Skocz do zawartości

Pan Zjem


Polak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Forum czytamy od dawna, wiec start to zaraz nie jest. Raczej proba podgonienia statsow na vimeo;-).

Soft - Max, Fume, AE i kamera.

Mr. Zjem jest plaski, bo mial sie nie pokazywac z boku, ale skubaniec sie nie slucha nikogo. Za madry to nie jest.

 

Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogien to mieszanka kreconego kamera HD podpalonego sprayu ( czarna tlo, w jednym reku zapalniczka, w drugim spray, i do tego modlitwa zeby nie wybuchlo ) no i oczywiscie Fume FX.

Pan Zjem je kupe, bo chcielismy sprawdzic co jest w stanie zjesc i przerobic na energie. Dal rade z kupa , da rade ze wszystkim. Za madry nie jest wiec nawet nie wiedzial co je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poczucie humoru do mnie nie trafia. wszystko fajnie tylko jakos tak... brakuje czegos. ale wszystko wynagradza ostatnia sekunda animacji. to jak sie ten kolo rusza schodząc z ekranu.. jak pacynka... fenomenalne! za ta ostatnią sekunde wielki szacun. nie moge sie napatrzec. straszna szkoda ze cala animacja postaci nie ma takiego harakteru jak ta ostatnia sekunda.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żarty o pierdzeniu i zjadaniu kupy (jakkolwiek tego nie obronisz) do mnie akurat nie trafiają, ale co trzeba przyznać miło się na to patrzy (z technicznego punktu widzenia) i ładnie zanimowane! Pozdro

 

Btw: wypierdziany paradox-kwiatek rulez :D....w poście robiliście czy bezpośrednio z maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie , ze sie generalnie podoba. Zjem to naprawde spontaniczna kreacja, wiec tym bardziej.

Co do kwiatka wypierdzianego - to glownie max. Prosty kwiatek w 3D i troche partikli. Podobienstwo nazwisk absolutnie przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo przyjemniackie!! :) Takie stylizowane animki to jest to :)

Jedyna moja uwaga ... mogliście śmiało się pokusić o jeszcze mocniejsze deformacje przy tak dużej stylizacji... czyli otwieranie paszczy przy gryzieniu MEGA mocniej... wszelkie podskoki i odrzuty - zdecydowanie więcej zgniatania - rozciągania... ale ogólnie tak jak pisałem :) Fajna zabawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly chyba raczysz zartowac z tym "podobnie". przeciez to jest toczka w toczke postac zaprojektowana przez Rafala. i raczej jestem przekonany, ze autor wyrazil zgode na uzycie jego projektu do tego autopromujacego clipu. w przeciwnym razie bylo by to jawne i bezczelne hmm... nazywajac rzeczy po imieniu: zlodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jakieś podobieństwo jest ale bez przesady, się obawiam że w sądzie bym nie wygrał. Szczęść boże autorowi, mam nadzieję że następnym razem się będzie troszkę mniej inspirował... :>

A sama animka milusia. Taka jakaś grzeczniutka jak na kupiastą tematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch, kiedy zieje ogniem!!!, głupawy pomysł, muzyczka w klimacie "niezły kanał", niestety kiedy porównuję postać do konceptu big lebowskiego, to za równo całościowo jak i w detalu są bardzo podobne.

 

Jeszcze raz podkreślę że bardzo mi się podoba jak zieje ogniem i podskakuje, reszta wręcz przecwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobienstwa, czy nie podobienstwa. Gdzie Wojtkowi do Bigleba. Troche jednak inna liga. Projekt faktycznie nie powstawal w prozni i Wojtek sie wzorowal na swoim ulubionym dezajnerze, ale to raczej w kategoriach Fan artu trzeba traktowac niz plagiatu.

 

[ Edit : ale rzeczywiscie nie spytalismy Biglebowskiego jak sie zapatruje ]

 

Polak

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności