Skocz do zawartości

Pan Zjem


Polak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Anima jakoś nie dla mnie, znaczy konkretnie problem w tym że obejrzałem i się nie zaśmiałem... Technicznie super, ale jak żart nie śmieszy to trudno aby się podobał. Przy czym to nie zarzut, nie oczekuję że ktoś będzie robić animki specjalnie dla mnie, sam potrafię sobie znaleźć materiał który mnie bawi. Inna kwestia to docenienie pracy, skoro powstała szybko i przyjemnie to zazdroszczę, nie obraził bym się posiadając coś takiego na koncie ;).

 

Ale mam zarzut! Dla mnie nie potrzebna była ta tablica z autorami na koniec, ma niestety podobny wpływ jak posty "z mrugnięciem oka" pojawiające się w różnych threadach. Widać że zawsze kreowanie sub społeczności "osób wtajemniczonych" rodzi zupełnie niepotrzebne podziały i nerwowość. Jak tworzyć pod pseudonimami to twardo i do końca.

 

Pozdrawiam,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest dobry, jak dla mnie nie jest smieszny, lecz wykonanie jego stoi na wysokim poziomie. Efekty ognia, animacja czy pawie naprawde dobre. Dalbym 8/10, czekamy na jakas dluzsza wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaahaaahahaha kocham Was :D ! Nie przypuszczałem, że się tak zmieni kierunek dyskusji - ttaaddeekk na wodza naczelnego, a napewno na przewodniczącego komisji śledczej :). "Kupa" śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahaha, myslalem ze to jakies zarty, ale nie... dzisiaj pisali do mnie z radia wroclaw w sprawie Poli Polki, GJ tam, mysle ze to taki WINrar, a nawet EPIC WIN ;)

 

ale tak btw. bardzo dobry arytkul

 

"zdradza, obficie obdarzona przez naturę wszelkimi kobiecymi atrybutami, autorka."

 

http://pl.youtube.com/watch?v=4pXfHLUlZf4&feature=related

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas! belzebub, ale ty masz problemy :)

 

Animka poszła w świat i robi karierę. Znaczy że się podoba. To dobrze. Może w końcu coś się ruszy w polskiej animacji. A nie tylko Piotruś i Wilk, Semafor i nudne przesłaniowe ASPowe filmiki które nudzą każdego przeciętnego Kolwaksiego już na samej czołówce. Go Mr.Eat! Go! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ruszy sie, ostatnio z ciekawosci sprawdzalem kiedy powstal bambi, dumbo itp. W latach czterdziestych. Mozna sobie narzekac, ze slodkie do obrzydzenia sa te filmy. Ale jak widze "superprodukcje" o koperniku, ktora wlasnie powstaje w Polsce to wole obejrzec dumbo.

Nasza animacja jest zacofana, z jednej strony rzeczywiscie asp-owe rzeczy a z drugiej Bolek i Lolek, Jacek i Agatka. Siermiezne to wszystko i proste.

Oczywiscie ze wiem ze Disney jest passe, a Bolek, Reksio i Kolargol wychwalane pod niebiosa. W gruncie rzeczy fabularnie polskie animacje bylo niczego sobie, ale kiedy u nas w animacji 2d wynajda perspektywe?

Ha! Porownajmy chocby Southpark i "polski southpark" "wladcow much", noszkurrr... Tu widac mielizne intelektualna i graficzna.

 

Sens mojej wypowiedzi jest taki. Nie wystarczy robic filmy, musi jeszcze miec je kto ogladac. Mielismy pecha wi wychowywalismy sie na substytutach. Na animacjach bez kolorow, marnej jakosci podrobkach itp itd...

O, przypomniala mi sie ulica sezamkowa, amerykanska wersja jest calkiem fajna, a polska? Tak jakby porownywac "przyjaciół" i "lokatorów" czy jak sie nazywala ta zenada z 1 tvp.

Edytowane przez Luki Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzebubie, wierz mi badz nie, ale to juz naprawde samo sie dzieje i Poli winy tu nie ma. Bawi ja jedynie to zamieszanie. To chyba tylko w tym kraju jest mozliwe. Jeszcze troche szumu i trzeba bedzie zrobic kolejny epizod.

A co do wcześniejszych tekstów. Ttaaaddeekk pozamiatał nie da sie ukryc i ciężko tu coś dodać.

 

Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby co tydzień była do oglądnięcia nowa animka z Panem Zjem, może nie posiada zawiłej fabuły, ale wolę takiego kilku sekundowego shorta niż iluśtam minutowy "polski southpark". Pan Zjem ma prezentację, może też małe problemy z savoir vivrem, ale nie bądźmy tacy pretensjonalni.

Mam jednak nadzieję, że autorzy będą uderzać w różne tony, o ile powstaną kolejne odcinki, bo wydaje mi się, że utrzymanie tego poziomu dowcipu szybko się znudzi. Z drugiej strony w kraju, w którym "Włatcy móch" zrobili taaaką Karierę, wszystkiego można się spodziewać.

 

Powodzenia i życzenia sobie i innym wielu kolejnych sekund z Panem Czyścicielem/Ekologiem

 

tttaaadddeeekkk zabiłeś, "Moda na sukces" się chowa i Ty to ludziom uświadomiłeś, dzięki

Edytowane przez wroniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super by było jakby nawet raz na 2 tyg odcinek Pola team robił. Jest taka seria Hippo and Dog np. na youtubie, o psie i hipopotamie :) w 3D machnięta, 20 - 30 sekund odcinek ... bardzo śmieszne, jakbysmy mieli odpowiednik wyzszej klasy w postaci Mr Eata to dopiero bylby wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttaaddeekk - na Prezydenta.

 

Podnoszenie popularności to nic złego w tym przypadku... procentowo, jesli więcej osób będzie się spuszczać nad animacją [PL] Mr.Eat to mniej (osób) będzie poświęcać uwagę rzeczom naprawdę "niegodnym"(społecznie), jak np. Pudelki, Serdelki i Nasze-podstawówki itp.

 

Jeśli zobaczę reklamę wyprodukowaną na Tym [Mr.Eat] pomyśle, to stracę "nadzieję" i "respekt" - takich pomysłów trzeba bronić, nawet dla idei...

 

("Mr.Eat - zje każdy brud z Twojej toalety...", "po co przepłacać, skoro jest Mr.Eat..")

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadziwiony co sie tu dzieje ;D Nie sadziłem, że na takie tory zejdzie ta rozmowa...

Miałem poprosić o streszczenie i wyjasnienie w sumie o co chodzi...ale konia z rzędem temu kto to ogarnia ;))

Ktos się w końcu przyznał do wykonania tej animacji? ;) Czy to taki open Source i każdy może być włascicielem? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam reszty postów ale co do filmiku to:

- wizualnie super, naprawdę niezła robota

- koncept postaci raczej kiepski przydałby się lepszy szlif czego moim zdaniem tu brakuje

- sam żart kompletnie mnie nie rozbawił ale grupa docelowa to pewnie ta od władców much, więc tu zaskoczenia nie ma.

 

Tak czy siak czekam na następne, bo wiadomo z kolejnymi odcinkami dowcip się wyostrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem caly watek od deski do deski i no no... musze przyznac ze dyskusja jak w parlamencie u skosnookich. Widze ze cala wrzawa juz opadla i ominela mnie okazja na pisanie wyrazow kupa,d.... i g... (kiedys jak napisalem to dostalem upomnienie od moderatora:/) No wiec przejde do rzeczy: Animacja mi sie podobala, humor moze niezby wyszukany, ale jesli ktos potrafi spojrzec na niektore rzeczy z przymruzeniem oka to i nawet z taki rzeczy potrafi sie smiec, wiec mnie nawet rozbawilo. Jedyne co mi nie podeszlo to to ze Pan Zjem jest taki plaski z profila i low-poligonowa kupa kupy czy czego tego tam ta kupa jest :). Nie wiem czy autorzy tu jeszcze zagladaja ale mam pytania:

1. Jak dlugo powstawala ta animka ?

2. Na jakim sofcie/sprzecie ?

3. Wiem ze bak-kiwatek to particle, ale w poczatkowej fazie uwalniania bonia uklada sie on w taki ladny wzorek... czy to tez particle czy moze nalozone w composingu ??

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi i zycze animce dalszych sukcesow bo widze ze zainteresowanie nie tylko u nas na forum

 

PS taaaadeeek twoj post rzadzi :D

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciurkiem by bylo jakies dwa tygodnie max, ale poniewaz powstawalo to miedzy innymi pracami, po godzinach i w ciszy to zeszlo dobrych pare miesiecy. Dokladnie chyba nikt nie wie. To bylo pare dwu-trzy dniowych zrywow kiedy akurat byly okienka jakies.

2. Soft juz podawany byl. Max, Fume i AE. Kompy zwyczajne. Srednio sie interesuje technikaliami ostatnio. Zwykly system na ktorym COD4 sie w miare plynnie odpala. Kamera Phantom HD.

3. Kwiatek to postprodukcyjny miks partikli, morfowanej teksturki z zawijaskami i kwiatka w 3D renderowanego z fallofem. Zadnych wymyslnych technik.

 

Polak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek, wciąga jak dobra książka ;D Jeśli powstaną kolejne odcinki to przydało by się dopieścić skinowanie ale ogólnie animacja trzyma poziom.

 

PS: skoro już wytaczacie takie działa jak Fumefx to może w następnym epizodzie pobawcie się RealFlow`ową wodą czy coś. A najlepiej tym i tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam pytań poza pytaniem - KIEDY WIĘCEJ ???

Postać jest rewelacyjna, animacja czujna i na prawdę zrobiona z podrygiem, compositing prosty ale bardzo solidny. Jest śmiesznie. Czego chciec ? Takich filmików powstaje po prsotu 10 razy za mało u nas :-) POWODZENIA, chociaż po postaci poznaję że to i tak platiżowcy,więc stare wygi i powodzenie już jest - co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre pytanie, podlaczam sie rowniez pod ten temat. Mysle, jednak ze wrazliwe serduszko Pana Iwmara nie wytrzymaloby takiego wstrzasu po raz kolejny:)

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była o jedzeniu. Czego się spodziewacie w sequelu? Jeśli "dwójka" zachowa jakiś ciąg przyczynowo skutkowy, to temat może być... trudniejszy do strawienia ;-) Może lepiej jakiś nowy film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności