Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

extra klimacik w tym ostatnim, bardzo malarskie co chyba najbardziej lubie w Twoich pracach!

Troche zle zostałem zrozumiany, nie chciałem na nikogo naskakiwać jasne ze masz juz zbudowaną markę i pracy w usa co nie miara :].

Ogolnie to też się inspiruje bardzo tym nazgulem i postanowiłem, ze sobie jak bede miał chwile to też se pykne jakis koncept nazgula do portfolio ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetna praca, jak dotąd moja ulubiona, prosta, piękna, bardzo malarska, a jednocześnie bardzo realistyczna. Bardzo Cię proszę zapodaj refke/i chciałbym obadać jak podejmowałeś decyzje w, co do niektórych "plam", a refki których użyłeś bardzo by mi w tym pomogły :)

Refki z poprzedniej pracy bardzo mi pomogły, ale tam (w twojej pracy) były duże kontrasty miedzy światłem, a cieniem, tutaj jest wręcz odwrotnie, a właśnie z takim oświetleniem mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewica dla smoka? :)

Fajny klimat. Bardzo filmowe. Jak kadr z dobrej hollywoodskiej produkcji. Mhm.

Tylko dziewicę trzeba by ubrać, bo tak to trochu wulgarne kino się robi. Wiadomo, że PG13 się bardziej opłaca.

 

Ja też chcę prace ołówkiem robione...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Robh Ruppel pracował przy moich ulubionych bajkach "Mulan" i "Nowe szaty króla" :]

"świerszcz ale ty masz fart, Mulan! ten świerszcz przynosi szczęście!! no wreszcie, no wreszcie, siądź tu obok mnie" :D :D :D Przekaż mu wyrazy megaszacunu, albo nie wiem... uściskaj zioma :p i czemu już nie robi przy bajkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na bicepsa znasz jakies .? ciekawe cwiczenia

 

edit

z tymi selekcjami cwiczonko ciekawe ..podobne do te go co sparth zapodał na sijun z samymi square shape ami... na chwile zapominasz o brushach i pracujesz tyko nad swiatłem i formą.. ale oproocz tego widze ze użyłes tez textur

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na bicepsa znasz jakies .? ciekawe cwiczenia

 

edit

z tymi selekcjami cwiczonko ciekawe ..podobne do te go co sparth zapodał na sijun z samymi square shape ami... na chwile zapominasz o brushach i pracujesz tyko nad swiatłem i formą.. ale oproocz tego widze ze użyłes tez textur

 

bez textur. podejrzewam ze znieksztalcone wielokrotnie klonowane i rozciagane kolonie kwadrartow i. selectionow robia zludne wrazenie. Dodam tez tylko ze eszystkie warstwy staralem sie zachowac na blending mode normal, maksymalne uproszcznie bez overlayow itp.

 

WWWoj - pamietam ze gdzies byl wywiad z Robhem w ktorym wspominal dlaczego poszedl do NDI po kilkunasy latach pracy w Disney. Tylko nie pamietam ktory to byl wywiad niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecalem kiedys video tutorial, wiec nagralem jeden w weekend. Calosc zajela okolo 3 godzin wiec przyspieszylem vid troszke i skompresowalem calosc do 43 minut. To jedna z technik z jaka pracuje, jest ich kilka. Bedzie jeszcze jeden tutorial w przyszlosci robiony inna technika, ale o tym troche wiecej w swoim czasie.

Jak sa jakies pytanka walic smialo.

 

 

ranger3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga, strasznie podoba mi się sposób malowania, mam do ciebie gorącą proźbe, czy mógłbyś jeszcze raz udostępnic swoje brushe?? stary link nie działa, a chciałbym wypróbowac takie ekspresyjne jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miodzik - wielkie dzieki i za kapitanski filmik i za link ICE'a!

 

Pytanie takie mnie meczy - czy zaczynajac wiedziales, ze to bedzie zakapturzony ranger? Na ile miales skrystalizowany pomysl na prace a na ile to byl "happy accident"? A jesli wiedziales to mozesz cos wiecej powiedziec o doborze poczatkowych fotek? Bardziej zwracasz uwage na kolory czy na to zeby zawieraly uzyteczne elementy?

 

Swietna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi - zawsze jest jakas wizja i nie wierze za bardzo w happy accident, przynajmniej nie w komponowaniu pracy (co innego z detalem). Z fot ktore wybralem kierowalem sie glownie kolorem/swiatlem ktore mialem juz wczesniej w glowie, powiedzmy mialy okolo 60% koloru o ktory mi chodzilo.

 

serio - mac bije stabilnoscia systemu na glowe jakiekolwiek windy na ktorych mialem okazje pracowac. Photoshop smiga zdecydowanie szybciej na MacOSX, czuc spora roznice. Do tego ogolny performance maszyny wydaje sie byc identyczny od ponad roku, czego nie moglem powiedziec pracujac na windowsach.

Jedyne co mnie irytuje to dosc infantylne skroty i slaby UI systemu, ale da sie z tym zyc.

 

Dodam tylko ze osobicie oceniam pracke jako 'ok', mialem w niej kilka trudnych momentow na pograniczu "zaraz-wyladujesz-w-smietniku-niedobry-szkicu", stad tez kilka zmian w wygladzie postaci on-the-fly.

 

No i to tylko jedna z kilku technik malowania, powiedzmy 15% prac ktore rysuje robie mniej wiecej w taki sposob.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze osobicie oceniam pracke jako 'ok', mialem w niej kilka trudnych momentow na pograniczu "zaraz-wyladujesz-w-smietniku-niedobry-szkicu", stad tez kilka zmian w wygladzie postaci on-the-fly.

 

 

pokaz śmietnik niedobrych szkicy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 nowe szkice wykonane podobna technika jak te ze strony 26ej (ponownie inspirowane wyczynami robha). dla odmiany z nowym brushem (porozciaganym kwadratowo-trojkatnym z ostrymi krawedziami), selection toolsem no i gradienty. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszlosci bedzie trzeba z ta technika udac sie w plener.

 

rockypark.jpg

 

mountain_sketch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym te jasne kształty w środku psują mi odbiór (kolor, kształt i gradient coś nie gra).

Drugi za to jest super.

 

Zaciekawiło mnie to co napisałeś o plenerze. Jak masz zamiar się udać w plener? Przecież nie weźmiesz maca na plecy :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności