Skocz do zawartości

Pan Zjem


Polak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polak - masz racje, jak pisalem o tym ze dobrze sie bawili robiac szczurka ratatunka to oczywiscie wiedzialem ze prawdopodobnie bylo zupelnie inaczej. Mi tylko chodzilo o to ze sami przyznaliscie ze zabawa z fume trwala kilka dni, a jak patrze na ta postac to mysle ze jej modelowanie z morfami i skinowaniem to jakis jeden dzien. Wlasciwie to sadze nawet ze maksymalnie godzina, ale zawsze mi trudno oszacowac czas zanim cos zrobie.

Czyli ten element zrobiony na cacy, zabralby nieporownanie mniej czasu niz wstepne testy fume. Ale jak juz pisalem, zaczelo mi sie to zgrywac w calosc, wlasciwie to chyba musieliscie specjalnie popsuc skinowanie zeby tak wyszlo.

Ja generalnie nie lubie takiego zanizania standardow, zwlaszcza w elementach ktore nie wymagaja zarywania nocy, dlatego sie poczatkowo do tego przyczepilem.

A jesli mowa o kwestii bycia "klientem" dla siebie samego i klientach "zewnetrznych" to sadze ze klient z zewnatrz nie przyczepilby sie do skinowania, tylko np do tego ze ten ogien "zle wyglada", u niego w kominku jak pali brzozowymi żerdkami wyglada znacznie lepiej. To takie zwierzeta ktore nie zauwazaja bledow ktore zostawiasz na wabia specjalnie, a przyczepiaja sie do tego nad czym sporo wysiedziales.;)

Pozdrowienia dla Suni, mam nadzieje ze biedaczka calkiem od tego okresu nie zaniemogla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, standardy są dla cieniasów luki :) prawdziwych artystów nie ograniczają wagi wierzchołków! a tematy fekalne.. widzisz.. do tego trzeba dojrzeć :) w tajemnicy powiem Ci nawet..... ze ...dziewczynki, księża, małe kotki i święty mikołaj też robią kupę! ba! nawet bąki puszczają!

 

i tym fekalnym akcentem...

 

z głębokim poważaniem... dejmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, standardy są dla cieniasów luki :) prawdziwych artystów nie ograniczają wagi wierzchołków! a tematy fekalne.. widzisz.. do tego trzeba dojrzeć :) w tajemnicy powiem Ci nawet..... ze ...dziewczynki, księża, małe kotki i święty mikołaj też robią kupę! ba! nawet bąki puszczają!

 

i tym fekalnym akcentem...

 

z głębokim poważaniem... dejmian.

 

Trzeba dojrzec oczywiscie, dlatego typowa widownia np Pieska Leszka ma wiecej niz cztery lata...

 

A co do tego ze pieski, kotki i swiety mikolaj robia kupe i puszczaja baki... no owszem, ale to naprawde takie smieszne? moze nawet smieszne dla kogos kto np nigdy tej kupy nie robil, albo nie wiem, laskocze go przy tym w d, czy cholera wie co, ale po tysiacu odcinkach bomb, erektorow, wlatcuf much, puszapkow i czlowieka biegunki- juz tylko nudne.

 

I od razu zaznaczam. Zdanie wyzej nie znaczylo ze oczekuje glebi.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie gowniana dyskusja to malo powiedziane..Ale to typowe dla tego dzialu.Same spece od animacji sie wypowiadaja tylko kurna ciekawe czemu tak malo porzadnych produkcji w Polsce powstaje. Ech...moze ten moj prymitywny skrot myslowy pare osob zmusi do myslenia.

 

PS animka wpyte jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapitan oczywisty odpowiada:

bo jesteś rasistą :)

 

hmm juz mi to ktos mowil, niestety nie wierzylem, ale cos w tym jest skoro 2 osoby juz tak mowia :( za kare ide zostac bohaterem

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek tak nienawidzisz wszystkich i jestes rasista bo luki luki ostanio skrytykowal twoja mate painty

 

nie no powaznie teraz, nie wiem o co chodzi w tym watku od jakichs 79 postów, klicor w ogole zdezorientowal kota

Edytowane przez misiekhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtek_r

@Klicek

Jak by cie zamknęli w celi z dwoma dużymi murzynami to byś się dowiedział jak się ma rasizm do gejów.

 

@Mr Pank

Gdyby się nie zgodził to można zmienić jakieś 30%, kolor czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba chodzi o poczucie humoru, albo sie go NIEMA, albo ma.

luzna animka

Nie da sie ukryc, dlatego chyba Sunia sie na mnie pogniewala za moje niedelikatne zarty w odpowiedzi na jej konskie zaloty, a szkoda bo chcialem sie z nia fotkami wymienic. Ale nic to, napisze do Poli, dziewczyna uzywa w dyskusji argumentow (rzadkosc) na poziomie (jeszcze wieksza rzadkosc), nie gardzi z niewiadomych powodow ludzmi.

Ale Sunia... Ten jej zwierzecy magnetyzm!

 

A powaznie, to widze ze watek zszedl na Wasze ulubione tory, wiec ja dziekuje, dotykajcie sie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek tak nienawidzisz wszystkich i jestes rasista bo luki luki ostanio skrytykowal twoja mate painty

 

nie no powaznie teraz, nie wiem o co chodzi w tym watku od jakichs 79 postów, klicor w ogole zdezorientowal kota

 

hehehe :D

 

a, tez nie wiem o co chodzi w tym watku ale od poczatku o0

co gorsze to staje sie standardem tak jak przy watku o "lasce".

w internecie jest chaos !, tyle mam jeszcze do dodania

 

animacja bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... aż się zarejestrowałem żeby to napisać :) Przebrnąłem przez CAŁY wątek ciurkiem :DDD Animka po prostu SUPER!! I nie mówię o technicznych aspektach, bo autorzy wiedzą, że są pro (rozumiem ukrywająca się ekipa Platige? tak?), a sami zauważyliście, że niedociągnięć jest kilka, ale primo - chyba nie o to w tej animacji chodzi, a secundo - z niej aż KIPI ubaw! Jest świetne! Poczucie humoru mi akurat osobiście podchodzi bardzo (za co nienawidzi mnie większość kobiet :) ) i z wybączonym kwiatkiem myślę, że to dzieło sztuki ... pomyślcie jak piękny byłby świat jakby w zatłoczonym autobusie każdy tak robił :)) - jazda autobusem, która była niegdyś zgrozą stałaby się czymś czego nie możemy się doczekać w ciągu dnia :)) Postać jest też super!! Rozumiem też z wątku że do plagiatu nie doszło bo autor conceptu tez sie w subtitelsach ukrył :))

Ogólnie super animka, przecudna postać, ubaw po pachy, noi fajna prowokacja :)

 

Pozdrawiam wszystkich wraz z moim pierwszym postem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny! ale jakie poczucie humoru? Co to za żart? kompletnie przewidywalny typu facet się potknął i ... wsadził sobie termos w d. jak w programie "smiechu warte". jakiś polski hiphopowy zespół śpiewał, dosłowny cytat: "idz pan w ch.. z takim żartem"

Nie żebym się czepiał. Lubię gówno. W pracy ostatnią rzeczą jaką się robi to praca wiec czymś się trzeba zająć więc rozmawiamy o wszystkim o ile jest związane z gównem albo pedałami wiec tematy fekalno-analne są mi doskonale znane a to gówno mnie nie śmieszy.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dołączę do grona osób zachwyconych Panem Zjem, tak dla czystej formalności.

 

Luki: jako jedna z nielicznych nie będę się czepiać Twojej "ogólnej działalności" na tym forum, bo po to są fora, żeby się na nich wypowiadać nawet jeśli się nie podziela poglądów ogólu.

Jednak zwrócil moją uwagę jeden cytat:

 

Jest chyba sporo ludzi ktorzy robia ale sie nie chwala, bo komercyjna robota zajmuje im duzo czasu, bo robia glownie nieskonczone rzeczy do szuflady, itp itd. Nie jestesmy inzynierami ktorych mozna ocenic po tym, ze most wedlug ich projektu sie nie zawalil.

 

Owszem, nie jesteśmy inżynierami mostów, ale czy to w architekturze czy w każdej innej dziedzinie (a dotyczy to zwłaszcza sztuki, zarówno masowej jak i elitarnej), liczy się tylko ukończony projekt. W ogólnym rozrachunku nie ma znaczenia ile genialnych konceptów, szkiców czy niedokończonych scenariuszy i błyskotliwych rozwiązań spoczywa na dnie Twojej szuflady, ważne ile z tych pomysłów uda się zrealizować. Bo taką szufladkę ma prawie każdy, a filmy (czy innego typu projekty indywidualne) kończy niewielu.

I od razu darujmy sobie wymówki o nawale pracy komercyjnej bo Baggins, Mantis czy jakikolwiek inny polski grafik, który dłubał swój autorski film po nocach (i go ukończył!) jednoczesnie zasówał zarobkowo i nie robił z tego powodu wykrętów (czasem to po prostu zajmuje więcej czasu, niż by się chciało).

Nie do końca też wierzę, że są tacy co kończą pracę, są nią zachwyceni i się "nie chwalą". Bo po co w takim razie w ogole coś robić poza komercją? Żeby sobie wieczorem na własnym kompie odpalić i powiedzieć do lustra: "ale ze mnie zdolny koleś, ale nikomu nie pokaże bo taki jestem mnie skromy gość"? No nie sądzę...

To jest showbiznes, rozrywka, po to się to robi, żeby ludzie ogladli i nie ważne czy robisz animkę o jedzeniu kupy czy powżne dzieło o zagladzie świata. Dla każdego znajdzie się miejsce. Chodzi o to, żeby się działo, żeby ludzie mówili, pisali na forach, oceniali, głaskali autorów po głowkach albo obrabiali im dupska, dorabiali swoje teorie, szukali interpretacji albo po rostu się dobrze bawili. Filny powstają i będą powstawać, zarówno kiepskie, genialne i te mieszczące się gdzieś pomiędzy. Od ciebie zależy czy bedziesz je tworzyć czy tylko komentować. Tak i tak będzie dobrze. Ale tylko w pierszym przypadku możesz decydować co robisz ze swoim talentem, czy go marnujesz czy nie.

 

Czołem

Babcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny! ale jakie poczucie humoru? Co to za żart? kompletnie przewidywalny typu facet się potknął i ... wsadził sobie termos w dupsko. jak w programie "smiechu warte". jakiś polski hiphopowy zespół śpiewał, dosłowny cytat: "idz pan w ch.. z takim żartem"

Nie żebym się czepiał. Lubię gówno. W pracy ostatnią rzeczą jaką się robi to praca wiec czymś się trzeba zająć więc rozmawiamy o wszystkim o ile jest związane z gównem albo pedałami wiec tematy fekalno-analne są mi doskonale znane a to gówno mnie nie śmieszy.

 

Mnie film rozśmieszył i w zasadzie od pierwszych ruchów postaci zaczął mi się rysować banan na twarzy i nie zniknął jeszcze długo po subtitelsach. Nie wiem jaki to jest rodzaj humoru i Ci tego nie zdefiniuję, ale mnie rozśmieszyło. Może to była kupa, może bączek, a może to sama postać i jej charakter ... było śmieszne. A jak hip hopowcy są tacy "jazzy", "trendy" i "kuuul", że muszą w piosenkach zjeżdżać nawet czyjś dowcip, a później narzekać w następnej piosence, że Polska jest szara, nudna i smutna to może i lepiej, że nie trawię Polskiego hip hopu ... ale to już temat na inny wątek.

 

Animka jest w deche!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu - ja troche nie bardzo rozumiem, dlaczego jestem jedyna osoba ktorej posty sie tu zauwaza. Nie pochlebia mi to (choc byc moze powinno) z tego powodu, ze mam wrazenie ze wszystkie co zle jest przypisywane mnie. To nie jest tak ze tylko mi sie nie podobalo. Kilku innym osobom rowniez. Pewnie wiec chodzi o niezbyt ugladzona forme w jakiej dystkutuje, ale w tym tez nie jestem osamotniony. Wystarczy uwaznie przejrzec ten watek.

Wbrew temu co byc moze wszyscy sadza, nie mam radochy z dokopywania nikomu. Pola bodajze napisala ze jako zespol chlopaki i "dziewczyny" chcieli sprawdzic czy mozna zrobic film bez mozołu, tak po prostu z radocha ze sie cos robi. No i zrobili. Owszem napisalem ze "fart joke to żen", ale w tej samej linijce ze "fajnie to wyglada", przyczepilem sie do skinowania i modelowania, ale jakos mi to przeszlo co powtarzam chyba 4 raz.

Srednio mi podchodzi dowcip, ale nigdzie za to nikogo nie opieprzam. Rzeczywiscie uwazam ze autorow stac na cos inteligentniejszego i tak samo "zaluje" ze nie zrobili czegos innego, jak zaluje czasem ze jakas ksiazka zostala niedawno zekranizowana w marny sposob, bo pewnie juz nie dozyje remaku, a tworcy zmarnowali czas w ktorym mogli zrobic cos interesujacego. Przepraszam za patos;). Nie chodzi o to ze ktos jest mi cos winny, ale pokladam w ludziach pewne nadzieje, to moj problem oczywiscie jesli oni ich "nie spelniaja".

 

Jesli chodzi o skonczone rzeczy, nie da sie ukryc ze one sie licza. W ogolnym odbiorze lepiej miec kilka srednich rzeczy niz np kilka swietnie zapowiadajacych sie postaci z ktorych niestety powstal tylko but;). Napisalem kilka slow odnosnie tego ze Klicek nawoluje itp. Rozumiem ze ma on tu status mentora, ale ja znam jego 2 skonczone prace. Zadnej animacji. Jesli je ma to ja chetnie zobacze. Ale jesli tylko teraz mowi ze jestem debilem bo on ma ze ho ho, to bardzo sie ciesze, tylko jak sama Babciu zauwazylas, co mi po rzeczach w szufladzie? Caly ten watek zaklada troche ,ze "my wiemy, ale wam nie powiemy"

Przykro mi Klicek ze tak sobie tu gębę wycieram, służysz wyłacznie jako przykład i nic do Ciebie nie mam, pewnie pracujesz ciezko i nie masz czasu na co innego, pokazujesz czasem calkiem niezle modele z zbrusha i git. Ale nawolywanie Twoje i Jacentego to takie "razem, razem" Stanislawa Aniola z Alternatywy 4, nawoluje a sam stoi i sie przyglada.

Ja nie nawoluje, jesli ktos cos pokazuje to mowie co mi nie lezy. Nie po to zeby dowalic, jeszcze raz powiem. Juz wiem ze mam zbyt potoczysty jezyk. Jesli ktos zaglada do watku o "sculptach" to wie jak sie rozplywam i slinie nad modelami wizza.

Staram sie kazda wypowiec uzbroic w argumenty. Nie wystarczy napisac "slabe to", choc akurat kiedy tu pisalem o skinowaniu to przeciez nie potrzeba bylo wiecej, kazdy widzial o co chodzi.

Przykro mi troche ze na moje pojednawcze gadanie, ktos odpisuje ze mam paranoje, ewidentnie nie rozumiejac co pisze. Przykro mi ze misiekhc ma tak emocjonalne reakcje, wrecz chyba alergiczne. W watku o wiedzminie napisal "jak chcecie realizmu to obejrzyjcie klan". To nie jest argument. Czyli co? jednak nie mamy prawa krytykowac?

Ja w ogole nie jestem arogancki, mam w sobie duzo pokory, bo poprostu widze roznice miedzy tym co robie a co robia mistrzowie. Widze tez nadal niestety roznice pomiedzy Zjemkiem, a kilkoma animacjami ktore ostatnio w tym stylu widzialem. Widze roznice miedzy tym co powstaje w Polsce a tym co u np Gobelinsow. Jesli ją widze to o tym mowie. Mam jakies swoje poczucie estetyki, ale nie dyskutuje o gustach, co najwyzej o niespojnosciach moim zdaniem, o bledach.

Przeciez wszyscy wiemy ilu jest grafikow ktorzy w ogole sie nigdzie nie udzielaja, nic nie robia publicznie i w ogole maja ten maly swiatek w nosie robiac swoje. Ja nie mam w nosie, wszystkie moje posty wynikaja z checi zeby bylo lepiej, zeby nie osiadac na laurach kiedy jeszcze za wczesnie. Jak czytam post "suni" ze nikt tu nic lepszego nie zrobi, to oczywiscie wiem ze to zart, nie wyobrazam sobie ze moze byc inaczej. Ale tez gdzies gleboko czuje w tym wlasnie takie podejscie, ze "pracuje w najlepszej firmie, i byle obszczymur nie bedzie mi tu mowil co jest dobre a co zle".

Widzisz Babciu, ja bym chcial zeby wszystko co robione jest w Polsce bylo super, bo nawet jesli nie bede mial tym udzialu (w koncu juz mam wszystkich poobrazanych) to przynajmniej bede mogl sie kapac w cudzej chwale;).

Musze sie pojawic kiedys na jakims piwie, jesli mnie nie skopiecie i uda sie porozmawiac to byc moze zrozumiecie ze nie jestem takim bydlakiem, tylko mam swoje zdanie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie jeszcze przypomnialo, wspomnialas Babciu o Bagginsie i Mantisie. Nie da sie ukryc ze te ich autorskie filmy mi sie podobaly. Tu i owdzie mialbym zastrzezenia (wolalbym nie miec tak jak do le building itp) ale to drobiazgi. Tylko co dalej. Czesc z tych animacji nie trafia do normalnego obiegu, wiec sobie krewni i znajomi obejrza u siebie na kompie a reszta wie ze cos jest, ale czy fajne nie moga sie dowiedziec.

Z utesknieniem czekam na "wszystkich swietych" i "kinematograf", chyba jednak to robienie filmow nie jest takie latwe skoro zaczely powstawac tak dawno a oficjalnie nic nie widzialem jeszcze.

I jeszcze o krytyce.

Ciekawy wywiad z krytykiem literackim:

http://wyborcza.pl/1,76842,5849827,Polacy_nie_zasluguja_na_poezje_Tuwima.html

O krytyce zaczyna sie gdzies od 8 strony ale polecam calosc.

Warto rowniez poczytac nawet tyle co jest w wikipedi o Zygmuncie Kaluzynskim:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Kałużyński

 

Moja zona zagladajac mi przez ramie wlasnie powiedziala "dlaczego musisz sie klocic? dlaczego nie chcesz sobie ulozyc zycia z innymi?" Hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku sie dawno zgubilem, mojej oceny filmu nie bedzie, bo rzecz jasna wiem kto za tym stoi, ale trzy slowa skoro zostalem wywolany bezposrednio.

Luki: "Wszyscy Swieci" odwolani, czekaja na lepsze czasy. "Kinematograf" powinien byc ukonczony jeszcze w tym kwartale. ( jesli wszystko dobrze pojdzie ). Chociaz hehe, nie spodziewam sie az tak barwnej dyskusji wtedy . Jest zamieszanie, jest zabawa.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie. Wszystkich swietych szkoda, ale dobrze ze "kinematograf", kiedys regularnie odwiedzalem strone liczac na cokolwiek, ale dawno juz zaprzestalem.

Dyskusja rzeczywiscie zrobila sie bez sensu, ale przeciez nie bede edytowal swoich postow;). Kazdy sie okopal na swoim stanowisku i wprawdzie ja moge wyjsc z okopu bardzo chetnie, ale czuje ze od razu dostane kule w leb.

Chetnie dowiedzialbym sie czy Sunia zrozumiala o co mi chodzilo, nie chodzi mi o zadne przeprosiny bynajmniej, tylko o przyznanie ze zaszlo male nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem autorom należą się wielkie gratulacje. Nie za film - o tym pisałem wcześniej. Ale za wywołanie dyskusji na temat sztuki, artystów, rzemieślników, inżynierów, fekaliów i utylizacji śmieci. Dyskusji tyleż bużliwej co nie do końca sensownej. :) Ale dyskusje internetowe mają już takie właściwiości - że nie prowadzą zbytnio do jakichś sensownych wniosków ;).

 

Bo jaki jest sens w dyskutowaniu nad humorem - jeden lubi piwo a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Od jakiegoś czasu na forum pojawiają się coraz ciekawsze rzeczy w dziale animacji. Nie tylko testowe animacje wywracania się i wyglądania zza węgła. I niech ten trend się utrzyma :)

Autorom jeszcze raz gratuluję autorom. :)

ja chcę więcej i czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kożystając z okazji że pojawiła się Rdzawa Babcia/Baggins mam małe pytanie. Nie orientujesz się co z tym konkursem "młoda animacja"? Nie mogę znaleść wyników na ich stronie, kiedy będą ogłoszone? Z tego co wiem, to jedna osba z PI, jest w jury, może masz jakies przecieki?

Pisałem do nich maila ale bez odzewu.

 

Bardzo niepodoba mi się że nie dali oficjalnego info, kiedy jest posiedzenie jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny shorcik :) rozweselił mnie. Cząsteczki wyszły super. Proszę o więcej ;-)

 

Cząsteczki? Mówimy o ogniu? Bo jak fume liczy płomienie jak Maya fluidy to raczej są to kontenery, a nie cząsteczki. Cząsteczki mają swoje vektory per particle, a kontener to tablica trójwymiarowa. ... chyba ze mowa o bączku i pozostałych chmurkach Particularo-podobnych :) to to fatycznie na sprity wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Kuzyna: Gwoli scislosci Rdzawa Babcia to naprawde nie ja. Co do "mlodej animacji" to akurat jestem dosc daleko od tematu. Moze trzeba na privie Bigleba spytac bo sie otarl o to jakos, ale nie wiem czy to cos pomoze. W tego typu przedsiewzieciach zazwyczaj jest lekki chaos informacyjny.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki i Bracie Kuzyna: napradę pochlebia mi, że bierzecie mnie za Bagginsa ale naprawdę nie jestem jego alternatywną osobowością. I nie jestem również mężczyzną podszywającym się pod kobietę. Jestem stuprocentową babką, moja położna, która niebawem odbierze mój drugi poród, z chęcią potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dar niebios

Nie wiem co ma anonimowosc do przyzwoitosci. Tematyka na pewno nie jest przyzwoita więc chyba wszystko jest na swoim miejscu, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Ja nie sugeruje Babciu ze jestes Bagginsem, ja tylko sugeruje ze niewiadomo kto tu jest kim, tymczasem wiekszosc ludzi nie "wstydzi" sie swojego nazwiska. Rownie dobrze Babciu mozesz byc kolejnym alterego Poli, albo zona Bagginsa. Wlasciwie nie ma to dla mnie znaczenia. Dopoki milo sie rozmawia mozesz byc kim chcesz. Co nie zmienia faktu, ze kultura wymagalaby choc odrobine mniej anonimowosci, to nie portal randkowy, nikt nie bedzie wystawal pod Twoim oknem jak sadze, jak tylko ujawnisz kim jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki: a co do ataków na Ciebie, to zapewniam Cię, że jestem ostatnią osobą na tym forum, która będzie na kogoś napadać. Masz pełne prawo do swojego zdania i do wygłaszania krytyki i korzystaj z niego do woli. I niech inni robią to samo. W swoim pierwszym poście zacytowałam akurat Ciebie, bo tylko Ty poruszyłeś temat tworzenia do szuflady i marnowania talentu, to przykóło moją uwagę, ale zrobiłabym to samo gdyby te słowa wyszły od Suni czy innego użytkownika.

To jest na tym forum fajne, że jest miejsce na rzeczową dysputę ale i na przerzucanie się obelgami. Jest punkt zapalny - jet zabawa. Nie macie nawet pojęcia jak koszmarnie nudne i bzdetne są fora dla zamężnych i dzieciatych kobiet (do której to grupy społecznej należę). "Jaki Twój synek jest śliczny", "A mojej córce zęby wyszły dopiero jak miała 9 miesięcy", "Używaj kremu zamiast zasypki, żeby się pupcia nie odparzał". Proszę... takie rzeczy to są dobre jak się raz w miesiącu umawiasz z kumpelą na kawę, ale jak wchodzę na net to chcę czegoś więcej.

Lubię jak coś się dzieje, kiedy ścierają się przeciwne fronty, kiedy wymienia się znaczące opinie i uwagi, kiedy ludzie rzucają rękawicę i wyzywaj na solówy, lubię żarty o pierdzeniu i o "Twojej starej". Bo taka już ze mnie zbzikowana Babcia.

Więc róbcie dalej co robicie, niech się kręci, niech szare komórki pracują. W tym jest cały fun.

Tylko nie zawsze wszystko trzeba brać do siebie i doszukiwać się podtekstów tam gdzie ich nie ma. Dobrze się czasem pośmiać, ponabijać z samego siebie (i z innych przy okazji), ale bez wielkich napięć. Trochę luzu panowie...

A co do randkowania Luki, to zapomnij jeśli i miałeś jakieś nadzieje... Od 8 lat jestem zajęta i nie zamierzam tego zmieniać;) (to też był żart gdybyś miał jakieś wątpliwości).

 

czołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do meridum tej konkretnej dyskusji to jak dla mnie Bartolomeo trafił w sedno pisząc:

 

"Moim zdaniem autorom należą się wielkie gratulacje. Nie za film - o tym pisałem wcześniej. Ale za wywołanie dyskusji na temat sztuki, artystów, rzemieślników, inżynierów, fekaliów i utylizacji śmieci. Dyskusji tyleż bużliwej co nie do końca sensownej. :) Ale dyskusje internetowe mają już takie właściwiości - że nie prowadzą zbytnio do jakichś sensownych wniosków ;)."

 

i o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, czyli tak ...

Rdzawa_Babcia to nie Bagins, jak twierdzil Brat kuzyna mojej ciotki,czyli Michal. Rdzawa_Babcia to Beata, Bagins to Bagins. Polak zrobił ten film, a wlasciwie zrobila, bo to dziwczyna. Sunia to Łucja i tez zrobila ten film i to tez dziwewczyna. a tak wogole to obie panie sa z Pi (Suni zacza sie ostatnio okres). animator tez zrobil ten filmik. postac jest(znikomo) podobna do postaci ktora narysowal Bigleb, chodziaz to nie on zrobil ten filmik, nie udzielil zgody, ale sie nie burzy o to. Wszyscy inni to polacy reprezentujacy topowo polskie myslenie polaczkow(Pola AKA Polak nie reprezentuje poskiego myslenia). Klicek to Klicek i jest rasista bo 2 osoby mu tak powiedzialy, w tym kapitan oczywisty ktory tego nie powiedzial jak twierdzi. Misiekhc ma zabawne i trafne posty, ale krytykuje luki lukiego bo on skrytykowal jego MP. mozliwe tez ze misiekhc zrobil ta animacje, ale nie wiem czemu. jest jeszcze beny i dar niebios, ale nie wiem jaka oni strone reprezentuja. do tego dochodzi P. aka pierdziele ktory doskonale zna sie na tematyce fekalno-analnej i rozmawia oniej z przyjaciulmi, ale filmik go nie smieszy.

pogobilem sie :/ za bardzo zlozony ten watek jest :/ i warstwa kupy wydaje sie jedynie powierzchowna

Edytowane przez Adek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności