Skocz do zawartości

pojazd3D:fiatG50


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podyskutowaliśmy z Klimkiem o wykonaniu i już jest dobrze ;)

 

Fajny samolot, fajny temat, fajny model. Sprawdź, czy aby miał symetryczne skrzydła (Włosi lubili robić takie "dowcipy" MC-200 np. miał niesymetryczne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już o tym rozmawialiśmy i w necie i przy .............

nienawidzę Cię, za to że jesteś niesamowitym fachowcem

nienawidzę Twoich szczegółowych i przepięknych modeli

po trzykroć nienawidzę ;)

 

btw. trzeba jakiś mini zlocik zmontować (taki +20 jeśli nie +26 hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem, że Kliment to nie jest żywy człowiek, tylko plugin do Maxa. Trochę niedopracowany (beta), bo robi śmieszne literówki i nie ma polskich znaków, ale to kwestia patcha. W okienku "input" wpisuje się co ma zmodelować i w jakim czasie (trzeba wpisac rozsądne wartości, zeby nie podpadło za bardzo co tak szybko?). Plugin sam robi research (np. wciągając w to nieświadomych cyfrowej natury Klimenta kolegów z GG) i zaczyna modelowanie. Co jakiś czas wypluwa obrazki z WIPa i umieszcza na forach. Moduł SI kontroluje odpowiedzi wysyłane przez plugin (nie zawsze działa w 100% dobrze). Niedawno przeprowadzony został test tego modułu w postaci symulowanego ataku merytorycznego, przeprowadzonego przez bota PATRON, wyposażonego w zaawansowane algorytmy imitujące wiedzę nabytą. Testy przebiegły dość pomyślnie i skończyły sie zbanowaniem bota.

 

Jako ważny dodatek do Klimenta w przygotowaniu znajdują się dopracowane warianty modułów teksturujących i renderujących, które pozwolą na uzyskiwanie znacznie lepszych niz do tej pory efektów.

 

W ciągu kilku dni plugin przejdzie z fazy beta w Release Candidate. Wydana wtedy zostanie darmowa wersja trzydziestodniowa. Za finalny produkt trzeba będzie niestety sporo zapłacić, ale efekty uzyskiwane nawet w aktualnym stadium taki wydatek w pełni uzasadniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne, a ja naiwny się nabrałem że to jakiś strażak z mojego miasta. Już nawet zacząłem z ukrycia podglądać strażaków z sąsiedniej remizy czy któryś nie ma czerwonych oczu i myszki przeklejonej do ręki. A tu mrys mnie oświecił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie! Aż szkoda że sporo z tego detalu będzie pewnie mało widoczna na finalnym obrazku.

 

no co Ty... odpali render 10.000 na 10.000 i będzie na co popatrzeć... :P

 

kliment pochwaliłbyś się siateczką, bo to tak dobre że aż niewiarygodne...

 

wyczesane w kosmos... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice job!

moglbys pokazac siatke z detalem ( klapki itd. ) przed i po meshsmoothem? Robie podobny projekt i mam problem z zachowaniem ciaglosci siatki w takich miejscach.

 

Wlasnie, sypiasz czasami ? :)

Pozdr

Edytowane przez Tas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek spoko. Przypominają mi się bezsenne noce :-) Tylko ja nad swoim siedziałem dużo dłużej niż tylko jedną.

 

tasiek, pluginy do maxa nie sypiają. Mam tylko nadzieję że się nie zawiesi....

Edytowane przez goran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_f - poszukuje natchnienia na końcowy render.. kołacze mi sie w głowie cos ale jeszcze nie sprecyzowałem, raczej w locie. malowanie fińskie ;)

09121986- wbrew temu co myślisz powiem ze ja tak dużo nie umiem, widac to po moich renderach, ok.. moze modelowac troche. Ale dzięki.... wyszukany komplement:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne dziury przy kmach jescze zaklej i miodzio! Bardzo fajnie.

To też jest mental, jak myślę. A dawałeś jakiegoś bumpa, czyte wypukłości od wręg na ogonie i sterze wysokości modelowane? Wiem że tak ale znowu wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zajebiście podoba. Finalny render widzę w formie jakiegoś exteriora trochę trawki może kawałek płyty lotniska, może jakiś hangar w tle chociaż samolot przyciągnie uwagę i jak dla mnie nic więcej nie trzeba. No i jakieś niebo fajne. Tak sobie gadam ;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności