Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Teczka/ Ferrari California Update 03/01/2011


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, buractwo co wyzej sra niz dupe ma trzeba tepic. Nie znoszę kolesi, którzy na swoim profilu nie zamiescili zadnej pracy jada po kims, kto cos zrobil. Jezeli czyjas wiedza na temat grafiki 3d ogranicza sie do znajomosci rozmiarow czesci samochodowych, to jest to zenada. Pozdrawiam Pit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja polecam zacząć od siebie.

 

Popieram. Jak ktos chce wrzucać prace i jechać dalej bez komentarzy co mozna by zrobić lepiej to polecam znany wszystkim dig*rt...

Tam cie pochwalą i moze napiszą nawet komentarz w stylu:

 

"Świetne, zapraszam do mojej galerii -> link:)"

 

Tutaj jest max3d.pl... tu ludzie chcą sie rozwijać Pit17 a nie chwalić patrzcie jaki jestem kozak. Jak kto chce tępić buractwo to niech wraca na wieś.

 

A "niby" problem bierze sie stąd że co niektorzy w krytyce widzą wjazd na kogos, potem wyzywają tą osobe która radzi co jest nie tak, potem ta osoba sie odwdziecza i tak bez końca....

 

Nie chcesz słuchać krytyki dig*rt zaprasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu Ty mnie chyba nie rozumiesz:) Krytyka jest potrzebna jak najbardziej, dzialam w branzy reklamowej juz dosc dlugo, takze wiem jak dziala system.

Forum jest po to, aby dawac sluszne uwagi, a na tym forum tego czasami brakuje. Ludzie, ktorzy sie nie znaja nie widza prawdziwych bledow to szukaja gdzie indziej, np czy to lusterko jest faktycznie z tego samochodu, czy tekstura na kolach jest identyczna jak w oryginale?

Przeciez to sa bzdurne rzeczy, liczy sie efekt koncowy, prawdziwego odbiorce pracy wala takie aspekty.

 

Powodzenia w renderowaniu aut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunus, a mozesz powiedziec jakimi kryteriami sie kierowales?? Gdzie lezy granica miedzy artyzmem i komercja? Wydaje mi sie juz to tak zatarte, nie rozsadnym troche jest tak generalizowac te pracki. Moim zdaniem sa to ********* rendery, wlasnie takie jakie by moglo chciec wielu klientow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No prace mają trochę nierówny poziom, niektóre nie podobają mi się (Ferrari California), a inne bombka - mam na myśli X6 i Ibizę, chociaż w tym ostatnim przypadku średnio mi się podoba błyszcząca atrapka na ścianie :-) Tak czy siak, widać, że prace coraz lepsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że ibiza, honda i bmw to modele evermotion hd cars. Jest kilka szczegółów które są identyczne. O takich rzeczach powinno się pisać. Jeżeli jestem w błędzie to mnie popraw i pokaż siatki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro wymodelował byś coś sam leniu:P

 

Nie mam czasu :P Wole kupic/dostac albo ciebie pogonic do modelowania xd

 

Odkopales chevy ? :D

 

 

/////////////////

 

Yo

 

Update 1szy post

 

Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu, że część modeli jednak nie jest Twojego autorstwa, przy czym nigdzie o tym nie wspominasz, to całość mocno przez ten fakt traci i już tak oka nie cieszy niestety. Szkoda.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Przy założeniu, że część modeli jednak nie jest Twojego autorstwa, przy czym nigdzie o tym nie wspominasz, to całość mocno przez ten fakt traci i już tak oka nie cieszy niestety. Szkoda.

 

Pozdr

 

Dlatego w pierwszym watku pisze zeby nie komentowac modelów...

 

... chociarz to juz rok temu pisalem... moze powinienem dopisac notke o.O tak z czcionka 40...

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
wszystko co ma cudze modele i flary ma u mnie zawsze fajf stars. dobra robota.

 

 

Aston jest muj :P

 

kliment woroszyłow & mrys 5 lat w PL nie bylem & dysleksja wiec wiecie :P wolno mi ^^

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston jest muj :P

 

a moja beemka i honda:)ale render hondy bardzo mi sie podoba mimo ze auto jest srednie oczywiscie chodzi o design:)a modele mozecie oceniac mi to nie przeszkadza::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston jest muj :P

 

a moja beemka i honda:)ale render hondy bardzo mi sie podoba mimo ze auto jest srednie oczywiscie chodzi o design:)a modele mozecie oceniac mi to nie przeszkadza::)

 

 

Hehe no nie jest takie zle :P z malymi poprawkami swiatel daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie offtop ale weź sobie przy okazji ściągnij jakiś plugin do firefoxa/chroma/opery który zaznacza błędy w polskim języku, (zakładam, że używasz angielskich, bo w polskich jest to już automatycznie wgrane). Może powiesz, że to złośliwe czepialstwo ale IMO pisanie "MUJ", to już jest totalny brak szacunku :/

 

a żeby nie było takiego OT'u, to z chęcią czekam na następne rendery i pisz, czyjego są autorstwa te modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego w pierwszym watku pisze zeby nie komentowac modelów...

 

dzizesss :D

 

nie do konca;) mogło mu chodzić o meskich modelów xD

 

słownik:"model (człowiek), tego modela; ci modele, tych modeli rzad. modelów, tym modelom "

 

 

 

Ostatnia x szóstka przez brak hardboxów wygłada jak półmat. a Ta boazeria wyszła bardzo tandetnie(oświetlenie spotem wyglada jakby nie było zadnego GI tak defaultowo)

Edytowane przez GrześDuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności