Skocz do zawartości

animacja: 1-800-suicide


mt

Rekomendowane odpowiedzi

...czyli spelnienie marzen kazdego emo;p

 

chociaz z drugiej strony ciezko to nazwac animacja;) raczej kilka obrazkow i kupa postprodukcji i compositingu;)

kiedys uslyszalem kawalek zeromancer - dr online i z jednego fragmentu zrodzil mi sie pomysl. na poczatku zaczalem robic to jako animacje, ale szybko mi sie odechcialo. a jakos ostatnio udalo mi sie pozyczyc kamere i zrealizowalem to w sposob prosty, latwy i przyjemny.

ostrzegam - nie ma w tym zadnego glebszego przeslania i bylo robione tylko i wylacznie dla dobrej zabawy (dlatego miedzy innymi jest kilka baboli ktorych juz nawet nie chcialo mi sie poprawiac zeby nie wpasc w tryb poprawiania-w-nieskonczonosc) i nauczenia sie kilku trickow;)

 

soft: 3ds, scanline/vray, photoshop, combustion, afix;)

 

i wersja do pobrania:

http://www.cziu.eu/mt/1800suicide_lo.mpg

 

i tak pro forma kilka screenow:

 

s1.jpg

 

s2.jpg

 

s3.jpg

 

milego ogladania:)

pozdr

mt

Edytowane przez mt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejny dzien, kolejna polska animacja - no co to sie porobilo ;] Dla mnie bombeczka. Co technicznie lezy pewnie sam wiesz lepiej, ale generalnie bardzo mi podeszlo. Wiecej takich!

A no i patent z Futuramowych suicide booths ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh normalnie wieeelki LOL za pomysł i gratulatki za wykonanie - proste ale za to bardzo efektowne. Poza wspomnianą taksówką na początku i z deka przesadzonym shutter anglem mysle ze nie ma co sie czepiac czegokolwiek .. no chyba ze ktos bedzie to poklatkowo ogladal ale nie o to tu chodzi! BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo 320 ;)

No to sie porobiło...ciekawe co jutro nas zaskoczy :D

Całkiem przyjemnie sie oglądneło...sa błędy jak wspomniałeś...troche leżą niektóre rzeczy...ale co ciekawe...te błędy połączone z tym mrocznym, brudnym klimatem...sprawiają, że jak sie to oglądnie drugi raz to wydaje się zajefajne ;) Prawie jak SinCity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za mile slowa:) naprawde, wiedzac ile tam jest niedociagniec nie sadzilem ze tak dobrze zostanie toto odebrane;)

 

kilka odpowiedzi

Omen - oj wiem, wiem co tam lezy i kwiczy. a co to sa te suicide booths? bo futuramy nie znaju:(

yoozco - nie bedzie wersji 1,2,3,4;) projekt uwazam za zamkniety, wzialem sie juz za inne rzeczy. moze jak mnie cos tknie to dorobie mini-making-of'a, alboco..

oltarz - a mi go tam nie szkoda, lubie sie nad nim znecac;)

bartolomeo - gdyby bylo dluzsze to bym to robil i robil i robil i robil...a tak poszlo szybciorem;)

Tomek Kosiorek - oj stan polskiego kina to dla mnie temat-rzeka, tez bym chcial zeby w koncu powstalo cos innego, dobrego. ale jako ze nie jestem po filmowce to mnie nie wpuszcza w te kregi;) ale fajnie ze w tych czasach przy odrobinie samozaparcia mozna sobie zrobic filmik, ktory chcialoby sie obejrzec;)

Kedzior - caly podklad muzyczny pochodzi z kawalka dr online zespolu zeromancer, o tego -

 

tak ogolnie to zdaje sobie sprawe ze samochod odstaje, ale akurat ta scena mi sie najdluzej liczyla i nie chcialem juz tego przerenderowywac.. chociaz z drugiej strony moglem zrobic dla niego tylko jakies podbrudzenie i juz lepiej by tam siedzial.. w sumie szkoda ze o tym nie pomyslalem wczesniej;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Futuramie byl fajny kontekts i to, ze sie bohater rozmyslil.

 

Tutaj dziwny "smiech", ktory bardziej wyglada jak grymas. Budka traktowana jak rozrywka?

 

Naaaah.

 

Technicznie fajnie :)

 

wlasnie tez mi cos emo pachnie

ale futurame ciezko pobic wiec sie nie czepiam

technicznie super

renderowas bez aa w wiekszej rozdzielczosci ?

male bledy przy cieniach albo fg.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przeczytajta pierwsze zdanie w pierwszym poscie;) ten filmik byl robiony dla hecy, a ze mnie taki aktor jak z koziej pupy waltornia, wiec wybaczcie;)

ttaaddeekk - owszem bez aa i w wiekszej rozdzielczosci, ale przynajmniej na tle tego niedokladne kluczowanie nie rzuca sie tak w straszliwie w oczy;)

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie!! Uwielbiam ten filtr/kolorystyke, taka mroczna az strach sie bac ;].

 

Przypomnial mi sie film "Telefon" ... mysle, ze Twoje zakonczenie powinno byc opcjonalnym zakonczeniem do wyboru w tym filmie :D.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności