Jump to content

Recommended Posts

Postaram się tak kadr ustawić, aby dobrze TV wyeksponować... wyjdzie w praniu. Dzięki za cenną uwagę - też o tym myślałem, żeby go nie zgubić.

Nie no koncept tv-lota wyczesany , gdybym tak ja umiał chociaż troszkę rysować to było by o wiele łatwiej w 3d :) , a tak to nic na papier nie umiem przelać :( ... Czekam na modele ;] Pozdro

Pierwszy szkic 3d - szukam odpowiedniego kadru i ogólnego nastroju obrazka.

szkichu8.jpg

nie ucinaj tak samolotu Kris. więcej przestrzeni po prawej - pokaż całe skrzydło :)

Zastanowię się jeszcze czy nawet mocniej nie uciąć ;) zrobię kilka kadrów i wysłucham opinii.

Proponuję pionową orientację kadru i jakiś mega szeroki obiektyw, ta póki co za spokojna

JmTm00 dobrze mowi, pionowy kadr bedzie lepszy, szeroki obiektyw - byc moze. Flipnij obrazek poziomo, mysle ze bedzie lepiej. Sproboj bardziej pochylic tvlota w dol. Moze w gorze jakas chmura z dziura w srodku a przez nia ciagnie sie dym?

Jest weekend to i czas na jakiś teścik się znajdzie :) dzięki za Ciekawe sugestie chłopaki

Kadr chyba ciut za bardzo od góry, ale ja się nie znam... :)

patry Kris pewnie chciał pokazać chmurkę i dziurę w niej :)

Jak dla mnie to ciut za bardzo przechylony ten samolot.

Wogole nie widac ze on spada. Zrob koncept w 3d z kilkoma boxami, bedzie ci latwiej.

"lecę z tym dalej" a nie spadasz? :P

a co do tematu to dużo gadasz mało robisz ;P nawet fajne tylko to trochę podrasuj i będzie gitara

HAHA :D Pełna mobilizacja widzę :) Chciałoby się zobaczyć więcej co? Nie ma - nic nie pokażę ;)

Wczoraj zostałem tatą :) O 6.10 urodziła się córeczka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - książkę by można napisać :) Trzeba samemu przeżyć bo słowami wyrazić się nie da :)

Tak czy siak, mały update - zaczątek modelu.

tvmodelingwipsmallle7.jpg

hehe, gratsy Krisu :) kiedy oblewamy :D

a modelik pierwsza klasa, rób szybko bo potem nie będziesz mieć czasu na zajmowanie się modelem tylko co innego będzie Ci łazić po głowie :)

Pozdrawiam

modelik się na razie rozgrzewa :) jeszcze sporo przede mną... ale idzie sprawnie więc luz

Teraz mały off-topic ;) Zdjęcie córeczki :D

sabinkasmallhn4.jpg

Pozdrawiamy całe forum max3d :D

Gratulacje :) słodki bobas ;) i fajnego żółwika ma na czapce ;)

Co do modelu to wyobrażałem sobie to trochę inaczej :) myślałem że wszystko będzie takie masywne i bez szczegółów jak na szkicu :) miało to swój fajny klimat :) ... ale ten model też mi się podoba :) powodzenia!

Wszystko będzie miało sporo detalu a jednocześnie jakąś lekkość wynikającą z oświetlenia i shaderów - taki jest plan ;)

Kurde super bobas i zaczątki modelu , czekam na więcej i tu już chodzi o model :D hehe ...

Pozdrawiam ciebie i twoją rodzinę

Wasze zdrowie :]

Kiedyś do was wpadnę na kawę bo jak rozumiem jesteście z Poznania ;]

No to super bobaska się dorobiłeś to teraz dorób się super pracki :D Gratulacje z okazji ostania ojcem :) ja też mam zostać ojcem, ale chrzestnym ;) :D

podobna do Tatusia ;) Gratulacje ! Bardzo fajny model ! faworyt w tej bitwie :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy