Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że czytając tego posta trzymasz w ręku szklankę gorzkiej herbaty, bo to kolejna zarąbista praca. :).

Żeby nie było tylko słodzenia. Powiedz, czy światło sam, z głowy ustawiasz, czy podpierasz się w większości refkami? Czy działa to w ten sposób, że siadasz i zaczynasz rysować, a po 2 godzinach ot tak masz bezbłędną pracę z mega kolorkami ?

Przepraszam jeśli odpowiedziałeś już poprzednio na podobne pytanie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty jako jeden z wiodących rysików naszego forum masz czasem takie coś że popełnisz jakiś obrazek, spojrzysz na niego i mówisz sobie: O k****, ale tragedia, beznadzieja, jak to się mogło stać? Czy zawsze Ci wszystko wychodzi, czy są czasem arty które Ci nie wychodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z okazji że jestem zalogowany i dziękuję za pędzelki. Następnym razem dołącz tylko instrukcję jak ich używać. No kompletnie mi takie mazanie nie idzie, hehe. A poza tym rzucam jeszcze ze dwa ..trzy ukłony do samej ziemi za całokształt. Ten obrazek z drzewkiem i panią w cieniu do dziś jest u mnie na pulpicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo fajne pędzelki. Przypominają trochę pastele. Dają fajny efekt i przyjemnie się na to patrzy. Zapodaje to takim tradycyjnym malunkiem :) Podoba mi się jak malujesz twarze (fajna jest postać kobietki wstawiona parę stron wcześniej). Piracica fajna chociaż CzAki ostatnio trafił na filmik przedstawiający egzekucje dokonywane przez irakijskich przygłupów i ścięte głowy wywołują u mnie dreszcze. Niemniej mogłaby być troche bardziej...przestrzenna. Robocik ładny...eviro przyjemne.

 

CzAki Lubi to :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna sprawa z tymi szybkimi envirami. Trzeci najlepszy chyba, światło takie jakby zza chmur buduje nastrój. Pozatym pytanie, jak ty robisz takie ziarno na pracy (strona 48, mech na envirze z wysokim horyzontem)? Czy to jakiś pędzel czy zdjątko faktury w jakimś trybie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tylko tyle- sporo tu watkow z 5* ale tylko jak tutaj wchodze to mam wrazenie ze przenosze sie na jakies inne forum typu conceptart.org i ogladam watek jakiegos swiatowego wymiatacza. To co wyprawiasz to czysta finezja, no uczta dla oka. I nie wiem co tak do anatomi skacza, nie jest moze idealna ale wszystko lezy tak jak trzeba, jest realna i to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co tak do anatomi skacza, nie jest moze idealna ale wszystko lezy tak jak trzeba, jest realna i to najwazniejsze.

No właśnie nie wszystko leży jak trzeba ;) Ale za to malarsko prace kapitana miażdżą - jeden z najlepszych malarzy tutaj. Takie wyczucie to trzeba chyba po prostu mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Naughty Dog ? ;]

 

Naughty Dog, chociaz nie wydaje mi sie ze jest czym sie chwalic. Bardziej cieszy okolica oraz fakt ze moge pracowac ponownie z bardzo dobrym kumplem, z ktorym robilem wczesniej przy projektach dla crytek.

 

Naprawde zaczyna mi brakowac tego wiosennego maratonu malarskiego sprzed wyjazdu, ale moja kochana malzonka oraz nowe miejsce skutecznie odciagaja mnie od monitora:) Moze cos na przerwie obiadowej, w jakis dzien, wkrotce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności