Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2009


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

\m/ ZUOoo \m/ !!!

 

P.S. chciałem pokazać się z harmonijką B-dur... ale już mi przeszło.. :/

P.S. Sorry blinq przegrałeś, rozpruwacz ma: ładniejsze wiosło, ładniejszą koszulkę (!!), ładniej masuje sobie odsłuchem jądra, no i gra przy włączonych światłach.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny explorer, to chyba jakis custom? tylko czego EMGs w nim nie ma?

 

To Gibson, rocznik 96, ale pomalowany (razem z główką) na biało, i przelacznik zmiany przystawek jest przelozony bliżej mostka. A EMG nie ma bo po co zabijać brzmienie deski aktywnym pickupem? :P Jest Seymour Duncan Invader i jest ZUO jak kolega sly powiedział ;) I co ja na to poradzę, że na tym hunterfestynie graliśmy jako pierwsi (choć była 21:30) i jeszcze technikom nie chciało się włączyć wszystkich światełek? ;)

Rozpruwacz: twój to chyba Epiphone gothic? Czy mnie oczy mylą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta to gothik, niby Epiphone ale jest ********

twoj jest baaardzo ladniutki, sam go malowales? i dlaczego nie masz tej plytki plastykowej pod pickupsami? z tego co wiem tylko 84' reissue nie ma tej plytki, ale moze sie nie znam...

 

dziury na koszulce sa wygryzione przez mojego psa

pies juz nie zyje

 

btw, wlasnie wrocilem z koncertu i jestem ciagle pijany, wiec siedze na forum i czekam az zasss nnn eee.... ee....

 

oj niechacy podwojny post, to moze cos jeszcze zarzuce:

 

 

zmergowałem ;) - knysha

watch?v=GS6EhzpacA8&feature=channel

Edytowane przez Knysha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - niech to będzie nauczka dla Ciebie - na przyszłość "cytuj" posta z błędem. :D

 

shame on me! (ubrany w różowe papucie biczuje się jedwabną wstążką klęcząc na rozsypanym kakao) :)

 

chveti: jeszcze pamiętam tą młodzieńczą twarz wykrzywioną w bólu przed meczem w paintballa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności