Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jezusicku, jakim cudem dostales sie do Kaliforni pracujac dla Naughty Dog? napisz co trzeba zrobic, bo ja tez chce sie wyrwac i pracowac przy grach dla jakiejs zagranicznej organizacji he he ;]

 

przejrzyj dokładnie teczkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad bardziej jako szkicownik w dosłownym słowa tego znaczeniu , coś na szybko , coś z natury , tak żeby nie stracić pomysłu a póżniej do kompa i już bardziej profesjonalne malowanie , obrabianie itp . Tak mi się wydaje z obserwacji tego gadżeciku . P.S - ale gadzecik fajny :)

 

Capitanie paluchem malujesz czy masz jakiegoś pena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka plam, niby szkic a polowa forumowiczów ma lekką erekcję :D

 

Świetnie jak zwykle. A jak mogę to spytam, czy ten iPad mocno się grzeje? I jakie są opóźnienia i czy te teksturki/brushe to tak od razu w tej aplikacji są dostępne czy to już PS. Spłukany jestem ale nie wiem czy jest sens się napalać na sprzęt czy może poczekać aż w końcu WACOM dojdzie do wniosku że warto coś takiego zrobić. :)

 

I gratuluję nowej posady o ile jeszcze tego nie robiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni szkic jest cintiqowy btw.

 

na ipadzie sa 2 aplikacje warte uwagi. sketchbook pro i brushes. osobiscie wole brushes, dostep do pedzli jest przy 1 kliknieciu, w sketchbooku opcje sa bardziej skomplikowane i malo intuicyjne. w obu aplikacjach masz gotowe presety ktorych nie da sie za bardzo zmodyfikowac, poza opacity, size i spacing.

 

co do grzania sie, nie zauwazylem tego w swoim ipadzie ale slyszalem ze niektorzy na to narzekaja. no i nie ma sie na co napalac. tak naprawde jedyna uzytecznosc jaka mam z ipada to podreczny internet na kiblu, szybka mapa by sprawdzic adresy przed wyjsciem no i ostatnio malowanie, glownie zeby poprobowac mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. dzięki kapitanie za odpowiedź. Pisząc napalać się, miałem na myśli ciułanie grosza. :)

W końcu trochę to kosztuje. Ale czytając co napisałeś to chyba mogę wyluzować. Bo na kibelku nadal preferuję papierowe gazety... a co do rysowania to będę czekał na następne twoje prace... i komentarze co do skuteczności działania urządzenia ;) Swoją drogą dziwi mnie że WACOM nie ma w swojej ofercie "przenośnego szkicownika"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwi mnie że WACOM nie ma w swojej ofercie "przenośnego szkicownika"...

Ja jakiś czas szukałem takiego rozwiązania właśnie... godne uwagi są właściwie dwa urządzenia: Motion LE1700 oraz Modbook. Modbook ma digitizer Wacoma. Niestety, oba kosztują stosunkowo duże pieniądze (rzędu 8-9 tyś.)... przydałoby się coś w przedziale cenowym ipada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie mysalem ze jeszcze mnie zdolasz czyms zaskoczyc ;] B&W revelka!

Mam mala prosbe - czy moglbys zrobic taki mini brushpack tylko z pedzlami z tych dwoch ostatnich updatow? Albo nazwy chociaz? Ja chyba zle uzywam twoich brushy bo mi tak nie wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dzisiejsze 20 minutowe czarnobiale thumbnailsy.

 

"- Pokororuj to ! Dokończ to !" - zakrzyknęły chórem Teletubisie.

"- E, tam, lepiej namaluj japko..." - stwierdził rzeczowo pierwszoklasista.

"- ... tylko co ta kreacja ma wspólnego ze zjawiskiem zwanym sztuką ?" - nerwowo zaczął zastanawiać się Adept Pierwszego Kręgu Wtajemniczenia.

 

A ja sobie chyba pójdę zrobię herbatkę. Jakoś ją lubię ostatnio.

Wypasione, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie mysalem ze jeszcze mnie zdolasz czyms zaskoczyc ;] B&W revelka!

Mam mala prosbe - czy moglbys zrobic taki mini brushpack tylko z pedzlami z tych dwoch ostatnich updatow? Albo nazwy chociaz? Ja chyba zle uzywam twoich brushy bo mi tak nie wychodzi :P

 

 

Podpisuje sie pod prośbą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mala prosbe - czy moglbys zrobic taki mini brushpack tylko z pedzlami z tych dwoch ostatnich updatow? Albo nazwy chociaz? Ja chyba zle uzywam twoich brushy bo mi tak nie wychodzi :P

A ja nie chcę brushy - chcę mieć jego umiejętność podejmowania decyzji. Chlip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności