał gniot - bo był "artystyczny", a chyba organizatorzy zapomnieli że może i architekt jest artystą, ale projekt jest już techniczny i wizualizacja ma być jego odwzorowaniem a nie wizją kolejnego artysty..

 

ciekawe co by było gdyby jeszcze budowlaniec był artystą....

 

Nie wygrał gniot, bo był artystyczny. Pojawiły się zdjęcia z wystawy pokonkursowej i były prace ręcznie malowane np. Były też bardziej artystyczne (chociaż stopniowanie artyzmu i zarazem przypisywanie mu znamion gniota jest równie głupie,co nazywanie renderu pustym, bezdusznym obrazkiem). Nagrodzonej pracy nie polubiłem, ale nie generalizowałbym. Natomiast biuro K. robi rendery realistyczne, a zarazem cukierkowe, więc rozumią co znaczy słowo "wizualizacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czytam i faktycznie już myślałem że tylko mi nie odpowiada perspektywa. Uff drugi budynek PŁASKI jak stolnica, jakiś taki wyciągnięty ni w pięć ni w dzieśięć a pierwszy plan krótki i normalny. Jakaś akomodacja, kamelonizacja (jedno oko tak drugie siak - gabu !?)... ale ale wszedłem na stronę konkursu i od razu wiadomo co autor miał na myśli w danym utworze :) Jakbyś mógł to wrzuć to z tej stronki w fajnej rozdziałce. To nocne. Lepiej oddaje charakter, ten szeroki plan - Pane to je kapitalne! Na marginesie, osobiście twoja praca bardziej mi się podoba od pracy która zdobyła 1 miejsce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygrał gniot, bo był artystyczny. Pojawiły się zdjęcia z wystawy pokonkursowej i były prace ręcznie malowane np. Były też bardziej artystyczne (chociaż stopniowanie artyzmu i zarazem przypisywanie mu znamion gniota jest równie głupie,co nazywanie renderu pustym, bezdusznym obrazkiem). Nagrodzonej pracy nie polubiłem, ale nie generalizowałbym. Natomiast biuro K. robi rendery realistyczne, a zarazem cukierkowe, więc rozumią co znaczy słowo "wizualizacja".

 

Większość z nas na tym forum potrafiłaby zrobić pracę na poziomie tej wygranej w 3-4 godziny. Dlatego dziwi mnie że wygrało coś co nie wymagało za dużo wysiłku. Ręcznie robione miały przynajmniej swój klimat i niepowtarzalny styl. Biuro K. nie ma takich zachwycających wizek, bo widziałem ich prace. Zdziwiło mnie po prostu, że konkurs na wizualizację okazał sie nie być konkursem na nią...

 

podane przez organizatorów kryteria oceny:

-Jakość i inwencja modelowania 3D (dla prac w technice komputerowej)

-Zaawansowanie techniczne (estetyczne) wykonanej grafiki

-Jakość estetyki pracy (klasa dzieła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie mówcie że większość potrafiłaby zrobić pracę na poziomie tej która wygrała w 3-4h bo to nie jest absolutnie prawda. po 1 - trzeba troszkę nad pomysłem posiedzieć, po 2 - realizacja też nie jest krótka. wielu ludzi tak jak napisał arch uważa, że 3d to każdy raz dwa potrafi ogarnąć. i wykonanie takiej pracy to tylko pyk pyk jakieś tam parę prostych ustawień i ma się taki obrazek.

 

btw. bez urazy skoro tak szybko udałoby sie ją zrobić to czemu tego nie zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności