Jump to content

Recommended Posts

Cześć!

Powalczę zatem pod patronatem Leonarda da Vinci:cool:

OPIS:

"Mistrz Leo cierpliwie kończy pracę nad miniaturową wersją jednej ze swoich machin"

Na razie tyle, powodzenia wszystkim zawodnikom życzę!

Edited by Levus

Powodzenia, wrzuć jakieś koncepty, strasznie ciekawy temat wybrałeś :)

To jest pierwsze co przychodzi do głowy pod hasłem "niezrealizowane maszyny", było pewne, że ktoś wybierze właśnie Vinci'ego - cieszę się, że to akurat Ty, bo będzie na co popatrzeć.

Powodzenia!

chodzi o Leo Beenhakkera i o jego niezrealizowaną ideę Polski, jako potęgi footballu?

fajny temat. Sam myślałem nad da Vincim ale wiedziałem że ktoś to zrobi lepiej ode mnie. Powodzenia życzę i dołączam się do prośby Tweetiego o koncepty, bo też chciałbym wiedzieć którą machinę wybieżesz.

chodzi o Leo Beenhakkera i o jego niezrealizowaną ideę Polski, jako potęgi footballu?

Chciałbym żeby ktoś podchwycił ten temat :D

Jak znam prace levusa to będzie bardzo klimatycznie ale to chyba nie będzie jedyna praca z da Vincim...

Na pewno będzie świetnie.

Powodzenia, no i życzę zakończenia bardziej udanego niż ostatnio ;)

Pozdrawiam

Też pomyślałem o Leo, ale to nie moje klimaty wiec zrezygnowałem. Życzę powodzenia, nie mogę się doczekać :D

Dzięki za aprobatę:) Zacznę coś robić pewnie dopiero grubo po Świętach...

breja: Tak, też mam nadzieję, że pójdzie lepiej niż ostatnio;)

Leo wystąpi w roli modelarza-hobbysty, a maszynkę wybrałem tę (być może ją nieco zmodyfikuję):

davincihelicopter.jpg

Yo!

Zaczątki takie, scenkę planuję mniej więcej jak na tym koncepcie, jeszcze nie do końca wiem co się tam będzie działo, ale mam parę rozwiązań w zanadrzu.

Siateczki dorzucę następnym razem.

Wiele wnoszące komentarze mile widziane, zapraszam:D

leoshow02.jpg

leoshow01.jpg

pozdro!

Więcej kadru!!!

Wiem, że rządzisz w facjatach, ale to scenka ma być z wynalazkiem w roli głównej, a nie portret.

A w ogóle nigdy nie wyobrażałem sobie Leonarda takiego zasuszonego, raczej coś w stylu Gandalfa...

niezły dyniak ;)

ucho za mało zasuszone :D ale rozumiem, że poza twarzoczaszką jest jeszcze in progress :)

Twarzyczka świetna, cały Leo, tylko widziałbym go z lekkim uśmieszkiem i oczami jak jak kot ze Shreka... 8-)

Dzięki za komenty!

mkeruj -> hehe, ja cały czas zamiast Leo widzę Gandalfa:D

A o kadrze będę myślał jeszcze, racja, ale z pewnością będzie dość duszny, bo raz, że nie będe miał kiedy dziergać wielu elementów i wolę mieć mniej, ale lepiej dopieszczone, a dwa, że lubię takie:D

Postaram się wyeksponować temat bitwy;)

Z buźką jeszcze walczę (i uśmieszek będzie) a tymczasem a propos kadru i base w zbrushu:

leoshow03.jpg

Jest bardzo dobrze, pierwszy kadr mi się podoba. Z niecierpliwością czekam na następne upy. Pozdro.

A nie lepiej bardziej z profilu ? Bo tak trochę trudno będzie oczy ustawić tak żeby faktycznie patrzył na obiekt a nie przed albo za niego (chyba że Tobie przychodzi to łatwiej, ja zawsze mam z tym problemy).

Burżuj... z Z-brushem...

Rączki sprawiają wrażenie zbyt krótkich.

Co do kadru przesunęłabym głowę jeszcze bardziej w lewo, łokieć można trochę obciąć, ewentualnie obróć kamerę żeby pokazać odrobinę bardziej od boku.

Model bardzo ładny.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy