Skocz do zawartości

[SSAT] Spadaaamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JmTm00 dobrze mowi, pionowy kadr bedzie lepszy, szeroki obiektyw - byc moze. Flipnij obrazek poziomo, mysle ze bedzie lepiej. Sproboj bardziej pochylic tvlota w dol. Moze w gorze jakas chmura z dziura w srodku a przez nia ciagnie sie dym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem tatą :) O 6.10 urodziła się córeczka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - książkę by można napisać :) Trzeba samemu przeżyć bo słowami wyrazić się nie da :)

 

Tak czy siak, mały update - zaczątek modelu.

 

tvmodelingwipsmallle7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) słodki bobas ;) i fajnego żółwika ma na czapce ;)

 

Co do modelu to wyobrażałem sobie to trochę inaczej :) myślałem że wszystko będzie takie masywne i bez szczegółów jak na szkicu :) miało to swój fajny klimat :) ... ale ten model też mi się podoba :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde super bobas i zaczątki modelu , czekam na więcej i tu już chodzi o model :D hehe ...

Pozdrawiam ciebie i twoją rodzinę

Wasze zdrowie :]

Kiedyś do was wpadnę na kawę bo jak rozumiem jesteście z Poznania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, mały update - zaczątek modelu.

 

tvmodelingwipsmallle7.jpg

 

Może zamiast silnika ze śmigłem (kto coś takiego ma w domu?) wmontować kawałek kosiarki z ostrzami ?

Jak kineskop pękł do może wleciała w niego jakaś bajkowa latająca postać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie taki jest plan :) od samego początku tkai był.. ale modeling deski do prasowania jeszcze nawet się nie zaczął :) zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie :) dzięki za wszelkie sugestie i za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się... ;) mój koncepto - moje miksery - nie oddam! :D

 

Mała burza mózgów nad konceptem - kilka nowych pomysłów wpadło - wklejam jako ciekawostkę raczej niż jako jakiś postęp prac ;)

 

konceptpaintoverbakov6.jpg

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszedł pilocik ;)

fajnie że pokazałeś WIP z powstania pilota, ja właściwie od niedawna prawie wszystko tak blokuje zanim zacznę coś robić i to bardzo ułatwia pracę, wcześniej od razu zaczynałem modelować i to nie był najlepszy pomysł:/

mi się już nie przyda ale może młodzi się nauczą :D

 

i gratuluje córeczki! btw :D

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche pozno, ale

Wydaje mi sie ze zamiast klasycznego silnika fajniej by wygladaly 2 silniki typu odkurzacz pod skrzydlami, w kartoonowym stylu, takie stare rurowe odkurzacze mozna by nawet lekko je przecharakteryzowac: ]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na razie zwykły box :) niepotrzebnie koncentrujesz się na "modelach", które nie były jeszcze modelowane :) Ale widocznie one wzbudzają najwięcej wątpliwości - nic dziwnego. Cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości :) Będzie więcej - pokażę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam właśnie na nowo system.. padł mi twardy dysk w zeszłym tygodniu. Bywa :) No ale już prawie wszystko ustawione, więc niebawem kolejne apdejty :D

Specjalnie dla Muminka - słusznie masz wątpliwości - takich mikserów nie ma, ale załączam foto na którym się luźno oparłem.

 

No i wspomniany wyżej mini update...

Zmienione dupsko latającej machiny, zmienione łopatki mikserów, odpadający fragment poszycia ze skrzydła, kilka kabli przy silniku doszło - bztety - będzie jeszcze więcej bzdetów :D

 

tvmodelingwip4smallxt6.jpg

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze warto by bylo te wiatraczki od mikserow wysunac troche do przodu przed ta deske, bo poki co to mam troche takie wrazenie jakby one mialy tam zaraz o cos zawadzic, pozatym to jest super, widac ze z kazdym up em model nabiera charakteru, jak mozesz wrzuc tez siatke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności