Skocz do zawartości

Scena 3D: Zbrodnia i kara


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Nie chce mi się już tego maziać dłużej, to w końcu raczej koncept,

więc wrzucam, żeby temat zaklepać..

 

OPIS: Po prostu, to co widać:

f297ace4473979c5.jpg

 

A tu taki mały step-by-step:

6cb396ac4e0df6ce.jpg

 

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim startującym!

L.

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no ja tylko informuje, ale nie wiem czy autor tamtej pracy nie zmienił koncepcji. Mimo to ja już prawie znam wyniki bitwy :D

--------------

Czołówka: HK, Nielot, Kris_R, Levus, Mateusz S, Fikołek

Nagroda publiczności:

Kris_R ;]

--------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus przecież umyślnie nie zrobiłeś podobnego tematu, widać że już sprawę konkretnie przemyślałeś więc szkoda zmieniać. Może zapytaj sanki czy ma coś przeciwko żebyś to ciągnął.

Super koncepcik, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny koncept, jak przeczytałem tytuł to poczułem się jak na lekcji polskiego aż mi się jakoś niedobrze zrobiło brrr.. :)

 

Nvidia Ty mnie do czołówki chyba przez jakąś pomyłkę wstawiłeś :) na razie się nie zanosi żebym skonczył nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez awarie telewizora ten "Pan" ( Chyba siedział troche w kiciu z kiciem ;) ) Zaczął czytać książke, awariia jest, skutki są tylko nie wiem czy straszne, ja przynajmniej tak zrozumiałem ten temat / koncept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki -> dzięki wielkie, doceniam, mam nadzieję, że nie zaprzestaniesz bitewnych poczynań?

 

Kamiś90 -> dzięki! tabletem maziam. Często rysuję na kartce szkice i skanuję, ale nie tym razem.

PLS -> dzięki! no zobacztmy jak to z tym futerkiem będzie, trzymaj kciuki;)

gawel72, Kuba, adrian2608, Ania -> Miło, że się podoba. Dzięki!

 

Pewnie w weekend zacznę jakieś meshe budować, na razie takie coś zrobiłem na rozpęd żeby się wkręcić, raczej jako luźny pierwszy szkic głowki bohatera niż już gotowiec do sceny bo pewnie bardzo się zmieni..

Ale zapytam jak Wam się to widzi:

e47485ffaf2c2e8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty!

Tę gębę jednak w całości wymienię i tak...

Pierwsze podejście do modelowania i próba oświetlenia, siateczka jutro bo późno się zrobiło...

c04f92d1c8aaf0ed.jpg

 

7a6991602cb891be.jpg

 

EDIT:

ciapka bez TS:

b3ca02a92bd8b104.jpg

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, model fajny, wszystko fajne, tylko mam jedno pytanie - Gdzie można się nauczyć tak modelować xD Tyle czasu szukałem dobrego tutoriala który pokazuje jak rzeźbić wypuklenia, i wpuklenia - ale nigdzie nie ma. Jak by ktoś miał, albo ty masz jakiś, to daj go na PW, lub na forum daj link - Thanks (Przepraszam że nie ten temat, ale chciałem zapytać właśnie kogoś kto umie coś takiego zrobić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafik->dzięki, pogratulujesz jak uda mi się skończyć w terminie:p Tutoriali jest masa (na górze masz taki pomarańczowy pasek z napisem "tutoriale", jakby było mało masę świetnych tutków znajdziesz na 3dtotal.com oraz na poopinmymouth.com).

 

Update, kilka detali i trochę oświetlenia. Podloga roboczo..

5a12f5917ff1df06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny concept, wracajac do 2d to taka moja sugestja, ze tv powinien byc podlaczony bez widocznego kabelka ale z widocznym szumem jako awaria, no i te puszki to tez sugeruja na dlugie czekanie, takze pajeczynke pod noga nie powinno zabraknac, ale to tylko moje tam fantazje :D

3d troche sterylnie, ale to poczatki takze napewno bedzie inaczej.

Trzymam kciuki i czekam na final :)

 

old_tv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dodawanie odwagi:)

 

Udytzkey - cześć!:) Dzięki, dobre, myślałem o pajęczynkach, ale szczerze mówiąc żeby była pod nogą to nie wpadłem. Z szumem się zastanowię też. Bardzo wielkie kurde-bele dzięki! pozdrawiam! (repa nie dam bo nie moge, bleee:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie super, już czuć klimat tylko imho jeśli chodzi o cartoonowość to szafa odstaje zbyt od reszty, tv, fotel, wyro generalnie wyglądają realistyczniej

 

Dzięki AGuś:P

No właśnie myślałem już o tym...

 

mateusz -> no zobaczymy jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyglądam się postępom od początku bitwy. No i powiem, że no, no... piknie :) Trzymam kciuki

 

(a może dodać jeszcze gdzieś pękniętą rurę, z której wylewa się woda - czytelnik oczywiście nic sobie z tego nie robi, siedzi po kostki w wodzie... no tak, kot jeszcze :) - mógłby siedzieć gdzieś, gdzie woda nie dosięga i łowić ryby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij sobie jak uczyłeś się do matury, lub ezgaminu... obok mogłaby stać sterta innych książek.. raczej w nieładzie... jakieś lektury których On nigdy nie przeczytał, może podręcznik do geografii...:)

 

pozdrawiam.

trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij sobie jak uczyłeś się do matury, lub ezgaminu...

 

Buahahaha, należe do tych co zdawali na cwaniaka, jakbym napisał co robiłem dzień przed maturą z ruskiego to bym dostał bana:d

 

Nie wiem czy to skończę, komera spala czas niestety :/

Będę próbował.

 

danilo, render mentalem.

 

dzięki, pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności